Korunma yöntemleriniz nelerdir? Prezervatif markanız nedir?

Korunma yöntemleriniz nelerdir? Kullanıyorsanız prezervatif markanız nedir?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Korunmada çok bilgiliyim ama uygulamada sıfır

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Nasil bir insanla ilşkiye girdigime baglıdır korunma tarzım, Tehlike sevyesine göre :D

En yakın erotik shop gidiyorsunuz degişik tür markalarda prezervatifler var

Birde İllaki Duş aldirtirim ilişkiden önce :)

0|0
    0|0
  • eğer sexs yapacağıız kişi sağlıklıysa vede iyi tanıyorsanız geri çekme yontemi eğer geri şekemedyseniz boşverin salın tohumları ertesi gün hap içirin kıza bişey kalmaz eğer kızı tanımıyosanız o zaman iyi okuyon tırtıldı prevezaraif var o kızları zevkten öldürüyor :) ondan deneyin süper eğer kıza sakso çektirecekseniz çilekli veya muzlu prevezrfit alın hadi size rast gele :)) size bir tiyo sexse başlamadan önce kızı en az 15 dakka yalayın ki zevk suyunu versin ilişki daha kolay olur

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanıcaksam durex kullanıyorum. ama genelde pek hazetmiyorum. hem ben hem kız arkadaşım. o yüzden haplar iyidir.

0|0
    0|0
  • ertesi gun hapi kullanmali

prezervatif ile ugrasamam

bu ne yaaa araya karbon kagidi koyar gibi

0|0
    0|0
  • kimi zaman prezervatif ama çoğu zaman dışarı boşalma en çok kullandığım ve memnun olduğum Durex Fetherlite ince ve sağlamdır

1|0
    0|0
  • Vay arkadaş 8 saat olmuş kimse Migros poşetine denk olan YES prezervatif dememiş. Benim tercihim Fiesta arkadaş. Oral seks içinse Fiesta Türk Lokumlu, tek geçerim.

0|0
    0|0
  • Durex Pleasuremax (Tırtıklı ve Noktalı)

0|0
    0|0
  • kızı tanıyor ve güveniyorsam ve de bu kişi ertesi gün hapı kullanmıyorsa dışa boşalma yöntemini uygularım (eee et ete değecek :-P ) aksi taktirde kondom kullanırım...

0|0
    0|0
  • durex ama genelde korunmuyoruz.

0|0
    0|0
  • okey ve ginera...

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapının kötü etkilerini gördükten sonra prezervatife geçtik. Sağlam ve ince olan Durex Elite güzel bir seçimdir.

0|0
    0|0
  • İlişkiye gireceğim kadının kan testllerine baktırıp AIDS virüsünün olup olmadığını görmek çok isterdim. Prezervatif terk.

0|0
    1|0
  • en iyisi durex çok dayanıklı oluyor :))

0|0
    0|0
  • durex...durable and elastic...

0|0
    0|0
  • Condom. Durex Elite favorim.

1|0
    0|0
  • Prezervatif, ertesi gün hapı. Prezervatif markası Okey

0|0
    0|0
  • son anda geri çekme yöntemi ;) çok heyecanlı oluyor

0|0
    0|0
  • sok sok gelcegı zaman cıkar mantık bu işte :D içinde patlarsa ypck bişey yok :d

0|0
    0|0
  • Durex.

0|0
    0|0
  • muzlu O.K

0|0
    0|0
  • Dogum kontrol.dersen israil mali erkek dogum kontrolu hapi var. Yok tek geceli iliski diyorsan OKey

0|0
    0|0
  • evlenmeden ilişkiye girmeyerek korunuyorum. Prezervatifte kullanmam

0|0
    0|0
    • Evlenince nasıl korunmayı düşünürsünüz ?

• bayanlar için ertesi gün hapı zararlı diye biliyorum onun yerine doğum kontrol hapı olmalı onuda doktorun vermesi şartıyla aklında bulunusun kovboy

• bak kontrol hapıydı o k.bakma cahilliğime ver

• okey ama kullanmayı pek sevmem çünkü önüme gelenle yatmam seçerim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hem kondom hem dogum kontrol hapi kullaniyoruz :) bazende kondomsuz,hap yeterli oluyor aslinda ama bebek istemiyorsaniz daha dikkatli olmak gerek

1|0
    0|0
  • spiral...

1|1
    0|0
  • Durex.

2|2
    1|0
Yükleniyor...