Eşimle birlikte olamıyoruz?

Eşimle birlikte olamıyorz olmuyo kafayı yiycem vajinismuş mudur nedir ondanım galiba sıkıyorum kendimi ama bazen hiç sıkmıyorum o an da eşim bulamıyo yeri ya kayıyo flan bir sürü şey artk dayanmıyorum parmak egzersii yapıyorum oluyo bir parmağımı sokuyorum sonra iki parmak tamam ama akşam eşimle denemeye kalkıyoruz olmuyo kasmadığım zaman eşim yeri bulamıyo kayıyo çok zor cidden artk boşanmak bile geliyo aklıma eşim anlayışlı ama nereye kadar .. Bana bir akıl veirn ne olur😔😔😔😔???

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Bunu seks yapacakmış gibi denediğiniz sürece her ikiniz de kendinizi kötü hissedeceksiniz, bunu biraz eğlenceli hale dönüştürmeye çalışın, birbirinizle eğlenin, gerilmeyin, kasılmayın...
    Bir de büyük ihtimalle eşinin de penisi yeterince sert ve büyük olmayabilir... Bu sebeple girerken yeri bulmakta zorlanıyor olabilir...

0|0
    0|0
    • Evet serrt degil

• Bilmem aslinda ben hep sorun bende diye düsünüyordummm..

• Arkadaşım, kadın vajinası yapısal olarak zaten dardır... Sen yeterince ıslanmaz, partnerin de yeterince sertleşmezse ilişkiye girmeniz hiç de kolay değildir...

Eşin senden daha gergin ve yapamama korkusu sebebiyle yeterince sertleşemiyor. Öncelikle onun rahat ve sekse hazır olması lazım... Senin de en azından tahrik olmuş ve ıslanmış olman gerekir...

Erkekler Ne Diyor 18

• Birlikte terapi almanız gerekli.

0|0
    0|0
  • Öncelikle yaşınız kaç
    Ne zamandır evlisin
    Aşk mı görücü usulü mü

Bunları bilmek lazım
    Detaylar daha sonra.

0|0
    0|0
    • 21 yas severek evlendim 7 aydir evliyim

• Anladım.
      burada nasıl anlatsam bilemedim.
      Fazla özelle girmeden kısaca şöyle diyim.

İki tarafta istemediği sürece birlikte olmaya çalışmayın.
      Bunu görev değil zevk için yapın.
      Kendinizi şartlamayın, anın zevkini yaşayın.

Hoşlandığın zevk aldığın bölgelere yönlendir.
      Hafif dokunuşlar, masaj şeklinde okşamalar.
      Uzun süren bir Önsevişme.

İyice zevk alıp ıslanmadan içine girmeye çalışmasın.
      Acele etmeyin.

• esının işi yarımda bırakmaması lazım erksınyonu tam olursa bırlesme olur esıne katkı maddesı ıcır bırde oyle deneyın , normalda tam ereksıyon olabılse tamamdır o ıs

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil eşinde. Eşinin penisi tam ereksiyon olmazsa nasıl girsin ki oraya? Önce eşinin penisini kazık gibi yap bak o zaman nasıl giriyor.

0|0
    0|0
  • Mesaj at kardeşim yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • Bunun icin esinle birlikte terapiye gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Hanımefendi herkes atıp tutuyor ama Bun kadar basit ulu orta konuşulacak konu degil

0|0
    0|0
    • Evet ama baskasina sormadan da asamiyorum bu durumu

• Sorun ama inanın Bunu bir sağlıkçı olarak söylüyorum verilen cvblara güldüm bilende konuşuyor bilmeyende ve aklinizi bulandiriyorlar

• Bu kız bizi sarıyor hepiniz aşmış sınız ya :)

0|0
    0|0
    • Keskee nasil isterdim su an sizi sariyor olmayi öylesine yazmis olmayi öyle olmasi icin neler vermezdim...

• Yersen yer pazarı, yemezsen adapazarı.

• Tedavi, terapi çözümü bunlar.

