Kürtaj fiyatı ne kadar?

3 gün önce bir ilişkiye girdim. Kadın adet gününün geldiğini ve adet göremediğini adet belirtileri de olmadığını söyledi. Büyük ihtimal hamile kaldım dedi. Kendisi kocaeli de . Eğer hamileyse kürtaj yaptıracaz. Ama kürtaj fiyatları hakkında hiç bilgimiz yok. Sizce ne kadardır veya daha önce yaptıran oldu mu?

Güncellemeler:
Gizli de olmasa kurtlar yicek bizi

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• 3 gun once iliskiye girilmisse ve şu an adet donemindeyse o 3 gun oncesinden hamile kalinmaz cunku yumurtalik doneminde deilmis. Ama daha oncede iliskiye girildiyse ozaman olabilir. Adeti gecikmesi stresden olabilir

0|0
    0|0
    • Pazarı pazartesiye bağlayan gece sabah 4 te oldu bu olay. ""Dün adet olmam lazımdı olmadım bugün olursam sıkıntı yok olmazsam hamileyim"" dedi. Bu konularda cahilim kusura bakma o yuzden rahatsız ediyorum. Var mı öyle bir ihtimal.

• Gizliliği aciyorum simdi

• Hayatta misin gizli

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha 3 gunde mi dollenmis. Kariya bak. ya hamileydi sana iteleyecek kurtaji ya da kafesleyecek seni :D
    Bide tehlijesiz donem. olamaz mi olabilir ama daha iki hafta sonra belli olur
    Korunun abicim ya :/

3|1
    0|0
    • Prezervatif istemedi. Vucuduna poşet sokulmasından nefret ediyormus

• Az da olsa rahatladim. Ama hala kafam karisik. Millet hamile değil diyo kendi adet olmadim belirtileri de yok hamileyim diyo. Kime inanacami bende bilmiyorum

• Tibben imkansiz olan bisey nazil kafni karistiryo kardes. Yapma ya. bir test çubuğu al diyecem ama o bile doğru sonuç vermez daha çok erken. Boşuna evham yapiosun öyle bisey varsa şayet senden değil zaten aaa

• sana kakalasin başkasından yaptığı çocuğu sende vebaline gir

0|0
    0|0
  • 3 günde döllendiyse 6 aya kadar doğurur :D sakin ol olmaz öyle bişey

3|0
    0|0
    • Yalan mi konusuyor diyorsun? Düşünüyorum ama yalan soylmesi için bir sebep bulamiyorum ki değerli dostum

• Eywallah değerli dostum. Rahatlattin beni. Dile benden ne dilersen

• Dikkatli olmakta fayda var ikinizinde geleceğinin sıkıntılı olmasını istemem :) korunma yollarını araştır

• Benim sevgilim telefonlarıma çıkmamıştı bile. Helal olsun sana ya

1|1
    0|0
    • Bu... beraber yemişsek beraber bir çözüm yolu bulacaz. Sen hamile mi kaldın?

• Boyle düşünme o da bir ihtiyaç

• Dikkat dikkat dikkat başka bise degik

• bir tanıdık daha önce yaptırmış tekrar yaptırcağını söylediği ülkede kürtaj yasak oldugundan merdiven altı yapiyolar bu işi oda 1.5 ile 3 bin arasında değişiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dostum öncelikle sakin ol. ilişkiye girdiğin kişiyi tanımıyorum ama hamileyim ayağına senden para koparmaya çalışanbiri olabilir.

sinir stres yapıp adetinin gecikmiş olmasıda olabilir. en iyisi 1 ay kadar bekleyin ve test yaptırın. 1 aydan önce yaptıracağınız testler düzgün sonuç vermez. en garantili yol kan ve idrar tahlilleri.

bu arada fiyatları merak ediyorsan 800 liradan başlıyor (merdiven altı olmayan yerler ki merdiven altı mekanları tavsiye etmem). birlikte olduğun kadın reşit değilse doktor kürtaj yapmaz anca velisinin onayı gerekli. hamilelik 10 haftayı geçtiyse kürtaj yasal değildir istisnalar haricinde (annen adayının hayati tehlike yaşaması bebeğin engelli doğacak olması vs)

0|0
    0|0
    • 32 yasinda evli bir kadin. Durumunu bilgiyi. Benden kat kat zengin. Benden para kopartip ne yapacak. aklima takilan neden halaa adet olmadi. Bana yalan konusmasi icin bir sebep bulamiyorun

• Bu işte bir terslik var. 3 gün önce ilişkiye girdiysen senden hamile kalmış olması imkansız. 3 gün önce. Yani 29. Mart . Hamile kalması için adetinin ortası olması gerekir. Adet günü bu gün ise senin onunla 10-14 gün önce ilişkide bulunmuş olman gerekir. 3 gün önce değil. Bilmem anlatabildim mi? Bu durumu git bir kadın-doğum doktoru ile konuş. O da sana dediklerimi söyleyecektir. Kadın seni kandırıyor bence. Başkasından hamile kalmış bence.

0|0
    0|0
  • Allah görüyor hepsini..

3|0
    0|0
  • hamile kalırsa sakaryaya gel 400-600 arası değişiyo halledersin burada ama hamile değildir o

0|0
    0|0
  • Bir hatun bu tipe verdiyse kesin çocuğu itelemek içindir :)

0|0
    0|0
  • hatun koçaelinin neresinde Kandıramı panpa ben kürtajdan önce yaparsam bedavaya kapatıorız bu işi

0|0
    0|0
  • 700 civarı

0|0
    0|0
  • Senle bile ilişkiye giren var yani vay arkadas:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...