Bu aralar cinsel yönden bir isteksizlik var bu yaşlarda dönem dönem normalmidir l*n bu?

normal şartlarda hayavana bağlayan bir potansiyelim olmasına rağmen bu aralar nedense bir isteksizlik durumu söz konusu hatta geçen gün takside yer yoklugundan bir kız arkadaş kucağıma oturdu banamasın demedi yediğim içtiğimdenmidir bir fikir verin hayır isteksizlik var diye de yağmur gibi geliyor mübarekler yardımcı olucak bilgilere ve tavsiyelere ihtiyacım var....

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arakdaş yer yokmuş kucağına oturmuş at milet inanıyor

1|0
    0|0
    • heeeh bende nerede kaldı dedim. güzel kardeşim bunda kıskancak bişey yok soru kızın kucağıma oturması değil soru bunun bir sıkıntı olması hiç zahmet etmeseydin böyle salak şeyleri kıskanıp yazmaya...

• Yalanına sokim

• açık kimliğinle yaz fotoğraf yayınlayıp seni g*t edicem var mı yürek? hayır yoksa sktr git hayır ben soruyu soranım benm kimliğimi gizlemem gerekior nasıl bir özgüvensizsen sen kimliğini gizliyosun!!! net söylüyorum açık kimlikle yaz resimli bir şekilde g ö t edicem seni...

Kızlar Ne Diyor 2

• Das ist ganz normal.. hormonlardan olsa gerek bazen insan aylardir daha istekli bazende isteksiz oluyor bunda sorun yokki kafani biseyemi taktin stressdemisin?

0|0
    0|0
    • ya aslında kafamı son zamanlarda buna taktım birazda... acaba yediğim bişeyler ya da yemediğim şeylerdenmi kaynaklanıyor diye merak ettim... psikolojik mi yoksa biyolojikmi tam kestiremiyorum... doktora gitsem hep aynı şey streesden ya da ialç vericek ben daha doğal bir yolu olmalı diye düşünüyorum...

• Kız kucağına mı oturdu? Yok artık

0|0
    0|0
    • alman bir arkadaşdı onlar için çok sıkıntı olmuyor bide yoktu yani oturucak yer kafamamı otursaydı?

• korkutuyosun beni... :)

• Rica ederim, korkutucu biri değilim istesem de olamam

Erkekler Ne Diyor 1

• olur bazen masturbasyona ara ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...