Yorumlarda kızların bakire erkek istemediklerine şahit oldum ?

Hep erkekler aynı falan dersiniz ya hani ama evleneceğiniz kişinin bakire olmasını istemeyen kızlar var aranızda ?

Buna izin verdiğinizden dolayı sürekli erkeklerin bu yaramazlıkları oluyor olmasın ?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar erkek doymuş olmalı kız bakire olmalı ki erkek aldatmasın diyor ozaman size diyorum kız doymamış olmuyormu ozaman o aldatırsa ne yapacaksınız ?
Bi insanı unutabilirsin, bi insanın sana neler yaptığınıda unutabilirsin;

ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın

Maya Angelou

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli sex yapmış olmak erkeği doyum noktasına ulaştırmaz öyle olsaydı tv de görmüş olduğmuz zengin kodamanlar doymuş olurdu

10 erkekten sadece 1 inin bakir olduğunu düşünüorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• doymuş erkek aldatmaz şeklinde yorumu olan da benim :) böyle bir genelleme yapmak tabi ki mümkün değildir üstelik doymayan hiçbir zaman doymaz ancak genelleme yapmadan söylüycek olursam, gözü açılmamış bi erkek görmüş geçirmiş bir erkeğe göre aldatmaya daha çok meyillidir, gözü açıldığı takdirde..

benim demek istediğim buydu, ve kız illa ki bakire olmalıdır demedim ama kızlar için doymuş kız aldatmaz doymamış kız aldatır diyemiz çünkü kızlarla erkeklerin bünyeleri, ihtiyaçları bu doğrultuda bir değil..

kanıtlanmış olan birşey var ki, cinsellik asıl erkeklerin için ihtiyaç ve diğer bayanları bilmem ama benim için çok gerekli bir ihtiyaç değil..

bu bağlamda düşünecek olursak bayanın doyması gibi bir durum sözkonusu olamaz, çünkü bayanlar iradelerine hakim olurlarsa zaten doymuş durumdadırlar :)

0|2
    0|2
    • Tamam bayanlar uzun süre ilişki yaşamasada sorun olmaz ama çok bayan gördüm benden çok sex ilişkisi yaşamak isteyen yürürken orgazm olacak nerdeyse bunlarda var.

Ama böyle bir düşünceniz varsa bile bence erkeklere belli etmeyin

• teşekkür ederim.

• ozaman doymuş bir kadında daha iyidir

• bakir erkek istemeyenlerden birisi de benim.. çünkü denedim gördüm ve gözü açılmamış erkekler daha tehlikeli oluyor, her önüne gelene bakma eğiliminde oluyorlar..

ve benim görüşüm, kadına doymuş adamın, adamlığına doyum olmaz şeklinde..

ha burdan adam benimleyken beni aldatsın manası çıkmasın, aksine bu tarz basit, tek gecelik ilişkilere doymuş olsun ki böyle işler için bolca kız da var zaten, onlardan istediğini alıp doyduktan snra benimle hayatını birleştirsin şeklinde..

1|3
    0|3
    • Şahsi fikrim çok kabasın.

• doğru bakış açısı budur...+1

• teşekkür ederim

• ne demek ben bakire isterim, ben bakir isterim, ben bakir olmasın isterim, ben anlamıyorum. bi insanla ilişki mi kuruyosun vücudunu mu satın alıyosun? bakir olsa benden önce başkası benim onunla yakınlaşacağım kadar yakınlaşmamış olsa bu hoşuma gider elbette. ama bakir değilse de benim onun geçmişine karışma hakkım yoktur. sırf bu yüzden onu istemezsem buna aşk mı denir?

0|1
    0|1
    • aslında anlatmak istediğim bakir olmayan erkeğin bakire bayan istemesinin saçma olduğudur.

yorumları okursan daha iyi anlarsın belki

• çok fazla yorum vardı üşendim. o zaman kesinlikle haklısın. bakir olmayan bir erkeğin bakire bir kadın istemesi kadar ikiyüzlü, aşağılık bir durum olamaz. ama ben bakir bir erkeğin bakire kadın istemesini de haklı bulmuyorum. ya da tam tersi. birlikte olacağın insana bu tür şeylere göre karar veremezsin

• Şimdi haklısın fakat sen nasıl bakir bir erkegin bakire istemesini kabul etmiyorsan

o kişiye görede senin düşüncen yanlış geliyordur.

herkesin dogruları vardır önemli olan kimsenin düşüncesine saygısızlık etmemek.

