Göğüslerim cok ağrıyo?

Eşimle yeni evliyiz. İlk ilişkimiz yaklasık bir bucuk ay önce oldu. Hayatıma giren ilk erkek olduğu için bilgi sahibi değilim. Adetim düzenli ayın 14 ünden 14 üne oluyo son iki ayda o sekilde oldu. İki gün önce ilişkiye girdik ama benim sonrasında göğüslerim ağrımaya basladı hala cok ağrıyo. Adetime de iki hafta var. Bunun sebebi ne olabilir?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüslerin sarkıyor ya da büyüyor olabilir krem sürerek yumusatmalisin

0|0
    0|1
    • Ya da bu aralar sıkıntın stresin var mi? Canını sikan bir konu olay?

• Düşünemedim bir an korktum bende teşekkür ederim bayanlar hiç bişey bilmiyorlarmıs resmen

• Onlarim bilip bilmecegi is ben bisey diyemem. Sonuçta sen evlisin kocana elleme opme emme diyemezsin olucak olan seyler

Erkekler Ne Diyor 16

• ateslı bır bırlıktelık yasamıssınız hepsı bu... sız yasarken anlamamıssınız.. dunyada bu kadar cabuk belırtı veren hamılelık yok!.. adet tarıhınız 3 gun gecıkırse test yaptırın!

0|0
    0|1
  • Aydan ayami yiyisiyorsunuz

0|0
    0|0
    • Yaa allah korusun cok gencim en az 5 sene istemiyorum

• Ya ne alakası var. Kısıtlamamız mı var

• Adetinin tam ortasında ilişkiye girmişsin. Hamile olma ihtimalin kuvvetli. Eczaneden test al bir an önce. Göğüslerinin ağrıması sıkmaktandır.

0|0
    0|0
    • Aynı gün içerisinde ağrı basladı 24 saat bile gecmeden hamilelik olabilir mi.

• Sosyal hizmetler okuyorum. Eşim mecliste danışman

• Çok güzel. Eğitim hayatında başarılar diliyorum sana.

• Çok normal değil mi , göğüslerinin içi biraz sert olur. Kocam sıka sıka o sertliği alır. sıktığı için ağrıyordur ilerde alışırsın.

0|0
    0|1
  • Evlenen Bayanların Hormonları Değişir veya Regl günün yaklaşmıştır

0|0
    0|0
  • Hamile olabirsin göğüslerin sut yapıyor olabilir, veya göğüslerini üşüttün ondanda olabilir, sen en iyisi doktora git

0|0
    0|0
    • Yaa allah korusun cok gencim en az 5 sene istemiyorum

• sütmu yapıyor:S daha yerıne yerlesmedı zıgot yahu:S

• İki ay bile olmadı ya ilk birliktelik üzerinden. İki gün önce bir birliktelik oldu ama ogün içerisinde ağrı basladı. Aynı gün içinde kalınabilir mi bilmiyorum

• Alışmaya başlaman için olmuştur

0|0
    0|0
  • Sabah sabah Bütün Nükleer Silahları Ateşe hazır Hale geitrdin :))

0|0
    0|0
  • Care bulacagina sapiklara anlatiyosun

0|0
    0|0
    • Sapık bir yorum almadım arkadasım. Zaten eşimle olan bişey ve benim kim olduğumu bilmiyorsunuz. Gayet sağlıklı fikirler verildi ve korkularım da azaldı. Yargılamak ne kadar kolay

• Yorumlar cok masummuş:)

• Sebeplerinin neler olabileceğini söylüyorlar. Hangisi sapık allah askına. burada beni kımse tanımadığı için rahat rahat sorabiliyorum. burada bana yavsayan biri de olmadı. Nasıl bir zihniyete sahipsin anlamadım ki

• hormonlardan dır...

0|0
    0|0
  • Özel ama memelerinizi hoyratça kullandıysa normal acimasi

0|0
    0|1
  • çok mu dokunup emdi eşin?

0|0
    0|0
  • İlişki sırasında göğüslerini sıktıysa veya vakumladıysa ağrı yapması normal :))

0|0
    0|0
    • Sıktı ama ilk kez yaptığı bişey değil ki

• Içim rahatladı teşekkür ederim

• Rica ederim

• Biraz ellet geçer masaj seklinde sertce

0|0
    0|0
  • Fazla siktiysa olabilir

0|0
    0|0
  • sıktıysa eşin ağrıyabilir normaldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Regl öncesi şişkinlik ve agrı oluyor herkeste, normaldir bence..

0|0
    0|0
  • İlişkide sert davrandıysa yani göğüslerini acıyarak fazla sıktıysa ağrı yapıyor olabilir. Veya adet öncesi şişlik ve ağrıda görülebilir.

0|1
    0|0
    • Peki bu ağrı ne zaman gecer

• Bilmiyorum ki canım kas gevşetici veya ağrı kesici iç, ılık suyun altında masaj yap veya rahatlatıcı bitki çayları iç papatya, melisa gibi..

• Teşekkür ederim denicem

Yükleniyor...