Prezervatif alışverişim hakkında bir sorum ?

Yaşım 18 olsa da görünüşüm bir çocuktan farksız 40 yılda bir alkol alışverişi yapıyorum onuda kimlikle falan zar zor alabiliyorum zaten ama çoğu zamanda kaybolur endişesiyle yanımda taşımadığım için işler daha da zorlaşıyor sevgilimide bu konu hakkında sürekli oyalıyorm. Siz olsanız bu durumda naparsınız bana prezervatif verirler mi ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bunun yaşla alakası yok tekel ürünü değilki tabikı verırler market veya eczaneden al

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• bişey olmaz...bi arkadaşa alıyorum dersin verirler verirler merak etme..ayrıca ucuz yöntemini söyleyeyim..aile sağlığı merkezlerinde 6 tanesini bedava veriyolar

0|1
    0|0
    • Hmm sağol. Yaşın bir önemi yok diyorsun yani ?

• yok be o 18 yaş genelevler ve alkollu ve tütün içecekleri için bir yaş sınırlandırması ... problem değil...eczane verir merak etme

• Sağol arkadaşım.

• git markete al yaş sormuyolar ne yaşı olcak bunun :D

0|1
    0|0
  • Şapkayı da yaşa göre mi veriyorlar artık?

0|1
    0|0
    • bilmiyorm bende ondan soruyorum zaten. Bu arada profil resmine bayıldım :D

• Profil resmime bayıldıysan eğer prezervatif almaya gittiğinde nickimi söyle ekstra bir pakette bedava verirler sana;) Beline kuvvet genç;)

• sağol :)

• Cevahir AVM'nin tuvaletinde var.

0|0
    0|0
  • İnternetten al yada migros gibi hiper marketlerden al.

0|0
    0|0
    • yaşadığım yr nedeniyle bu pek mümkün değil (migros) internetten de aynen carrefour dan almayı denedim ama yaşadığım şehir yoktu ve evde ailem olduğu için de biraz çekiniyorum kapıyı başkası açarsa diye.

• Prezervatif olmadan girin ilişkiye bişey olmaz ki boşalmadan önce çıkarsın vajina dışına

• adres ver yollayayım sana kutu kutu koçum.. :))

0|1
    0|0
  • Yakınlarda büyük AVM flan varmı WC lerde 1 liraya alabiliyon şapka

0|0
    0|0
Yükleniyor...