Sunnette ne yapiyolar ya detaya gelin?

Ya sunnetin ne oldugnu biliyorum ama sunnrtli ve sunnetsiz olup olmadigini nerden anliyolar yani olay ne aciklayin banna ciddi sekilde :D

0|2
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• sunnetsiz isen çükünün başında deri olur , sünnetliysen o deri olmaz , sünnetli olmak iyidir daha sağlıklı olursun fakat sinir dokularına mı ne öyle birşey sanırım sünnet olan insan seksden daha az zevk alırmış sünnetsiz olana göre ,

0|0
    0|0
    • Tesekkurler

• Alakasi daha az zevk alma diye bişe yok

• @dream931700 ben öyle duydum sünnetsiz olan daha fazla zevk alırmış çünkü sünnet olunca bazı sinir dokularına mı artık neyeyse hatırlamıyorum zarar görür kaybedermişiz bu nedenden dolayı daha az zevk alırmışız sünnetsiz olana göre

Erkekler Ne Diyor 25

• sımdı yuzuk takıp dusuruverıyorlar o derıyı.. onceden bıldıgın sundurup kesıyorlardı.. sunnet saglık demektır.. kadınlar ıcınde ıyıdır:)

0|0
    0|0
  • iğne yaotılar sonrasını biliyom 24 sene oldu

0|0
    0|0
  • Sünnet olmayanların aletlerinin kafası deri ile kaplı
    Ama sünnet olanlarınkinin kafası kabak çiçeği gibi açılıyor ve o ucundaki deriyi alıyorlar

0|0
    0|0
  • Benim videoyu atayım mı buraya :D 720p HD 😍

1|0
    0|0
  • Şapkalı çocuk ve şapkasız çocuk düşün

0|1
    0|0
  • Ucundan accık alıyorlar:D

0|0
    0|0
  • Kesiyorlar dikiyorlar.
    sonra Pilavı na katiyorlar ^^

0|0
    1|0
  • sünnetsiz kaplumbağa gbi kabuguna giriyo
    Sünnetli dazlak gözlüklü erkek gibi
    Anladııı

0|0
    0|0
  • Sünnetsiz ergen kardeşim... Eğer imkanın varsa hiç kestirme sen ciddi haz kaybı oluyo çünkü sen kaç kaçabildiğin kadar

0|0
    0|0
  • Pipinin ucundan azcık alıyolar :D sonra çikolata veriyorlar :D

0|0
    0|0
  • oyuncaklarınla oyna küçük kız...

0|1
    0|0
  • Bana sunnetcimin kizini getirin intikam alicam

0|0
    0|0
  • Misal italyan erkekleti sünnetsiz

0|0
    0|0
  • Google a yaz

0|0
    0|0
  • sünetli s.. k tepeli güvercine benzer?:):):):)

0|0
    0|0
  • Google amcaya sor resimli anlatimdan bak

0|0
    0|0
  • Baş kısmı deri ile kapliysa sunnetsizdir

0|0
    0|0
  • Bani azıcık ucundan kesecekler diyip kandırdılar en az bir 5cm kesmiş itoluit yoksa 8cm ppenis mi olur? Hayatımı kararttın sünnetci iki yakan bir araya gelmesin sünnetçi 😭

0|0
    0|0
  • Sünnet deyince hemen o aklınıza gelmesin :) tabi ki gelebilir ama bütün sırlar o derinin altında. o deri kesildi mi hayat yeni başlıyor demektir. Radar başlıyor avlanmaya :)

0|0
    0|0
  • Sünnetli ise başı şapka gibidir. Sünnetsiz ise başı gözükmez çünkü üstü deriyle kaplıdır. Sünnette de ucundan falan almazlar külliyen yalan. Sadece üstündeki deriyi keserler. Sebebi de temizlik açısındandır. Örnek çişimizi yapınca o derinin içinde çiş pisliği kalır ve eşimizle ilişkiye girerken sağlık açısından doğru olmaz bu. Ama Sünnetli birinde kalmaz ve temizliği daha kolaydır. Kısaca sünnet temizlik açısından yapılan birşey aslında. Dinimiz bu yüzden emretmiş. E sonuçta temizlik imandan gelir.

1|0
    0|0
    • Tesekkurler

• İlk cümle yanlış olmuş pardon. Sünnetli ise başı mantar gibidir yazacaktım.

• ucundan azcık...

0|0
    0|0
  • Troll soru

0|0
    0|0
  • Penisin kafasini kapatan et parcasini kespi toplyrlar

0|0
    0|0
  • biri mantar başlı o sünnetli işte :))

0|0
    0|0