Gülene -1 Xper. Çişim geldiginde titremek?

Merhabalar hayirli sabahlar

Şimdi ben 21 yaşındayim. Başlıkta yazdığım gibi çişim ilk geldiginde ufak bir irkilme oluyor. Ama şöyle bir ayrıntı var. Hani diyoruz ya "benim tuvalete gitmem lazım çişim var " diye o zaman degil ilk geldiğinde yapmazsam belli aralıklarla yapana kadar titretiyor :)
Beynim bana çişin geldi diye mesaji boyle gonderiyor galiba :)

Neden kaynaklanir neden olur nasıl olur hiç bir fikrim yok
Ben bebeklikten beri böyleymişim yeni gelen bir aksaklık degil.

Annem bebekken hıc popomu koklamazmis titretim mi degistirirmiss altimi :)

%100 dogru bilgi alamam ama bir fikriniz vardir herhalde . Gorus ayriliklarindan . Bakis acişi farkli olupta nedenini ortaya cikarabilirz :)

Not : Titreme dedigim sara hastalari gibi degil.(Allah korusun) .

Tuylerin diken diken olurda titrersin ya hani bazilari sey der icimden bisi gecti ( ruh gibi ) derler . Irkilme diyelim :)

0|0
5|45

En İyi Erkek Görüşü

• O sana has bisey degil herkeste var mesanenin ust kisimlarindaki sinir uclariyla alakali yani mesanen eger tamamen doluyorsa sivi mesanenin en ust kismina dikundugunda sunirler uyariliyor bu da sende bir irkilme titremeye neden oluyo herkeste var ama sende daha hassas iyle dusun

0|0
    0|0
    • Imm. Bende diyorum beynin bize verdigi mesajlarla ilgili hani derler ya beynin seni aldatir diye belki ondandor diye dusundum ama senjnki daha mantikli geldi :)

• Bazi insanlarin sinir uclari daha hassas sende onlardan birisin

Erkekler Ne Diyor 44

• tuvaleti geldi mi Titreşim moduna geçeni ilk defa gördüm doktora filan gittin mi

0|0
    1|0
    • Yok bu konudan oturu hic gitmedim. Genelde zaten gozum haric doktora pek fazla gitmiyorum. Sevmiyom doktorlari :)

• Bir yaşıma daha girdim :( 29 olacaktım 2 ay sonra o zaman 30 olacağım :'(
    Ağladım bak + mı isterim :'(

Makara bir yana da DOKTOR a bir görün belki bir şey vardır ALLAH korusun :S

0|0
    1|0
    • Sinir uclarindaki hassasliktan kaynaklaniyormus :)

• Sıkıntı yok yani ;) Tamam o zaman sinir ucumu hassaslaştırmadan + mı ver çabuk o kadar üzüldüm ağladım ahha :D

• gülmemeliyim gülmemeliyim :))

1|0
    1|0
  • Keşkül titretmesi :I

0|1
    0|0
  • Tuhaf ama ben genelde bir anda üşürsem olur seninkisi daha çok tik olmuş

0|0
    0|0
  • Sessiz moduna almislar ayarlardan zil sesini acini aktiflestir. Ya halen guluyorum istedigin kadar eksilee

1|0
    0|0
    • Ahahaha :) zil sesi bu saatten sonra nasil acilacak :)
      Fabrika ayarlarina dondun mu yine yandik :)

• ya ben halen gülüyorum ayıp olmaz değilmi? fabrika ayarında öyle senin küçüklüğünde öyleymiş ya dönsen de sorun hal olmaz. sende imalat hatası var ses modu yok muş :-)) başka enterasanlık var mı bu arada keşke en iyi soru seceneği olsa

• Bundan sonra içi titreyip irkilen kişilerden şüphelenecem arkadaş hiç böyle bir şey görmemiştim ya da olan varsa o gözle bakmamıştım artık daha dikkat edecem :) güzel ve enteresan bir aydınlartma oldu

0|0
    0|0
  • -1'i hakettim. :)

0|0
    1|0
  • Annem bebekken hıc popomu koklamazmis titretim mi degistirirmiss altimi :)

Öncelikle bu kısma çok güldüm :)

Çözümü tabikide burada bulamazsın bir doktora görün derim ama önemli biley yoktu

0|0
    0|0
    • Bence doktorluk bir durum yok herkeste olan bisi neden oluyor acaba diyorum ben

• Neden olduğunu öğrenmek için doktora görün dedim zaten biz bilemeyiz

• böyle tüylerin diken diken olup sanki aniden birşey karşına çıkınca yaşadığın ufak çaplı titreme gibi mi?

