Durup dururken boşalma neden olur? Lütfen ciddi cevaplar verelim. Erkek arkadaşımlaydım ama... ?

Erkek arkadaşımla oturup internetten mobilya tasarımlarına falan bakıyoduk. sonra erkek arkadaşıma doğru yanaştım biraz kokusu geldi burnuma(parfüm falan değil has be has kendi kokusu) ve bende sevgilimin kokusuna aşık biriyim yani yok böyle bişey. her neyse. sonra boynuna doğru yaklaştım kokladım kokladım kokladım bir de öptüm çok tatlıydı sonra kendimi geri çektim. ben bunu hep yaparım ona zaten. neyse, sonra banyoya bir gittim orda bir şey arıyodum bir şeyin bacağımdan aktığını hissettim. bir baktım boşalmışım. haberim yok. ama öyle hiç cinsel bir şeyler hissetme ya da yaşama düşünme falan olmadı. durduk yere böyle oldu. bacaklarımdan aktı yani. neden oluyo bu? ciddi ciddi cevaplarsanız sevinirim. teşekkürler

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bosalma degil sulanmissin bir an asiri bir hosnutluk olmus

1|0
    0|0
    • hımmmm... evet herkes öyle diyo.. valla bir anlık hoşnutluk o kadar akıtıyo olması şaşırttı beni :o

• normal bişey yani. anladım. teşekkür ederim

• Evet normal rica ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• acıkca bir ınsan kokudan da cok tahrık olabılır bu dokunmak bakmak gıbı dır bu yuzden farkında olmadan cok etkılenmış oluyon ustune ısteklı ısen fazlaca ıslanmıs oluyorsun aktıgına gore

1|0
    0|0
  • Zevk suyun fazla gelmiş bence.

0|0
    0|0
  • Iyi sallamissin

0|0
    1|0
    • ciddiyim bayım. lütfen bir gider misiniz

• Iyi madem gidiyim ben olmazsa. . zikmeden boşalmak ta ilgincmis 😞

• işte bazıları onu yapmadan bile bunu başarabiliyo. yetenek mi değil mi bilemem ama..

• Kisidenn kisiye degisen zevk suyu sizde fazla gelmis:)

0|0
    0|0
  • Bu kadar çabuk ıslanan kız da ilk defa gördüm :D

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımda öyle diyo. bu nasıl geçer acaba?

• Yani bu bir sorun mu bilmiyorum açıkçası ama karşılaşmadım böyle bişeyle. Islanıyorsan ve ıslandıktan sonra isteiğin devam ediyorsa bir sorun olmaz ilişkinde

• Islanmışsın

0|0
    0|0
    • nasıl yani? ne farkı var bunların? bir de şey beyazdı ama su gibiydi de. bir de neden ıslandım ıslandıysam. yani cinsellikle ilgili bişey aklımdan bile geçmedi

• İşim yok bunu mu anlatayım.
      Git donunu değiştir, iğrenç hatun.

• durum seni tahrik etmiş e ıslanmışsın boşalmamışsın bence

0|0
    0|0
    • bunu nasıl engelleyebilirim peki?

• oda iyiymiş valla demin dediğimi unut ozaman profesyonel destek alabilirsin bir doktora danış bence normal bir durum değil insana hayatı dar eder valla

• evet doktora bir görükeyim. bir de erkek arkadaşımı da göstereyim. belki onda bir problem vardır. yani o beni nasıl oluyoda dokunmadan tahrik ediyomuş bir bulsunlar bana da ilaç yazsınlar.

• kadınlığın kabarmış. libido tavan ;) ve yine haberin yok.

0|0
    0|0
  • o boşalma deyil zevk suyun sadece.

1|0
    0|0
    • ama zevk suyu saydam oluyo. bu beyazdı ama su gibiydi de. sulu kar gibi işte.

• tamam işte zevk suyun oluyo boşaldıgıda biraz saydam olur.

• İnanılmaz boyutta tahrik olmuşsun. Zevk suyun fışkırmış resmen..

0|0
    0|0
  • Bu boşalmayı bilmiyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bosalmadin islandin sen :/

0|0
    0|0
    • nasıl yani? ne farkı var bunların? bir de şey beyazdı ama su gibiydi de

• Yaz bana anlatayim burdami tarif edeyim :(

• Onu arzuluyormusun?

0|0
    0|0
    • yani normalde evet. bence çekici biri ama o an öyle bişey aklımdan bile geçmedi şu anki gibi.

• Çok degişik olmuş

0|0
    0|0
    • evet şaşırdım yani. benim daha öncede iki tane erkek arkadaşım olmuştu ama hiç böyle olmamıştı. tek farkı şimdiki erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye giriyo olmamız

• akıntıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...