Düşüncene saygı duyarım artını verdim

• bende istemem zira erkekler bakire değil bakir olur hahha:D

0|2
    0|2
    • evet yanlış yazmışım bir artı veriyorum ama yanlış yazdığımdan ama erkekleri böyle gaza getirmeyin hemen gaza geliriz

• kim demişl olsa süper olur

0|1
    0|0
  • ben bakire isterim :D zaten benimkide bakireydi :))

0|1
    0|0
  • ben bakir olmasini istemem. olmasin.

0|1
    0|3
  • ya benden sonra olmasında oncesını bılmem

0|1
    0|0
  • benm erkek arkadaşım veya kocam vs bakir olma tercihim, ben bakireysem erkek arkadaşım bakir olmasını isterim,zaten bakir de,3 sene çıkıoruz bi yanlışını görmedim bana karşı...bu konuda çok hassas bi insanım...

0|0
    0|0
    • en doğrusu bu değilmi bakirelik isteyen biride bakir olmalı yada bakire birisinin bakir birisini istemesi hakkı olmalı

• ben bakire isterim

0|0
    0|0
  • ne hali varsa görsün

2|0
    0|0
  • erkeklerin bakiresi nasil olurki onlardadami bekaret pozulur kizlardaki kimi nasil oluyor anlatirmisin luten

0|0
    0|1
    • hiç cinsel birliktelik yapmamıs erkek oluyor bakir erkek yani

• aferin sen boyle dusunuyorsun ama bakire olmayan kizlari cox az adam kabul eder

• bakirse kabul etmemesine bir şey diyemem ama bakir değilse o adama dengesiz derim

• Evet bende bakir olsun isterdim ama benden önce 2 kızla birlikte olmuş sevgilim benimle olamıyor tabi seçemiyorsun bir bakıma bakir erkek bulmak bakire kız bulmaktan daha zor.

0|0
    0|2
  • İzin verip vermemek değil olay hormonlar.

0|0
    0|3
    • elbette kadında deneyimli olmalı,insanların önceki ilişkileri ile ilgilenmek acizlik örneğidir

• :D acizlik :D bunuda duydumya helal olsun :D

• Kesinlikle katılıyorum bazılarının izin verdiklerinden ve bunu yapan erkekleri üstüne üstlük şımartan " bazı " çevreler oldugu için bunlar oluyor ama bir düşünsünler bakalım ilkini başkasında yaşamış başkasında tecrübe edinmiş belkide aklı hala onda hiçmi bu sorular kafasını kurcalamayacak?yani benim düşüncem şu bakire olan bakir tecrübeli tecrübeliyle evlenmeli çünkü en azından bir birlerinin hallerini anlarlar ama arada sevgi varsa zaten bunlar hiç önemli değil

0|0
    0|0
    • Katılıyorum bakirelik değil aslında benim kastım ilk yaşanan ilişki hep akılda kalır en azından bende öyle oldu ve pişman oldum erkek olarak evet şuan en azından kendime neden yapmamam gerektiği hakkında fikirlerim var.

Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma derler ya gerçekten doğru bir düşünce

Erkekler Ne Diyor 13

• doymus kız oranı yuksek doymamıs kız oranı düşük olsun bi beden büyük birde kırmızı olsun benim olsun yahu monkey geç bunları Türkiyede bakir erkek çok biraderim. Mesleğimi açıklamak istemiyorum. Evinden çıkmamış ilk kez evlendiği kadınla ilişkiye girmiş anadoluda dünya kadar var. Ve emin ol en sağlıklısı bu ama ''kızlar erkeğinin son, erkekler ise kadınlarının ilk erkeği olmak istemelerinden'' sebep böyle acı bir tablo var halbuki herkes elindekiyle yetinse olurdu ama olamıyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Aldatmak yada aldatılmak sevmek ve sevilmekle ilgili evlenmeden önce dışarda yemek yiyen adam evlendikten sonra yine dışarda yiycek diye bişi yok tam tersine herzaman dışarda yediyse atık evindekini ister evindeki kadınla olmak sevdiği kadınla olmak ister ama evde yemek bulammasa geceleri o yatak soğuk olursa adamı sevsede sevmesede bakir olsada olmasada tutamassın aldatılma kaçınılmaz olur.

bakire olmayan erkek bence evlendiğinde daha sadık daha aşık ve yatakta tabiki daha tecrübeli olucaktır bence her açıdan +++++

0|0
    0|0
  • erkek ve kadın deneyimli olmalı ve gerçek birlikteliğini tüm deneyimleri ile birlikte birbirlerine adayarak yaşarsa anlamlıdır...bakir yada bakirelik tam tersine olmamalı bana göre...