0|0
    0|0
  • aa ben de ben de. işimi yaparken şöyle bir titreririm.

0|0
    0|0
  • Farklı bir durum. Hiç görmedim böyle bir şey.

0|0
    0|0
  • sıvı uyarı ikazın var ne güzel :D

0|0
    0|0
    • Ya ne kadar guzel :)

• Evet aynen oyleee :) sorunsuz bir cocuklugum gecmis :)

• benimde sorunsuz geçti çocuklğum Tuvallet eğitimini kendi kendime aldım çiçeklerin dibine işermişim :D yerde saksı bırakamazlarmış benim yüzümden :D titreme ikazım olaydı böyle olmazdı titriyo geliyo manyak diye hemen önlem alırdı bizimkiler :D

• Tamam tutuyorum kendimi, gülmemek için.

0|0
    0|0
  • Parasempatik inervasyonla alakali olabilir ozellikle vagus siniri. Ama doktora gitmen lazim burdan kim nasil yardimci olabilir

0|0
    0|0
  • annen icin faydali olmusta senin cisinin geldigini ben bile anlarim artik normal bazilarinda olur oyle sinirsel iste mesaj gelince titreyen tel gibi dusun

0|0
    0|0
  • beynin ile iletisimi titreşime almış olabilirsin.. sistem ayarlarını yeniden yapilandir düzelmez ise format attır oda olmassa sag elin ile beyninin bulundugu yere hafif hafif vur o kesin çözüm..

0|0
    0|0
  • erkeklerde de oluyor kesin nedeni belli değil bir keresinde psivara işerken yanımda yan psivarda da başka biri vardı tandık ona doğru titremişim iyidir senden naber dedi hani ne var ne yok şeklinde kafa hareketi vardır ya :)

0|0
    0|0
    • ama seninki bideğişikmiş belki idrar yollarında bir sorun olabilir birikince sinirleri sıkıştırıyordur

• sıkıntılı model fabrika çıkışında arada olur böyle problemler kayış gevşek yükleme yapınca sarsıntı yapıyo :)

0|0
    0|0
  • titreyerek boşalmak bu olsa gerek :D

0|0
    1|0
  • :D :D :D

0|0
    0|0
  • Sen kendin başta gülmüşün ki

0|0
    0|0
  • Titreşim modunda unutmuslar seni

0|1
    0|0
  • Gayet normal birşey sakin...

0|0
    0|0
  • ahahahah seni titreşime almışlar

0|0
    0|0
  • Aslında sen bir üst model kız sayılırsın titreşim özelliğin var sonuçta :)))))

0|0
    0|0
  • Bu özelliki kaça taktırırz :)

0|0
    0|0
  • Tutma Hemen Koy Ver En Yakın Yere.

0|0
    0|0
  • Bendede oluyo l*n o :D

0|0
    0|0
  • Zaaaaaaaaaaaaaa xD haykırdım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

• Şeytan dürttü dediğimiz şey galiba ama hiç bir fikrim yok doktora görün. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yalnız değilmişim yuppi ✌ irkilme oluyor bende de, ama artık düzeleceği yok ölene kadar bu şekilde titreşim modunda devam edeceğiz

0|0
    0|0
    • Yukaridaki yorumlari oku bir iki yararli bisi var :)

Parasempatii bilmem ne diye bir jastalikmis sanirim

• doktora gittiğimde sinirlerin hassas olduğunu söylemişti haberin olsun :)

• Ulan ya asdf

0|0
    0|0
  • Şeytan seni tuvalete çağırıyor

0|0
    0|0
  • Normal canım ben de usuyorum oyle zamanlarda titriyorum

0|0
    0|0
    • Nolmal oldugunu biliyorum acaba neden kaynaklaniyor :)

• haa yani canını sıkma diye dedim :D

• Yok yaslandigimdada altima kacirmam iste :) bazen hosuma gidiyor sade annemle ben biliyoz :)

Yükleniyor...