Saçma şeyler yazmazsanız sevinirim

sevgilimin üzerine daha doğrusu sevgilimin penisi yatayken üstüne otursam kızlık zarına bişey olur mu ?

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• yemegı tatmak ıstıyor oruc bozulmasın dıyorsun,la havle vela kuvvete illa billa hül azim:)

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayır içine girmediği için sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • O şekilde oturmakla bozulmaz ama, o şekildeyken sürtünürsen içine girme olasılığı yüksektir...

0|0
    0|0
  • yok olmaz helekı vajınadan sızan o sıvılar penıse yayıldgnda sen gıdıp gelrken alacagn zevk hıc bır seyde yok emın ol belınıde az bısı kır klıtorısı yasla sexten daha cok zevk alırsın emın ol ol ol da

ya o couk senı almaz sa? baskasyla evlndgnde adamn yuzne bakabılcıekmısın? yanı benim zarm hala tek parca da ben sunu bunu yasadım dıyebılıcek mısın?

bakırelık ZARLA olmuyorrr benimde bunu yasadıgım kız benı terk etmıstı sımdı kıme gıderse gıtsın o dusunmuyorsa ben ne yapıym kı ona?

1|0
    0|0
    • evlencez yakında ..

• o zaman sürtünmene gerek yok al gıtısn ama ya son anda donerse dıye dusun bence evlnene kadar da sabret yaptgn zaten yanlıs

• Neden böyle bir şeyi yapma gereği duyuyorsun? Hayır hiçbir şey olmaz. Güvenle oturabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bozulmazsa adam değildir.

0|0
    0|0
  • zinaya yaklaşmayın. bunu ben demiyorum ayet diyor. bak farkındaysan zina yapmayın demiyor zinaya yaklaşmayın diyor.

1|1
    0|0
  • şöyle bir örnek verelim örn aşı oluyorsun hemşire aşıyı daha doğrusu iyneyi vucuduna değdirince aşı olmuş oluyormusn hayır iğna o iğnenin vucuduna girmesi gibi yoksa tesir etmez :)

0|0
    0|0
  • Yatay başlar orta direkte biter, neme lazım :))

0|0
    0|0
  • Bence yapma

ben ne zaman denesem

Içeri kayıyor ama bakire ile hiç denemedim

Bu arada hoş pozisyon;)

0|0
    0|0
  • hiçbişey olmaz ama iç çamaşırı varken yaparsan iyi olur yoksa o ıslaklıkla kendınızden geçtınız bır anda acı hissedebılırsn :)

0|0
    0|0
  • direk yap ya da hiç yapma ne gerek var oturdun diyelim ne olacak elinize ne geçecek.

0|1
    0|0
  • bisiklet selesi değil ki bu alt tarafı yatay penis :(((

0|0
    0|0
  • içinize girmediği sürece sakınca göremiyorum

0|0
    0|0
  • Olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunu yapıp da bir de kendine bakire diyorsun öyle mi? Yazık..

3|6
    2|2
    • ben eksilemedım öncelıkle onu söylıyeyım. bız zaten yakın zamanda evlenıcez . ama ben ilk o gece o seyın olmasını ıstıyorum . o yuzden.

• o zaman dedigin şeyi de o geceye saklayın? o kadar ilerlemişsiniz sokma olayını mı o geceye saklıyosunuz? :D:D gerçekten komedi:D

• Yürü be

• illa bi yere oturman lazımsa kır dizini ananın dizinin dibinde otur

3|4
    1|1
  • İçine girmediği sürece fiziksel olarak bir şey olmaz. Gerisinin yargısı da bize düşmez ama bakire kızla evleneceğim deyip bık bık konuşanlara gülüyorum :))))

1|2
    0|0
  • yatay olsa bile sen oturunce dikey olur :)

1|4
    0|1
  • arkadaşım bakirelik bir tek bedenle alakalı mı sanıyorsun sen?

bu soru çok saçma değil mi,evlen ne yapıyorsan yap;böyle kafanı bunlarla bozmana gerek yok

çok şükür dinimizin helal dairesi geniş:)

0|4
    0|1
  • Birşey olmaz

0|0
    0|0
  • şeytan doldurmasın

0|4
    0|0
  • Hayir olmaz

0|1
    0|0
  • tabi gider zarın

0|0
    0|0
  • herseyi yapiyorsan neden tek gorevi cocukluk doneminde dis dunyanin mikroplarindan korunmasini saglayan zar i kafana takiyorsun?

zar senin icin 'namus' u tepsil ediyorsa, zar yirtilmadigi icin 'namuslu' olmuyorsun,

arkdas herseyi yasamassiniz birakiniz yirtilsin zar da , ne zarari var yahu masun bir zarcigin size de her gunahi bu zar cekiyor

0|2
    1|2
  • :) seytan kaydirmasin

0|1
    0|2
  • olmaz neden oturcaksın orayıda anlayamadımda neyse

0|1
    0|0
Yükleniyor...