Hamilelik testi yapan?

Daha dun yaptik. Korunmadik. Yarin hamilelik testi yapsam direk belli olur mu bisey olup olmadigi ? Daha ince hic kullanmadim. Bir bilgim yok.

Güncellemeler:
21 Mart adet baslangici 27si bitisi diye hatirliyorum

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Ezaneden git ertesi günü hapi al
    Eczaneciye ertesi günü hapi de verir
    Hamile kalmak istemiyorsan tabi
    1 ay sonrada test yap icini rahatlatmak istersen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Test hemen sonuç vermez. İçine boşaldı mı?

1|0
    0|0
  • ne zaman adet gormustunuz tam olarak baslangıcı?

1|0
    0|0
  • idrar stripleri baya yaygınlaştı ancak asıl mesele onların güvenirliği. Beta-hcg duyarlılığına göre çalışan bu testlerin pozitif çıkması hamilelikten şüphe etmeyi gerektirir zaten ama negatif çıkmışsa kesinlikle yok denemez. O zaman en garanti yol nedir?

O işin yapıldıktan en az 14 gün sonrasında bir özel hastaneye git 30 tl civarında kanda beta-hcg testi yaptır kuzum... Geçmiş olsun akıllı ol bidaha.

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1 hafta bekle silik kırmızı ise hamilesin.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Hamilelik hakkında hic birsey bilmez ama sevişmek konusunda herseyi bilen tip.

1|0
    0|0
    • Insanlara yardimci olacagina muhalefet olan daha kotu hissettiren bir ise yaramayan tip.

• Yardımcı olan olmus. En son adetin ne zaman oldu once onu yazmalısın.

• hayır 15 20 gün geçmesi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• insanda az akil mantik olur... Hamilelik öyle ertesi gün belli olmayacagi belli degil mi? Baya bunu soru diye sordunuz mu?
    ( Eger sevgiliniz ise esiniz degilse sunu da eklemek istiyorum... Altina yatip inlemeyi becerirken bilgiliymissin ama.. :D )

1|1
    1|0
    • :D bu ağır olmuş :D öncelik ilk yapmada sonra derdine düşsün dimi: )

• Aynen böyle soruları gizliden sorarlar gorsen ahlak masasi kesilirler ama yok kesinlikle terbiye de biz terbiyesiz oluruz gizli kullanilicilar soruyor zaten hep cinsel soruları arkadaş yapiyprsan normal sor sanki tarihini araştircam:D

• Size iyi geceler sabah erken kalkcam yarin iş var malum gençler gibi boş değiliz hafta içi kaçamak yapip burada yaptiklarimi anlatım :))

• Hayır belli olmaz yarın

1|0
    0|0
    • E ne yapmali :/

• Iki hafta sonra yap daha doğru sonuç alırsın.

• Normalde adet gecikmesinden bir hafta sonra diye geçer daha doğru sonuç zamanı yani. Eğer Birleşme sonunda vajinaya boşalma yoksa sorun yoktur pek. Ayrıca bir şeyi Merak ediyorum ilişkiye girecek kadar bilgilisin de bir gün sonra hamile kalıp kalmadığını öğrenemeyeceğini bilecek kadar aklın yok mu?

• Bence test yap içinin rahat olması için. Lütfen yanlış anlama beni şu anda eşin ve sen kaç yaşındasın aslen nerelisiniz ikiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...