Mastürbasyon yapan bir insanın daha sonra kendini suçlu hissetmesi normal midir?

arkadaşlar bildiğiniz üzre mastürbasyonu genelde bekar /bakire az sayıda da evliler yapmakta..peki mastürbasyon genel ve gerekli bir ihtiyaçsa neden mast.sonrasında insanda suçluluk duygusu oluşuyor?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bekli suçluluktan ziyade üzüntü tarzında bir duyguda olabilir.

-ulan yine elimize kaldık

gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Suçluluk değilde pşmanlk oluyor.

0|0
    0|0
    • sonuçta bir ihtiyaçsa,ve yapılana kadar herşey normalse,yapıldıktan sonra bu olgu neden oluşuyor?

• Nasıl kalkıp bir de boy abdesti alacağım düşüncesinden :)

• yaparken iyi ama kalkarken zor oluyor dimi...

• genelde bekar kizlar sucluluk hiseder cunku cinselligimizi yasamaktan útanan bir halkiz

0|0
    0|0
  • Neden suçluluk duyulsun ki? Normal değil bence.

0|0
    0|0
    • çelişki?!

• Fazla mastürbasyonu kastetmiyordum ama sonuçta bu da bir ihtiyaç ve hiçbir zararı yok dozunda yapılınca. Cinsel ilişki desen anlarım ama mastürbasyon daha farklı.

• iii o halde sen yaPMAYA DEVAM ET..eline sağlık :))

• bendede oluyor normal gibi

0|0
    0|0
  • Yok olusmuyor hatta tekrar yapasim geliyorb

0|0
    0|0
    • cinsel açlığın boyutu sanırım kişiye göre farklılık gösterdiği için durumlar değişkenlik gösteriyor

• en iyisi evlenmek

• Sen evlimisin

Erkekler Ne Diyor 7

• "Sevgili çüküm" seni yıllardır kandırıyorum. Çok üzgünüm tarzında bir suçluluk mu?

0|0
    0|0
  • Keşke boşa atmasaydım diyorum :)

0|1
    0|0
  • o duyguyu ben de yaşadım ama 15-20 li yaşlarda sonradan suçluluktan çıkıp kısa süreli tatminlik hissine döndü, sen hala pişmanlık duyuyor olmazsın yaş kemale ermiş:)

0|0
    0|0
  • Suçluluk değilde pişmanlık oluyormuş. Bende hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • her gün çek allah çekkkk

0|0
    0|0
  • Bende oluşmuyor:))

0|0
    0|0
  • cenabet olduğum için

0|0
    0|0
    • gusül alabşilirsin ama.ayrıca cinselliğin tavan yaptığı anda zinaya düşmemek için islam alimleri o duruma 1 kereye fetva veriyorlar

• ama sonuçta o cinsel dürtüler o tasarlanan objeler tek tek aklındaki beynindeki kapladığı yerden uzaklaşıp rahatlığa sevkediyor insanı..buna ne demeli dostum

• tamam ama bunu o an düşünemiyorsun işte

Yükleniyor...