Boşalırken testisteki ağrı

Şahsen bende tam olarak bunun nasıl bir tarifi olur çözebilmiş değilim ama elimden geldiğince tarif edeyim boşalma sırasında testisim de sanki iç savaş varmış gibi bi kasılma gerginlik olup küçülebildiği kadar küçülüyor nedendir acep?

Not: Sperm sayısı normal

Not: Kıvam standartlara uygun

Not: Hatun bulamadığım zaman 3 günde 1 mastürbasyon yapıyorum (son 5 aydır da kıtlıkdan dolayı hatun bulamadım)

Güncellemeler:
Tamam beyler dötü kurtardık böbreğimi üşütmüşüm testiste ağrı yapmış, evet çok alakasız duruyor dimi

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben her gün ne var ya ayıpsın :)) varikosel olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi dr. agitmen gerekti zaten

0|0
    0|0
  • :)) 5 aydır elizabeth ha

0|1
    0|0
    • he ya :) normalde yazları rahat hatun buluyordum(liseden beri body yapıyorum) ama iş nedeniyle yazın başında çek cumhuriyetine gitmek zorunda kaldım ful çalıştım şimdi yine türkiyedeyim bu seferde dış işleri beni ankaraya attı ve yine işten başımı kaldıramıyorum

• :D

• Aslında bu sitede az çok tanınıyorum şimdi beni tanıyan insanların 3 günde bir eliza yaptığımı bilmelerine gerek yok bence, o yüzden gizliyim

ahah tolga üzülme her topal satıcının bir kör alıcısı vardır kardeşim :D

Erkekler Ne Diyor 2

• ben 2 günde 1 olmakla beraber 3 saat elizabetteyim.o yüzden ağrı oluyor.

nereye gideceğini bilemeyen sperm sendromu.

0|0
    0|0
  • boşalmayı uzatırsan testiste agrı oluşur elini bile degdiremezsin sızlar yani

0|0
    0|0
    • Daha önce hiç böyle birşey olmamıştı şaşırdım... umarım dediğin gibi doğal birşeydir

Yükleniyor...