Kan geldi? bir bakar misin ciidi cevap verevkler gelsin?

Surtunme yasandi ciplakken . Ama girmedi diye dusunuyorum ama emin degilm kan geldi adet oldum sandim ama adet olmamisim icime falan bosalmadi acaba zedelndi mi o yuzdrn mi kanadi bir kac defa icine girmeye calismisti olmamisti bu kan niye ya of oyle cok degildi oyle az da degildi o an akti sonra durdu ciddi cevaplar verin ?

0|1
9|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Olabilor de olmayabilirde biz bir sey diyemeyiz doktora gitmen gerek zar yirtilmadiysa bilene zedelenmistir buyuk ihtimal o olabilir bir de neden boiyle bir sey yaptin bunu zina gunah olduugunu bilmiyor musn simdi bu halti yedin yarin ayrilican seni kullanip aticak belli yarin evlenmeye kalksan belki evlenemiyecem erkeklere bir sey olmaz olan size olur erkekler kullanip atarlar sonra bakire kiz isterler genel soylemiyorum yuzdeye bolsen bunu bir cogunlugu oyle hadi orasini gecte obur tarafta bunun hesabini vermezsin sana bedduam su olur artik Allah afetmesin seni insallah

0|0
    1|0
    • Sacma sapann konusma. senin bana beddua etmeye halin yok !

• Sen zinaya girersen gunah islersen bende sana beddua ederim tabi ki de neyse sen istedigini yapmaya devam et bir de o kadar yazidan bunu cikardiysan helql olsun sana daha baska bir sey demiyorum

• Bu işi yapacaksan yapacaksın, yapmayacaksan da yapmayacaksın. Her işiniz böyle yarım yamalak.. Ondan sonrada doğru düzgün adam ararsınız :D

2|0
    0|0
  • surtunme ile bozulmaz o ısı gecın.. ıcınıze gırmısse bozulur ve kanama o an olur yarım saat sonra 3 gun sonra veya 3 ay sonra degıl.. bırde o anı sızın hssetmenız gerekır bır sızı falan duymus olmalısınız.. bence bırseyınız yok hala! doktora gıdın rahatlayın..

0|0
    0|0
  • Keşke noktalama işaretlerinin kullanımını da bilsen de bizde anlasak.
    Neyse anladığım kadarına cevap veriyorum.
    Kutlarım, artık bakire değilsin. ;)

2|1
    0|0
  • Penis ucu girdi mi içine 2-3 cm filan?

0|0
    0|0
  • İyide içine girmeye çalıştı ama girmedi, biraz çelişki var fakat eğer girmediyse korkulacak bir şey yok, girseydi zaten farkederdin, farkettirmeden giren erkek olamamıştır zaten yok öyle bir dünya :)

1|0
    0|0
  • farkına varamamısındır o heyecanla yırtılmıstır ıcerı gırınce

1|1
    0|0
  • zar yirtlimistir

0|1
    0|0
  • Şimdi 2 damla kan aktı diye namussuzmu oldun ya da Kan akmadı ama her naneyi yedin o zamanda namussuzmu oluyorsun Kavramlara takılma

0|0
    0|0
  • Kadınların arasında sen de varsın artık

0|0
    0|0
  • Artık kadınsın

0|0
    0|0
  • Zedelenmistir.

0|0
    0|0
  • yani senin namusun akacak iki damla kan mı? o kadar şey yapmışsın kadın olmuşsun artık bozulsa nee bozulmasa ne..

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Tahriş olmuş olabılır yırtılmış olma ıhtımalıde var

0|0
    0|0
  • boooooooooooooommmmmmmmmm...

0|0
    0|0
  • adam sokmuş sen azı çogu hesapla kanda gelmiş bakireliğin gitmş bari tadını çıkarsaydın

0|0
    0|0
  • kadınlar matinesine hoş geldinn

0|0
    0|0
  • demekki zar sıkıymış hacı girmeye calıstı giremedi diyosun. sürtünmede birden girince azıcık cırtlatmış tam yırtılmamıştır

0|0
    0|0
  • Anlamadığım şey bozulsa ne olacak ki?
    Zaten sürtünmüş mürtünmüş bir ton şey yapmışsınız.
    Zar olsa da bakire değilsin artık, ancak bir sonraki erkeği kandırmaya yarar o zar.

0|2
    0|0
  • Olan olmuş belli hala olmadığına inandırmak için kendini yorma bizide

1|1
    0|0
  • geçmiş olsun abla

1|1
    0|0
  • İşte b yüzden dindar bir nesil yetiştirilmesini istiyorum. Sapık ve Ahlaksız nesile yazıklar olsun. Sonuna kadar AK PARTİ.

2|2
    4|2
  • Sabaha kadar sürtünsün gene bişey olmaz sokmadıktan sonra

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kizlik zarinin anasini aglatmisiniz sinyal veriyo:( bozuldu bence yoksa niye kanasin

0|2
    0|0
  • Girmediyse zar degildir. 2cm falan ilerde vajinanin. Bi' kac kez denedi demissin, olabilir de aslinda. Bilemedim.

0|1
    0|0
  • Önceden zorlma olduysa zedelenmiştir bu yaşanıncada yırtılmıştır

0|2
    0|0
  • Zedenlenmistir cok muydu

0|1
    0|1
  • büyük ihtimlle gitmistr

0|1
    0|0
  • Oncelikle girse haberin olur tabi folloş olmadiysan yarim saat girsin diye cabalayan var kaldi ki acisindan bahsetmiyorum bile. Kizlik kani gordunmu bilmiyorum tavsan kani gibidir cok acik kirmizi adet kani koyudur yani olamaz girmeye calistiysa zorladiysa en fazla zedelemistir ondanda kan gelebilir

0|1
    0|0
    • bir dahaki iliskiye girersem kan gelir mi

• Senin anlaman lazim bozulup bozulmadigini sahsen ben bozulsam bilirim cunku bilincliyim internetten arastir kizlik zari dedigin oyle oto bka bozulmaz aci verir aci hissettinmi ve bozuldugu anda kan gelir daha sonradan degil birlesme olduysa ve o an kan geldiyse sen aciyi hissettiysen bozulmussundur daha sonradan kan geldiyse zedelenmistir parmagini deligin praya gotur ve hafiften dokun 2 cm kadar icerdedir et parcasi varsa kizsin yoksa degilsin aynaylada bakabilirsin dedigim gibi internetten arastir bu konuda cok fazla yararli bilgi var

• Daha önce girmeye calisirken zedelenmiş. Simdi de bozulmuş.
    bir jinekologa gostermende fayda var

0|1
    0|0
  • Kızlığını bozmuşsun.

0|1
    0|0
  • Artık kadınsın.

1|1
    0|0
Yükleniyor...