Erkekler, tehsizlerdine sorun olan erkek ne yapmasi lazm?

biriyle tanistim boyle bir sorunu varmis bazen agrilar geliyormus dört sene önce kucuk ameliyat gecirmis. teshisleri dönüyormus bu agri yapiyormus o yuzden ameliyat olmus iste. Acaba masturbasyon yapmiyormu diye ? yanliz yapmayi sevmiyorum yapmiyor en son bilmiyorum nezaman yaptim diyor. yanlis anlamayan bir ara hemsirelik yapmistim o yuzden aklima takildi bunla alakasi olabilirmi daha cok agrimasi

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• testis nasıl dönüyor? mastrbasyon yapmıyosa yanlız yapmayı nasıl sevmiyor bunu nasıl anlayabilmiş?

neyse uzatmaya gerek yok seni salak yerine koyuyor mast. yapmanı istiyor. emin ol gece gündüz yapıyordur. saglık sorunu varsa tut kolundan götür bir hastaneye doktor söylesin sende dinle anlarsın nası salladıgını.

0|0
    0|0
    • haklsin tanidma safasindayiz bilmiyorum belkide buyuk bir sorunu var anlatmiyor uzaklasabilirim diye.. anlamadim sordu bana zaten sus bana oyle seyler sorma dedim kapattim konuyu.

• sevgili olduk cok mutluyum onunla hayirlisi olsun :) ah bu onyargilarr. m

• önyargılar sonradan haklı çıkmasın da :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Senle yapmak istiyor

0|0
    0|0
  • Seni gözüne kestirmis olabilirmi:)))

0|0
    0|0
  • Önce o organın adının ne olduğunu öğren

0|0
    0|0
  • nasil hemsire oldun her seferinde yanlis yazmissin tehsiz ne ya :)) yok erkeklerde ole bisey

0|0
    0|0
  • yapmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...