Cildim çok kuru, nasıl giderebilirim?

nivea tüyları kalınlaştırıyormuş, bunu yapmayan vücut için nemlendirici istiyorum önerir misiniz. vücudum çok kuru az su içmekten olabilir mi? bacaklarımda beyaz beyaz çatlaklar oldu ama kuruluktan. giderilebilir çatlak. suyu hiç sevmiyorum ondan olabilir mi

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Suyu sevmiyorum derken içmediğini söylüyorsan vücut kuruluğunun bir sebebi de bu olabilir. Kesinlikle günde minimum 2 litre su içmelisin (çay, meşrubat vs hariç). Duş aldıktan sonra vücudunu kurulamadan bebe yağı sürerek cildinin nemlenmesini sağlayabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sudan olabilir. en iyisi bir cildiyeciye gitmen.

0|0
    0|0
  • yatmadan önce ve duşlardan sonra nemlendirici kullan ve bolca su iç :)

0|0
    0|0
  • bol bol su iç çatlarla su içmemenden meydaha geliyor günde en az 2 lt su iç en az

0|0
    0|0
  • mutlaka su içmen gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Olur tabii olmazmı ..su içmezsen yeteri kadar hücrelerinde su kaybeder , kurursun nineler gibi .Vazelin kullan o zaman .

0|0
    0|0
    • nasıl içicem bilmiyorum. sevmiyorum tadını suyun. =/

• body shop body butter.. bide hangi nemlendiriciyi kullanırsan kullan duştan sonra hafif kurulandıktan sonra kullanmayı dene farkı görüceksin..

0|0
    0|0
  • ılık duş iyice kese ve ardından bepanthene merhem ya da krem sür. ya da şeker hastalarının kullandığı cilt nemlendiricileri var pahalı değil bepanthol muydu neydi bi eczacı sana yardımcı olur sorarsan

0|0
    0|0
  • Cliche: Günde en az 2 litre su, ya da ona yakın

Düzenli duş alman ve duş sonrasında vücut nemli iken nemlendirici kullanman

Vücuduna peeling yapman, ölü derilerinden kurtulmak için

E vitamini olan gıdaları cilt sağlığın için ihmal etmemen

0|1
    0|0
  • Su çok önemli günde en az 1 litre iç , bebek yağı kullan

0|0
    0|0
  • Vucudunu seviyorsan ve korumak istiyorsan içerden suyla besliyeceksin. Yani su içmen gerek.

Dışardanda her duş sonrası vucut yağı ve ya nemlendirici kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Su şart arkdaşım.. Ama extradan cildine saf zeytinyağıo sürebilirsin.. en doğal nem kaynağı

0|0
    0|0
  • neutrogena tavsiye ederim. kullanıyorum, memnunum

0|0
    0|0
  • en az 2litre su icmen gerek. sevmesende.

0|0
    0|0
Yükleniyor...