Vajinal sulanması?

merhaba arkadaslar benim sorunum şu.. ilişkiye girerken vajinam sıkı ama biraz istedikten sonra cooook sulaniyor açılıyor bende eşimi mutlu edemiyorum diye endişeleniyorum bu arada yaş 24 normal doğum yaptim

0|1
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Pek bilgim yok bakip cikcaktimda evli bir bayana yazilan sapikca yorumlari okuyunca erkekligimden utandim dar olmasi iyidir doguma ragmen kegel egsersizlerine bak netten

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Islanman giriş çıkış açısından çok avantajlı.

0|0
    0|1
  • yapacak birşey yok. fiziksel olan bir ıslanma bu. fazla ıslaklıkta eşine zevk vermeyebilir. ama dediğim gibi bu engellenebilir bir durum değil.

0|0
    0|0
  • eğer bu durumdan eşiniz memnun değilse ilişki sırasında vajinanın daha daraldığı pozisyonları tercih edebilirsiniz (mesela doggy gibi) yanlış hatırlamıyorsam daraltma operasyonları da yapılıyordu ancak 2. doğumunuzu yaparsanız size sıkıntı çıkarabilir

0|0
    0|1
  • Bunda kötü bir durum yok. Çok sıkı olması gerekmez. Eşin zevk almasa söyler zaten.

0|0
    0|0
  • Anlattiklarin normal kumandasi yokki bunun komut edesin yaoman gereken tek sey on sevismeyi iyi ayarlaman ve uyarilmasi gereken vucut bolgenin uyarilmasini saglaman

0|0
    0|1
    • Ben zevk aliyorum esinde aliyor ama iliskidwyken sanki bol. gibi geliyor

• Kimiside sivi kullanir kayganlastirici falan bence iyisiniz

• bunu bir uzmana danışmak daha mantıklı

0|0
    0|0
  • boşver düşünme. kuru olup da acı çekmenden iyidir

0|0
    0|0
  • Eğer eşinin penisi kalın değilse zevk almıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • eşin şikayet ettimi hiç poeki

0|0
    0|0
  • Birinden duymyştum doğum esnasında yırtılma oluyomuş keşke diktirseydin

0|0
    0|0
    • Oldu diktirdim

• diktirdiğin halde yine açılıyormu yani gerçi penis girdiğinde sulanması ve bir miktar açılması gayet normal

• Bence daha mitlu olur

1|0
    0|1
  • Kafan guzel mı senın

0|0
    0|0
  • Bu anlattiklarin olmasa nasil girincen merak ettim

0|0
    0|0
  • sulnması gayet normal neden korkuyorsun ki

0|0
    0|0
  • Normali budur

0|0
    0|0
  • eşin zevk alıyor sikinti yokkk

0|0
    0|0
  • sulanmazsa sorun vardır gayet normal

0|0
    0|0
  • yalrdım günler ce or da olsam

0|0
    0|1
  • kalın penis lazım sana

0|0
    0|1
  • Kondom kullanirsaniz daha iyi olur ilk once biraz olsun siviyi alir daha sonra rahat edersiniz

0|0
    0|1
    • Kondom ne bilgi verirmisiniz

• Prezervatif onlarda bitkisel yani vazelin oldugu icin biraz kurutur belli bizaman kullanirsiniz sonra dahada rahatlarsiniz

• Süresi ne kadar dakika saat?

0|0
    0|0
  • kukunun aşırı ıslanması ilişkiyi her ikiniz açısından da tatsız hale getirir.

0|0
    0|0
  • senin tek sorunun pelvis kasların tembel kalmış onları çalıştır. bol bol idrar dutar gigi yapacan veya pc den araştırma yap düzelir

0|0
    0|1
  • Sulu iyidir

0|0
    0|0
  • Sulanmasa sıkıntı olur o zaman

0|0
    0|0
  • yani penis girip çıkarken bol mu oluyo diyosun?

0|0
    0|1
    • Evet sulandiktan sonra

• Yok normal

• böyle çok normal rahatça girip çıkıyosa yani bolsa o da zevk almaz sende almazsın..

• Çok iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadınlar klubunda bu tarz sorulara daha mantıklı ve gerektigi gbi cevap alırsınız... bunlar isin gırgırında bacım:):):)

1|0
    0|2
  • Buralar da sorunun cevabını bulamazsın. Kadınlar klübü işine yarayabilir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...