Canım acıyor ilişkiye girmedim girmeye kalkarken acıyor?*************?

Ne yapacağım ben evlencem 2 aya düğün var. ama korku var çünkü kaç kez gircekken korkktum bıraktı nişanlım

Güncellemeler:
kızlar yok mu yaşayan acıyor mu ya da erkekler geldimi başınıza çok korkan acıdan ağlayan

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• evlendiğinde besmele ile içine girmeye çalışsın besmelenin yarısını sen yarısını o söylesin ve içine gisin bunu çocuk yapacakkende yapın

0|0
    0|0
    • hımm iyiymiş buda aklımda bulunsun inş uygulayabilirz

• adam gibi konuşmuyonda senin lafını mı dinlicem. ayyy ayy şuna bakın ayrılırmışız şimdide ileriyi görebiliyorum mu diyosun.. alla bilir sen değil haşaa

• allah bilir zaten sen allahın bereketini elinin tersiyle it bunu görmek çok kolay hayat size güzel olsun allaha emanet

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendini kasmaman gerekiyor. ilişki öncesi iyi ıslanman şart bir de.

0|0
    0|0
  • canım dunyada mılyarlarca kadın bunu yaşıyor ve ölen ya da yaralanan olmadı daha bıraz cesur ol ve tadını cıkar

0|0
    0|0
  • İnşallah Vajinismus değilsindir kendini kasma rahat ol hem evlenmeyi bekle yapmak için daha rahat bir ortamda kolay olur

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın bu fikre. Acele etmeyin bence.

0|0
    0|0
    • acele etmiyoruz ama tam olcakken kaç kez bağırdm vee sanırım korku kaldı napcam bilmm

• Sanırım doktor yardımına ihtiyacınız var

• Kendini kasiyorsun anladığım kadarıyla. Canın acimaz diye birşey yok elbette aciyacaktir. Duyduğum kadarıyla hafif bir acı bu. Sende rahat ol. Azıcık da dayanacaksin...

0|0
    0|0
  • yav siz evlenmeden niye cinsel ilişkiye girmeye çalışırsınız ki 2 ay bekleyemiyo musunuz ya 2 ay daha bekleseniz birbirinizin helali olacaksınız nefsinize hakim olun şeytana uymayın

0|0
    0|0
    • gelde bunu benimkine anlat

• anlatıyorum tamam diyo dayanamıyoo

• dayanacak işte nefsine hakim olacak söyle nişanlına nefsimize hakim olalım de 2 ay bekleyelim birbirimizin helali olunca cinsel ilişkimizi yaşarız de

• Vajinismus olabilirsin

0|0
    0|0
  • bana mutlaka mesaj at

1|0
    0|0
  • Sanıyorum nişanlının penisi oldukça uzun ve çok kalın. Öyle mi?

0|0
    0|0
  • korkacak bişey yok evleneceğin adam öküz değilse sen de kendini kasma herşey kendiliğinden olur

0|0
    0|0
  • Penisdenmi korkuyosun

0|0
    0|0
  • Caninin yanmasindan mi

0|0
    0|0
  • Prova yapin

0|0
    0|0
  • tecevuz fantazisi yapın ozaman napak :D yoksa öylece kalırsınız siz :D

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vajinusmus olabilir. Bir şey sormak istedim lütfen yanlış anlama beni şu anda eşinlen kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz ben insanların aralarindaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını merak ederim.

0|0
    0|0
  • Kendini kasıyorsun galiba? Vajinismus olabilirsin, doktora danış aslında.

0|0
    0|0
  • Nasil bir acı?

0|0
    0|0
    • nasıl desem sürterken sürterken aşağı kaydı içime gircek gibi ama acıdı işte bağırdm

• Darısı bana bende evlenip atlatirim Insallah sen korkma helali olcaksin bu birlesmeniz sizin acıdan da zevk alinirmis bende korkuyorum ama böyle avutuyorum allah tamamini erdirsin

• amin canmm

Yükleniyor...