Cinselliğe bakış açınız nedir?

Evlilik dışı ilişki yaşamayı yanlış buluyorum.Cinsellikten yana bir sorunum yok fakat tanımadığım birisiyle ilişki yaşamak iğrençlik gibi geliyor bana.Kendi zevkim için karşımdaki insanı incitmek istemiyorum.Bence evlilik=cinsellik olmalı sizce?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben sana katılıyorum.İnsanlar herşeyi evlilik öncesi yaşadığı için artık evliliğin cazibelerinden birini kaybediyorlar.Mutsuz birliktelikler doğuyor.Bu da boşanma sebeplerinin başında geliyor.

0|3
    0|0
    • +1 tebrik ederim bu düşüncenizsen dolayı...

• Evlilik öncesinde çok kişi sevebilirsin saygı duyarım ama evlilik için saklanacakşeylerde olmalıdır cinsellikte bunlardan bir tanesi bence.

Kızlar Ne Diyor 4

• En değererlinizi, en özelinizle paylaşınca anlamı var.En özelide tabiiki eşinizdir.

0|0
    0|0
  • Eger oyle olsaydı dunyada kımse bosanmazdı emın ol. Herkeste cınsel organ var cunku.

1|0
    0|1
    • Haklısın ama benim bakış açım bu sadece

• Cinsellik için evlensen nolucak ki.Bir kaç saatlik zevk yaşayacaksın ya sonrası? Sevgi saygı paylaşım olmadıktan sonra cinsellik olmuş ne olur ki.

• ıste sen evlılık =cınsellık dıyorsun ya . smdı tam tersı konustn

• bedenin ihtiyacıdır oda

0|0
    0|0
  • ask=guven=saygi=sevgi=sadakat=cinsellik

0|1
    0|1
    • Bunların hepsinide yapan tek kişi vardır o da aynı yastığa başını koyduğun ve son nefesine kadar yanında bulunacak hayat arkadaşındır.

• en onemlisi ask ve guven olduktan sonra evlilik disi cinsellige karsi degilim

Erkekler Ne Diyor 5

• birbirimizi kandırmaktan vaz geçsek daha iyi olacak.cinselliği herkes yaşıyor yaşamayan yok.zaten doğanın kanunu olan birşeyi yasaklaman mümkün değil.batı toplumlarında çok rahat yaşanması doğu toplumlarında yaşanmadığı anlamına gelmez.yaşanır ama gizli kapaklıdır ve herkes saklar.bir zara çok önemli anlamlar yüklemenin de gereği yok ve anlamsız çünkü hayat ve evlilik ondan çok daha fazlası demek

1|0
    0|0
  • iki insan birbirini seviyorsa ve güveniyorlarsa olmalı... hatta benim için "olmazsa olmaz"dır.

1|0
    1|2
  • Nesini yanlış buluyosun ?

0|0
    0|0
  • yanlış bulmuyorum

0|0
    0|0
  • cinsellik hiç bir şeydir susuzluk her şey :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...