Neden Sertleşme Sorunu Yaşıyorum Bir Bayanın yanında?

Arkadaşlar lütfen edepli cevaplar verelim sonuçta bu bir sağlık sorunu benlik birşey değil lütfen haddi aşmayalım. Ben bir bayanla konuşurken yan yana olduğumda sertleşme sorunu oluyor özellikle hoşuma giden bayanarın yanında ya bir kızla çıkacam kızla yeni yenit anışıyorum onun karşısında bile saklamaya çalışıyorum mont örtüyor ama yarın öbürgün yaz ayında ne yapacağım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bosalmiyorsan penis bir yerde gösteriyor kendisini ya da kizla ilgili hemen hayallere diliyorsundur bence masturbasyonu arttir

0|0
    0|0
    • sürekli banyo yapmak zorunda kalırım o zaman da ama masturbasyon yapmayı arttırmak daha da alışkanlık yapmaz mı haftada 2 defa yapıyom tek

• O zaman senin doktorla falan konusman lazim bu ciddi bir sorun burdan kalici bir çözüm bulabilecegini zannetmiyorum, bu olay cocuklugundan beri mi var yoksa bu yil mi başladı

• 2013 ten beri var.. mast. 8 yıldır yapıyom yaşım 22 ama haftada en fazla 2 kez

Erkekler Ne Diyor 3

• sıkıntı yok daha yenisin bu işlerde o yüzden. kalfalık ve ustalık dönemlerinde bu gibi sıkıntılar kalmaz. ayrıca kızları görünce sürekli seks düşünmeyi kes başka şeyler düşün boşalt kafanı

0|0
    0|0
  • Aklın fikrin kızları yatağa atmakta kereta Sağlıklı Koç gibi erkeksin

0|0
    0|0
  • Sorma ya bazen otobuste tam erekte oluyo , güzel bir kız yanımda olunca , düzeltemiyom , indiremiyom kalıyo öyle :( don giycem , boxer ile direk dumduz erekte oluyo çok belli oluo la

0|0
    0|0
Yükleniyor...