Akıntıma acil yardım gerek bana :/

bunun en iyi sağlık konusuna yazılcağını düşündüm soruyorum arkadaşlar ne kadar utansamda vjnmda akıntı var ama öyle kokusu olan renkli falan değil bildiğiniz şeffaf bazen beyaz olabiliyo her gün her gün sıkıldım ve bakire olduğumdan doktora gitmeyede utanıyorum biraz doğal yollarla yada sizin bildiğiniz yollarla ne yapmlym çok önemli.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Kokusuz ve renksizse normal bir akıntı telaş etmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • öylede herhangi bişey yapamazmıyım olmaması için :(

• Bayanlar görülen normal bir akıntı rahatsızsan altına günlük ped koyacaksın başka çaresi yok. Doktora gitmen gereken durum renkli ve kokulu olduğu zaman.

Erkekler Ne Diyor 6

• Doktora gitmen şart.Kendi başına tedavi olman mümkün değil.Vajinal duş yapıyorsan ondan olabilir.Büyük ihitimalle mantar olabilir. link

0|0
    0|0
  • günlük ped kullanabilirsin. kadınlarda vajinada akıntı olması ( şeffaf ve kokusuz) son derece normaldir. pamuklu iç çamaşırlar kullanmalısın. üşümemeye dikkat etmelisin. özellikle ayakların üşüdüğünde akıntı daha da artar. ayaklarını sıcak tut. temiz pamuklu iç çamaşırı ve günlük ped kullanımı ile rahatsızlığını azaltabilirsin. korkulacak bir durum yok.

1|0
    0|0
  • bunun utanması olmaz. bakirelik de engel değil. doktor tedavisi ve muayenesi sırasında gerekli özeni gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Akan biyermi var derdin var. Benim de burnum akıyor ama tıkalı nefes alamıyorum nasıl akıyor bu burun tıkalıyken şaşıyorum... :\

Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • kendi kendini tatmin etmeye çalışıorsan boşalma falan da olabilir

0|0
    0|0
  • cinsiyeti bayan olan bir kadın hastalıkları uzmanına başvurursan senin için yararlı olur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bütün bayanlarda olan bir durum.Dönemden döneme artabilir azalabilir kişiden kişiye miktarı değişebilir.Yumurtlama dönemlerinde daha yapışkan normal dönemlerde berrak ve yumurta akı kıvamındadır.Adet dönemlerine yakın zamanlarda akıntılarda bir miktar koku değişimi olabilir buda normal kabul edilir.

2|0
    0|0

• aşırı değilse ve kokusu yoksa kaşıntın ağrın yok ise , normal olan vajinal akıntındır o .Bakire bile olsan doktora gidip muayene olabilirsin , sadece akıntından örnek alırlar ve tahlil yaparlar .

0|0
    0|0
    • eğer bu şekilde devam ederse yapcam teşekkür edermm

• yapacağın bişey yok bazı dönemlerde akıntı fazla olur kendiliğinden geçer sonuçta kokusuz ve renksiz. vajinal kaşıntın da yoksa sorun yok kendiliğinden geçer

0|0
    0|0
  • normal bşy bu benimde var koku yoksa sorun yok

0|0
    0|0
  • yapacağın bişey yok normal.

0|0
    0|0
  • akıntının olması değil olmaması problemdir. vajinanın kurumasını önler.

0|0
    0|0
  • Valla bunu engellemenin yolu yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...