0|0
    0|1
    • dostum ozaman birbirlerinde deneyim sahibi olsunlar ? bu olmuyormu ben bakir sevgilim bakirken bu işi yaptık tamam ilk zamanlar acemiydik ikimizde ama aradan belli sure gecti tecrube sahibi olduk :) ne alaka illa evlenmeden once erkek genel eve yada baska kızlara gitmek zorundamı yada kadın onune gelenle yatığ ben kocam icin tecrubeli kadın olmak icin yatıyorummu demeli

• herkesin görüşlerine saygın yoksa soru sormanın anlamı olmaz dostum ,elbette birlikte de keşfedersin ama genel sonuç aynıdır,ayakkabı bile vitrinden alınmaz deneyerek alınır...

• yorumları okusan anlardın ne demek istediğimi sende sadece kendi fikrini savunuyorsun

• bence yanlış anlamışsındır

1|0
    0|1
  • pek normal degıl . o bölge cok önemli bence bır doktora gitsin bunda utanılcak bırsey yok allah korusun ılerde cok buyuk sorunlarla karsılasır sonra..

0|0
    0|0
  • gençliğinde azmayı beceremeyenler, yaşlılığında hem azarlar hem beceremezler. bence çok doğru bir tespit. kendi açımdan söylüyorum. evliliktede bir şekilde ufak kaçamaklar olur. ben başka şekilde evliliklerin yürümeyeceğini düşünüyorum. özellikle erkek açısından. bence kadınların töleransı bu dediğim kaçamaklarıda kapsamalı...

0|0
    1|0
    • Dostum yetişme yetiştirilme tarzıda önemli ben şuan 1 kere oldum ve evlendim doymamış biri olabilirim ama karımı aldatmak gibi bir yanlışa düşemem ben aldatma acısını yaşadım ailemde ve başka ailelerde gördüm çok kötü bir durum ve asla aldatacagımı sanmam.

Aldatan adam azgınlıktan değil karaktersizliğinden aldatır

• Bakirlik bekaret falan filan sacma sacma tartismalar insanin vucudu kendine aittir kim karisir buna evlenirken insan vucudumu satin aliyorsunuz en bakir tarafindan.

1|0
    0|0
    • Benim demek istediğim farklı bir konu aslında tabiki önemli değil aslında benim kastım ilk yaşanan ilişki hep akılda kalır en azından bende öyle oldu ve pişman oldum erkek olarak evet şuan en azından kendime neden yapmamam gerektiği hakkında fikirlerim var.

Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma derler ya gerçekten doğru bir düşünce

Bakir birinin hakkıdır bakirelik arama yada bakire bir insanın bakir birisini araması normaldir.

Buna kimsenin bir saçma düşünce deme hakkıda yoktur

• Son dediklerine katilyor ve insanlarin birbirlerine sevmesine engelin et parcasi olamayacagina inaniyorum.

• elbette bir et parçasına bakmıyorum.

bakirken isterdim ama şuan bakir değilim ve bakirelik arıyacak hakkımında olmadığını gayet açık biliyorum

• her iki yaklaşımda mantıklı sayılır. ikisinede saygı duymak gerek.

0|0
    0|0
  • gayet mantıklı.

bakir erkek siftahı yaptıktan sonra etrafına saldıracak.

tecrübeli, doymuş olacak ki kıza bağlı kalacak.

0|0
    0|0
  • doğanın kanunu bu.iki tarafta bilmezse ne olur.kötü

0|0
    0|0
  • onlar arada istisna isteyenlerde var

0|0
    0|0
  • Bunu isteyenlerin kızların büyük çoğunluğu bakire değildir de ondan :)) Geçsinler o doymuş olması, tecrübe istiyorum ayaklarını :) Biraz samimiyet lütfen.

Haa, ben bakire kız istiyorum o ayrı.

0|0
    0|0
  • Erkekler bakir olmaz evlenilecek kızlar bakire olmalı ama

0|0
    1|0
    • Karşıdan bakirelik isteyen bakir olmalı bakire olmayan birisi gözünde ne kadar kirliyse kendisi de o kadar kirlidir.

• aynen katılıyorum bakalım ne kadar tepki alıcam diye yazdım :D

• tepki alacagını sanmıyorum bakirsen bakire arama hakkın vardır tabiki

sana tepki olarak yamalayıp itelerler derler anca ama tanıyorsan yamalımı değilmi anlarsın zaten takma onları bakir olmayıp bakire isteyenlere iteleniyor aslında

Yükleniyor...