Seks yaptıktan sonra kilo alma problemi yaşıyormusunuz?

Bunun nedeni fazla tatmin olamamak olabilirmi? ya da seksin yararimi?

Güncellemeler:
Yaa kızlar cok şişiyor çevrenizde gormuyomusunuz seks 14 yaşına düştü artık

0|0
025

En İyi Erkek Görüşü

• seks en iyi kalaori yakan spordur. ancak kalori yaktığı için ve devamlılığı için kendine bakman lazım o yüzden tatlı şeylere yöneliyoruz ee seks olmayınca kilo artışı normal gibi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Sexmi ağzına biber surerim senin hmm git bakım ders çalış kız cabuk !!!

1|0
    0|1
  • ilgınccc

0|0
    0|0
  • seks te kalori kaybı yaşanıyor. İlk etapta misyoner vs.. tarzı pozisyonla el kolun destek alması sonucu kas yapıyorsun. Dolayısıyla seks 3. veya 5. ayında kilo verip tamamen kaslı bir vücuda sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hanımefendi 5 dk aktif olan kadın binlerce kalori harcıyor kilo almak imkansız bilakis foruma girersiniz kilo alıyorsanız sebebi seks degil

0|0
    0|0
  • Kilo Vermiyorum, Aksine Aliyorum **

0|0
    0|0
  • Bence cok yiyip duzensiz yiyip sucuda seks te ariyomus gibisin seks kilo aldirmaz sonucu hamilelige gitmiyosa tabi :)

0|0
    0|0
  • ne alaka seks yapan kilo mu alır vede seks yaşı 14 e düştüye katılmıyorum sana öleleri denk gelmiştir

0|0
    0|0
  • Uzun bir seks abartılı olmasada tahminime göre 300-500 arası kalori yakılır. Sonuç itibari ile Bir güç harcanıyor vede kan şekeri düşer. Tatlı ihtiyacı olur

0|0
    0|0
  • Oral dan sonra menimi yutan bşr hatun vardı. Kilo yaptığını öğrenmiş sonradan tükğrmeye başlamış. Dediğin doğru oabilir

0|0
    0|0
  • Arkadasm kızlar kendileri tanıdı zaman hemen o isi yapmaya gidiyo seks kilo aldrmaz bosaldn zaman vucutdaki enerjinin bir anda cıkması gibi oke

0|0
    0|0
  • Seks yaptiktan sonra kilo alan insandan suphe ederim. Vucudun en aktif anlarindan birisi. Dolayisiyla bolca yag yakip kilo verirsin. Bol su tuketmek onemli sekste.

0|0
    0|0
  • Sen yasiyor musun

0|0
    0|0
  • Ilginc

0|0
    0|0
  • Alakaya maydanoz buna denir iste

0|0
    0|0
  • Evet. Yüzümden alırım hemen. Hatta sevişirken partnerim yüzün şişti der. Vay anasını.

0|0
    0|0
  • hayır neden sonucta enr-erjı harcıyorsun ama sonra banyodan sonra daha cok yıyorusn

0|0
    0|0
  • aslında seks en iyi egzersizdir bayan için ama sanırım sizde tatmin olmama durumu söz konusu

0|0
    0|0
  • O nasıl oluyor ya

0|0
    0|0
  • Erkekler zayiflar

0|0
    0|0
  • Hic oyle bir olay duymadim. Ama bayanlarda kalca ve gogus buyumesi olir oksandkca

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...