Vajina kasintisina çözüm?

Vajinam kasiniyor mantar olup olmadigini anlayabilir miyim çözümleri var mi ? Evde yapabilcegim şeyler olursa daha iyi ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• evde anlayamazsın. mantar tektip değildir 400 çeşit mantar var. yapabileceğin tek yol bir kadın doğumcuya gidip muayene olman. çeşitli ilaçlarla geçer. kısacası evde yapabileceğin birşey yok. anca kulaktan dolma bilgilerle birşeyler yapabilirsin onlarda nekadar fayda sağlar bilemem belkide zararı daha fazla olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Temiz Tut Sende

0|0
    0|0
  • tek eşlilik tek yol

0|0
    0|0
  • temız ol

0|0
    0|0
  • bıt olmasın

0|0
    0|0
  • Fazla bişey istemiyoruz arkadaş, birazcık temizlik, birazcık.

0|0
    0|0
  • çözümü var özl

0|0
    0|0
  • doktora git bence

0|0
    0|0
  • Karbonat ile dezenfekte edeceksin

0|0
    0|0
  • tek yol temizlik diş fırcası alacaksın bolca sabunla sonra vajinan içini iyice temizle :D

0|0
    0|0
  • çok basit bir ipi karın kısmında kemer şeklinde bağla bir tane ipi kukunla kara incinin içine değecek şekilde bağla al sana tanga :D

0|0
    0|0
    • pardon yalnış yere yazdık tanga tarifi veryodumda

• vajinanı kuru tutmaya çalış nemli ve ıslak bırakma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eger akintin renkli ve kokuluysa mantar. Dojtora gtmen lazim bakire degilsen fitil verir hemn geciriyo. Ayrica camasirini pamuklu goy ve ütüleyerek giy

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim kendim eczaneden alsm olurmu

• Olmaz vermiyolar recetesiz. Blki mantar olmayadabilir muayane sart. Ama dojtra gtmek istemiyrsan dedgim gibi temizligine dikkat et hergn camasirini degis ütule oyle giy. ( ama doktra gtsn iyi olur)

• tamam tesekkr ederm

• Temizligine dikkat et tek cozum bu

0|0
    0|0
  • Ben travazoL krem kullanıyorum doktor vermişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...