0|0
    0|0
  • neden bosanmak istiyosun

0|0
    0|0
  • Eşiniz anlayışlıysa devam edin ayrılmayınn😊

0|0
    0|0
  • Neden bosanmak istiyorsunki kocami mutlu edemiyorum diyemi

0|0
    0|0
  • öğretmen lazım

0|0
    0|0
  • yeri bulamıyo mu?

0|0
    0|0
  • Mal mısın sen ben eş bulamıyorum sen boşanmak isteği içindesin zamanla düzelir herifinde mal olmasın hiçmi şey etmemiş zamanında

0|0
    0|0
    • Etmemis

• Kusura bakma kaba konuştum hakaret ettim buna rağmen düzgün bir cevap vermişsin özür diliyorum sizden

• Bunu yapmakta olduğunuz bir iş gibi düşünmeyin böyle düşündükçe kendini sıkarsın ve bu iş yatar.
    Daha çok oyun gibi düşünün değişik şeyler deneyin.

0|0
    0|0
  • bence sen kendını sikiyorsun bıraz rahat ol heyecan yapma emla krem kullan ıse yarar belkı

0|0
    0|0
  • dert etme ablam vardır çözümü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zar diye diye kendini yiyenler sana yardımcı olurlar şimdi..
    Vajinusmus ülkemizdeki boşanma nedenlerinin %70'ini oluşturuyor bunun en büyük nedeni kadının bedenini keşfetmemiş olması ve ilişki esnasında bayanın büyük bir kasılma yaşaması ile alakalı..
    Mutlaka bir ürolog hekimine başvurmalı psikolojik destek almasınız yoksa böyle giderse hayatınız felakete dönüşebilir...

Sabredeceksin ve kendini teskin edeceksin asla mücadeleyi elden bırakma bu büyük rahatsızlığını yenmek eşinle mutlu bir hayata "merhaba" demek senin elinde çok büyük geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • Haklisin galiba dontora gitmek care ama orda da degismiycek gibime geliyo sanki hep böyle olcak😔

• Güzel kızmışsın yaa maşallah

• @polo-808 çok teşekkür ederim =)

• Terapiye gidin.

0|1
    0|0
    • @rubatum a katılıyorum.. Her işin terapisti olduğu gibi cinselliğinde terapisti oluştu.
      Madem eşinde anlayışlı, karşılıklı zevk alacağınız bir ömür için kendinize bir şans verin.
      Cinsellik bir yaşamın sonlandırılması ya da hayat kalitemizin düşmesi için bir etken olmasa bile bir çok insan tarafından gerektiği gibi yaşanmadığı için ruhsal bozukluklara ve ilişkilerin ayrılma aşamasına kadar getiriyor. Bu yüzden terapi bende öneririm.. Haa baktınız olmuyor, ortak karar alır ve ayrılırsınız..

Ama şunu sakın unutma, şimdiki eşinle mutlu olamıyorum diyerek boşanırsan başka bir erkeğinde seni mutlu edemeyeceğini bilmen gerekir.

• Hayir kesinlikle o beni mutlu edemiyo diye degil ayrilma dusuncem tam tersi ben onu mutlu edemiyorum onun hayatini mahvetmek istemedgmden 😔

• Psikiyatrik tedavi cinsel anlamda doktorlar var. Bu da bir çare.

0|0
    0|0
  • Geçmişte psikolojik travma yaşadınız mı cinsellikle alakalı. Var mı hatırladığınız bir olay falan.

0|0
    0|0
  • terapi en iyi yol eşin ile birlikte gidin

0|0
    0|0
  • bendede kuruma var ya içime gırcegı an kupkuru oluyorum bıde dar girmiyor hc

0|0
    0|0
    • Kaydırıcılar var Bebe yağı denediniz mi. ya da hafiften vazelin sürün işe yarıyor.

• denemedim ama benim gerck ıslaklıgımla ilişkiye girmk istyrm yapay degil @polo-808

• Ben o yaglarida denedim ama olmuyo

Yükleniyor...