Nasıl davranmalıyım?

ben 6 yaşımdayken annem 2 aylığına yurtdışına doktora yapmaya gitmişti , o günlerde ben kuzenlerimle kalıyordum , bir gece ben uyurken babam arkamdan yanıma uzandı ve parmağını benim orama soktu ben uyku arasında bir şey yapamadım ve kan gelip gelmediğini hatırlamıyorum ,(2008de annem ve babam boşandılar) aradan 14 yıl geçti ve geçen sene anneme söylemek zorunda kaldım (o güne kadar kafama çok takmıyordum) ,söyledim annemin sinir krizi geçirdi ,ama elimizden şu an bir şey gelmiyor

sorum şu ki evleceğim zaman diktirsem mi ya da sevdiğime anlatırsam anlayış gösterir mi? namus konusu olduğu için kafam çok karışık
sevdiğime haksızlık sayılır mı?

Güncellemeler:
önyargılarınız için ayrıca hakkımı helal etmiyorum haberiniz olsun!

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın küçük olduğu için
    senin bir günahın sorumluluğun yok
    kocana söyleyebilirsin
    seni seven biri bunu anlayışla karşılar
    zamanında söyleseydin annen daha atik davranırdı
    bunu dert etmene gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence oyle bır sey oldugunu dusunmuyorum..6 yasındakı olanları nasıl hatırlıyorsunuz anlamıyorum.. hatırlasanız bıle oranınıza nasıl soktugu nerden bılıyorsunuz.. kusura bakmayın ben bunları yazarken önce empatı kurdum 6 yasımda ne yapdıgımı bıle hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • annemin ne zaman gittiğinden çıkardım 6 yaşımda olduğumu ,

• bir hikaye uydurmuşun, bu sekilde kendinide o hikayeye alıştırmaya calısıyon, git diktir genelinizin yaptığı bişey zaten çözümü kolay

0|0
    0|0
  • Kendi sakat babasina yillarca tecavüz eden adamdan sonra bu tur haberler niyeyse hikaye gelmiyor. Gecmis olsun psikolojik destek al. Eger gercek degil insanlarin duygulari ile oynuyorsan da en terbiyesiz ve ahlaksiz insanlardan birisin.

0|0
    0|0
    • bunu uydurduğumu mu sanıyorsun? gerçekte yaşanan bir durum bu , niye dalga geçer gibi konuşuyorsun?

• Dalga gecmiyorum... nereden cikardin dalga gectigimi.

• Oz baban nasil boyle birsey yaparki bence biri ilen yattin amac hasar almadan kurtulmak!

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • kızım çok mu hikaye okuyorsun ya buna KADİR İNANMAZ bile git çocuk kandır :D

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • baban nasıl bir sapıkmış?

0|0
    0|0
    • İşte öyle insanlar da var

• şu an görüşüyor musun babanla?

• Hayır vatanımızı terk ettik annemle
      3 senedir Türkiyedeyiz

• üzüldüm öncelikle bir kadın doğuma git zarar görmüş mü ondan emin ol

0|0
    0|1
  • Söyle gitsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl yaa bunu yapan öz baban mı :O Nasıl bir dünyada yaşıyoruz Allah'ım

0|0
    0|0
    • işte böyle babam vardı keşke dünyada yaşamasa , ne yapabilirim şimdi bundan sonra

Yükleniyor...