Cinsel kimlik karmaşası

Daha önceleri erkek arkadaşlarım oldu ama bi kaç senedir aklımda hep cinsel yönelimimle ilgili soru işaretleri vardı. Sonunda dayanamadım ve bi eşcinsel sitesine üye oldum. Ordan bi kızla tanıştım aynı şehirdeymişiz. Muhabbet falan ettik bi süre kız da baya sempatikti, dengesiz davranışları, tersleyişleri falan çok çekici geliyordu bi de kızıl saçlıydı :a seksi bi şeydi . Neyse bi gün bi mekanda onu gördüm dışarıdaki masalardan birinde oturuyordu. Ne yapacağımı şaşırdım sokağın ortasında gözlüklere bakarak ruj sürmeye falan çalıştım sonra arkadaşım mal mısın kız kalkcak şimdi dedi yan masaya oturduk. yanında arkadaşı vardı o yüzden konuşamadık. Kalkarken göz kırpıp gülmsedi bana. Kalp atışlarım azdı o an kendimden geçtim resmen. Ondan sonra da ara ara konuşmaya devam ettik. Nerdeyse bi sene geçti üzerinden ama ben hala etkisindeyim. Sürekli onu düşünüyorum. Sevgilisi var mı diye araştırıyorum vb.

Sizce bu kıza karşı duygusal olarak bir şey hissediyor muyum yoksa terslenilmekten dolayı oluşmuş bi takıntı mı ? Ya da biseksel miyim yoksa heteroseksüel mi ? Hangi lanet olasıca şeyim ben ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalama diyenlerde neye saçmalama diyor acaba?Olamaz mı?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bisexual olabilirsin ama bence değilsin,benimde hem cinslerimden hoşlandığım oluyor ancak,onlarla sevişmeyi düşünmek çok itici geliyor,senin için herhangi bir sorun yok ise cinsellikte,bisexualsin diyebilirim

0|0
    0|0
    • Bi yerden sonrası iki cinsle de itici geliyor bana. Bu belirsizlik biraz da bu yüzden

• sacmalama bir an once bir. erkek bul kendine

0|0
    0|0
  • sacmalama

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmeeyi düşündün mü hiç bu ayıp değil

0|1
    0|0
    • Evet tabiki ama o zaman 17 yaşındaydım, 18 yaşından küçükler ebeveyni olmadan gidemiyormuş sanırım. Öyle olunca ertelemiştim bende

• Evet :) Tekrar gündeme alacağım bu psikolog mevzusunu, teşekkürler :)

• rica ederim birde dua et kurtulmak için samimiyetle

Kızlar Ne Diyor 1

• Duygusal mı cinsel mi?

0|0
    0|0
    • Duygusal yoğunluklu

• tıpkı bana benziyorsun. ama ben kadınların erkek olanını seviyorum

• istediğim gibi birini bulabilirsem olabilir:) kadınların erkek olanı nasıl oluyor ?

Yükleniyor...