Kızlık zarı gibi erkeklerde bekareti gösteren işaretler olsaydı yine erkekler bu kadar cüretkar olur mudu?

Soru yukarda ???????????????????????????????????????????????

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sapına kadar erkeğim. Evet bir zarım yok ama sırf gelecekteki eşimin hakkı için hiçbir kızın yüzüne bile bakmadım bakmayacağım da!

6|1
    0|0
    • Helal olsun

• E. i. g için teşekkürler

• Ben tsk ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• var zaten. ben mesela bir erkegin bakir oldugunu avuclarından anlarım. surekli 31 ceken erkek buyuk ihtimal bakirdir. çektigi içinde sağ avucu çukurlaşır. sağ ile sol elini karşılaştırırım bir avcu fazlasıyla cukurluysa bakirdir.

2|0
    0|1
    • Iki elini nobetleserek kullaniyosa bakir degildir dersin o zamn gunahini alirsin

• onu yapan cok seyrek kişi vardır. ama benim için bakir olup olması mühim değil arkama bakmam geçmişe bakarım yanımda olcak birininde geleceği önemli benim için geçmişi sadece anı olarak yaşasın yeter

• Şu deneyimi nerden edindin dicemde neyse sıkıntı surda senin düşündüğün gibi bisey yok emin ol :-D

• Zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Olmazdi

0|0
    0|0
    • Evliliği mi beklerdi yani

• Elbette aynı kızdaki gibi. Bugün kızlık zarı olmasa çoğu kişi her şeyi yaşardı

• Hicbirsey bosuna yaratilmamis

Erkekler Ne Diyor 6

• Ay ben böyle bile utanıyorum ss. ssss

1|0
    0|0
  • Türk erkeki takmaz. Kızlarda varda ne %70 acik

1|0
    0|0
  • Olurduk önemsemezdik

0|0
    0|0
  • ilk 1 dk içinde bosalıyosa muhtemelen bakirdir o erkek tecrübesinden anlarsın :D

0|0
    0|0
  • acıkcası tıpamız yemezdi o zaman bence :)

0|0
    0|0
  • Eşi bakımından olurdu evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...