Üst kat komşumla olan bu olayda sizce ceza alır mıyım?

üst katımda orta yaşta dul bir bayan oturuyor.açık saçıkta giyinir.tanışıyoruzda niyetimide belli etmiştim ama razı gelmedi ve bişeyler yaşamadık.aradan bir süre geçti.sessiz kaldım muhabbetimizi unutsun diye.bir süre sonra kapısına belirli zamanlarda kapısına şişirilmiş prezervatif bağlamaya başladım.bunu 8-10 defa en az yaptım.bugün yine yaptım.kapıyı bir açtı ve beni gördü yakalandım.seni mahkemeye vericem dedi başladı bağrınmaya.sizce bu durumda çok ceza alırmıyım?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Bekar olması açık saçık giyinmesi ,insan yerine koyup sana selam vermesi seninle cinsel birliktelik yaşamak istediği manasına gelmez .Ne cüretle böyle bir şey yapabiliyorsun şaşıyorum .Evet ceza alırsın ve eminim o kadında şikayetini geri almayacaktır .

5|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• onu bilmem ama yakaladığı iyi olmuş

kadın açık giyiniyor diye psikolojik taciz mi etmen gerek

senin gibileri bir de kızları kötüler,midem bulanıyor senin gibi erkeklerin olduğunu öğrendikçe

ama Rabbim hidayet versin sana,beşer şaşar demişler

bir daha yapma bunu,kadından da ağlayarak mı dilersin bilmem ama pişmansan eğer git özür dile ve pişmanlığını belli et

7|2
    0|0
    • pişmanım dedim affet dedim ama dinlemiyor.sevgili olucaktık onla takılıcaktık ama apartmandan çekindi soğudu benden sonra

• edepli olaydı kocası onu terketmezdi.kadın öyle bir kadın.onla takılır gibi olduk sonra yalan oldu işte.

• kadını boşver sen

sen kendinden sorumlusun,onun günahı senin boynuna yazılmıyor ki

sen öyle edepli ol ki o utansın edepsizse o halinden

buna en güzel örneklerden biri hz.Osman olsa gerek;o kadar edepliymiş ki melekler haya edermiş

Hz.Aişe Efendimize Hz.Osmana karşı neden farklı davranıyorsun diye sorunca;meleklerin bile haya ettiği Osman'a karşı ben nasıl etmeyeyim demiş

umarım bu tutumundan vazgeçersin

• ne tur bir sapıksın sen ? damat kogusuna alırlar seni soylemis olayım, orada cok iyi davranmayacaklarını da ekleyeyim..

4|1
    0|0
  • Çok komik ahaha

0|0
    0|0
    • kadın deli oldukça bende güldüm zaten:D 1 aydır 3-4 günde bir kapısında şirilmiş prezervatif bağlanmış doğum günü süslemesi gibi hesabı:D

• garip ya bekar erkekken orta yasta dul kadını napıon sen:D paranmı yok ne yni bu miğdesizlik?:)

2|0
    0|1
  • Alırsın tabi, ağır tacize giriyor seninki.

3|0
    0|0
  • nasıl insanlarsınız sizler ya

2|0
    0|0
    • neden

• bir de neden diye soruyorsun.ne demek neden sen kimsinki elalemin evinin kapısına prezervatif koyuyorsun.kadın yanlız diye başında erkekyok diye bu hakkı nasıl kendinde buluyorsun.bumusenin insanlık anlayışın.nasıl bir sapıksın nasıl birpsikopatsın nasılböylee fantazilere sahipsin o kadının yerindeolsam sana yapacaklarımı tahminbile edemezsin.iyiki bi penisiniz var nefret ediyorum sen ve senin gibilerden

• hemde fena ceza alırsın

0|0
    0|0
  • Kırk yıl düşünsem aklıma böyle bir şey gelmez.

0|0
    0|0
  • alırsn tabı

0|0
    0|0
  • kadını vazgeçirmeye çalış

senn gibilere hapiste tecavüz ediyoalr

5|2
    0|0
  • iceri girince sana da sisirilmis prezervatif veririler

5|1
    0|1
  • hay alam ya nediyim ki ben ceza alırsın bence şikayet ederse ama etmez bence çekinir nasıl sevgili olmaya çekindiyse ya nasıl yaparsın ki istemiosa istemiodur neden zorluyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evli ve dul bayanla ilişki yaşadım. Ama asla bunları bu cümle haricinde ifşa etmedim. Dava ederse başına gelecekleri düşünemezsin. Dul olması biraz kurtarır da evli falan olursa yanarsın.

0|0
    0|0
  • Taciz kapsamına girer mi bilemiyorum, girerse ceza alırsın.

O dul kadını o kadar düşünüyorsan bir dildo hediye et ve özür dile. :)

0|0
    1|0
  • donuna kadar alır

0|0
    0|0
  • hahahhahahah idam şart

0|0
    0|0
  • şikayet ederse sıçtın :) savcılıga gider büyük ihtimal ceza almazsın sanırım

0|0
    0|0
  • gazetelerde seni görürüz artık hacııııııııııııı yakalandın

0|0
    0|0
  • kadını vazgeçir

0|0
    0|0
  • ayvayı yedin koçum sapıklıkgın bedelını odıcen

0|0
    0|0
Yükleniyor...