Hamileliğim ve ben?

4haftalık hamileyim bu sabah kalktığımda sağ tarafımda ağrı oldu tuvelette gittim peçeteyle silince açık karı kan gibi bişey geldi. Neden olabilir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydın. Öncelikle korkma gebeliklerde bu şekilde yerleşme ağrısı ve yerleşme kanaması oldugunu dusunmuyorum ancak her ihtimle karşı aklında sorun kalmasın diye bir doktora gorun istersen... Gebelikte psikoloji cok cok cok onemli. Lutfen en ufak şeylerden de bozulmasına izin verme... Hamilelik bir kadının en cılgın donemleridir. Akıllıyı deli eder. neden cunku hormonların en pik seviyededir ve saglıklı dusunmesini engeller. ozellikle bazı gebelik hormonları anneliği hamilelik doneminde baslattıgı için kafanda hep bir korumacılık, hep bir acaba birsey oldu mu, hep bir dikkatli olmalıyım tdirginliği olacak. Sakin ol. Milyonlarcası senden ınca o yoldan geci, çok çok çok sorumsuzları da dogurdu o cocugu pur dikkat edenlerin basına da kotu seyler geldi. O yuzden sen essegini saglam kazıga bagla, sonra arkana yaslanıp bu mucizenin her anının tadını cıkar...

0|0
    0|0
    • Çok saol içimi rahatlattın

• İnş. Daha ilk bebeğimiz bizim

• Bak ne guzel oncelikle su pozitifliği al üserine. Çok sağlıklı bir sekilde folikullerin catlamıs yumurtlamıssın, spermler yumurtaya kadar ulasmıs yanı kanallarında ve tüplerinde herhangi bir problem yok döllenmiş yumurta rahme tutunmus. Su an bile dunya uzerinde kadınların cok cok buyuk bir kısmından daha sanslısın. Senın yerınde olabilmek ve su asamaları yasayabilmek icin millet tup bebek kuyruklarında ne paralar harcıyor ne zamanlar kaybediliyor biliyor musun? Oncelikle yatıp kalkıp buna dua edeceksin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Acilen doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Rabbim muhafaza etsin ins korkma bence ama tabiki bir doktora git kesinikleee

0|0
    0|0
  • düşük olabilir geçmiş olsun bir doktora görün

0|0
    0|1
    • Korkuyorum bu bebeği çok istiyoruz

• inşallah birşey olmamıştır sabah hekime gidin...

• Ama fazla ağrı yok vede öyle aşırı kan gelmiyor silince geldi oda açık sarı

Kızlar Ne Diyor 1

• Icini ferah tut bir sey olmamistir Allahin izniyle. Hemen bir doktora gidin.

0|0
    0|0
    • Çok koruyan ama açık sarı idi silince

Yükleniyor...