Hamile kalamam değilmi?

Eşimle birkaç gün önce geri çekme yöntemiyle birlikte olduk. İçime değil belime boşaldı. Aradan 15-20 dakika sonra tekrar içime girdi ama kısa sürdü. Sorum şu: eşim önceden boşaldıktan sonra tekrardan içime girdiği için sizce hamile kalabilir miyim? Yani içinde kalmışsa bana da geçmiş olabilir diye düşünüyorum ama dediğim gibi en az 15-20 dakika sonra içime girdi ama çok kısa sürdü. Öyle bir ihtimalin olacağını düşünmüyorum ama yine de sormak istedim. Şimdiden cevaplar için teşekkürler:)

0|2
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• erkegın penısınde sonmeye dogru bıraz daha menı cıkar.. o ıkıncı bırlesmede bosalmıyorsa o ılkınden kalanlar sehvetle gecebılır sıze ve ıcındede yeterınce sperm.. cocuk dusunmuyorsanız gıdın duzgun bır yontem bulun.. yasadıgınız sevısmeden bırsey anlamazsınız ayrıca boyle.. o anda ınsanlar aıdıyet duygusu kazanırlar! ımplant gıbı ıgne gıbı cok saglıklı yollar var..

0|0
    0|0
  • Sperm 36,5 cantigrat derecede yaşar. ilk ilişkinizden sonra ikinci için muhtemelen beklemişsinizdir. Buyuk ihtimalle spermler ölmüştür. Risk düşüktür diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Siz yine sizsiniz bayan ; özel hayatınızı saçma sapan insanlar gibi burada ne anlatıyorsunuz.

2|0
    1|0
  • Gecse bile sperm sayisi yetmez tazyik onemlidir

2|0
    0|0
  • 15-20 dakika sonrakinde geri çekildi değil mi yine?

0|0
    0|0
    • evet zaten geri çekilsede boşalma gibi bir durum olmadı çünkü gelmemişti

• ella one kullandım onun etkisi olamaz mı sizce

• ella kullandıysan sorun olmaz ama adet gününü değiştirir hap. Ben çıkıcam şimdi. Doğum kontrol hapı ile ilgili bilgi veririm gelince hatırlat mutlaka.

• şüpheliniyosan ertesi gün hapı kullansaydın

1|0
    1|0
  • yok daha neler yaaa o sperm dursa bile kurur mk sknde D: rahat ol sen bol bol almaya devam et :D

1|0
    0|0
  • kesin kalacan gör bak :D

0|0
    1|0
  • Madem çocuk istemiyorsunuz Macera peşinde niye koşuyorsunuz İndiana Jonesmusunuz

0|0
    1|0
  • Bir Haydar Dumen cevabi olarak: Sevgili okur hamile olma ihtimalin dusuk daha dikkatli olun bir doktora gorunun mutluluklar

0|0
    0|0
  • tuvalate gidip çişini yaptıysa sorun yok. şayet çiş yapma yoluyla orada kalan meniler atılmış olur. 15 dk el insaf :D

0|0
    0|0
  • Risk var bence
    ben asla yapmıyorum öyle
    sen o tarihi yaz bir yer
    çocuğa söylersin
    senin temel bugün atıldı diye..
    İstemiyorsan olmaz tabi inşallah

0|0
    0|0
  • Frene basmak isterken gaza basarsa görürsün😆

0|0
    0|0
  • Kalmazsın spermin tazyikle rahime girmesi lazım. Beline doggyde mi boşaldı :)

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • Şimdiki gençlik geri çekilmeyi bir yöntem sanıyor böyle bir yöntem yok böyle bir isim de yok. birisi söylemiş hepsi inanmış çılgınsınız

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence ihtimal var yanlış anlama lütfen beni şu anda eşin ve sen kaç yaşlarındasınız ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Eşin zaten kalsan nolcak :D

0|0
    0|1
    • şu an gebelik düşünmüyorum

• Yok canim imkansiza yakın bir daha daha dikkatli önlem alın hem sen hem eşin

2|0
    0|0
Yükleniyor...