Daha önce boşanmış bir erkek tekrardan evlenmek istiyor, ve açık açık ben bakire bir kız istiyorum diyor...

Daha once bosanmis bir erkek tekrardan evlenmek istiyor, ve açik açik ben bakire bir kiz istiyorum diyo? peki ne hakla? bunu daha once yasamis... biri bana açiklama yapsin lutfen...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olunca ne b.k oluyosa :) anasını herkes takmış bi bakireye. kafadan kontak beyni az çalışan biri olduğu için öyle söylüyor. o küçük beyni empatinin ne olduğunu kavrayamamış daha

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• nedir bu bakire sapıklığı anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • boşandığı karısı bakire değilmiymiş.eğer bakireyse senden sonra başka bi tane daha bulacak bizim hakkımızı yiyecek olmaz yani.

0|0
    0|0
  • adam boşanmış kimse boşanmak için evlenmez. Kaderin cilvesi. Sonuçta her Türk erkeği gibi bakire bir kız istemek onun da hakkı. Adamı hakir görmemek lazım.

0|0
    0|0
  • benim bu ikinci evliliğim ve eşim bakire idi kısmet meselesi ne alaka bakire isterim ne demek ya bakkaldan peynirmi alıyor

0|0
    0|0
  • İstesin dursun. :)

0|0
    0|0
  • Türk erkeğidir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunları sana mı söylüyor? Seninle mi evlenmek istiyor? Ne hakla diyorsan istemiyorsundur diye düşünmekteyim. Ağzının payını ver gönder.

2|1
    0|0
  • Zaten erkekler ilk deneyimlerini eşleri ile yaşamıyor yani adam daha öncede başkalarıyla düşüp kalkıp bakire bir bayanla evlenmiş bu onun için çok normal bi durum şimdi yine aynısını istiyor? Erkek egemen toplumlarda bunlar olabilir şeyler o kadar çok şımartmışızki erkekleri herşeyi hak görüyorlar kendilerinde...

0|0
    0|0
  • Bilmemis görmemiş iyidir düşüncesi ola bilirmi ki acaba

0|0
    0|0
  • haklı değil karşıdakide dul olabilir

0|0
    0|0
  • zorla alacak hali yok ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...