Neden gaylerden hoşlanıyorsunuz? Peki neden bu erkekler travesti olunca iğrenç diyorsunuz?

Sorum bayanlara;

Şunu en başta belirteyim kesinlikle cinsel kimliğimle ilgili bi derdim yok. Merak ettiğim konu şu ki neden gaylar sevilir travestilerden nefret edilir? Gayların de yaptığı aynı şey değil mi özellerinde. Nasıl olur da bir bayan hoşlanabilir hemcinsiyle ilişkiye giren bir erkekten?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• Soru biraz şuna benzemiş neden normal yoldan para kazanan bir bayanı,cinsel yoldan para kazanandan üstün tutarsınız ,ve sanırım cevap ortada.Genelde eskort kadınlara da bu şekilde kötü yaklaşılır,ama haftada bir gizlice erkek arkadaş değiştirip cinsellik yaşayana pek bir şey demezler.Belki de utanma duygusu azaldı diye ,belki de travestilerin ürkütücü bakışı ve savunma mekanizmalarının güçlü oluşundan,abartılı makyajlardan..

Ben karşı değilim, nasıl rahat ediyorsa, sonuçta dünya kimsenin tapusunda değil..Kimse kimseye had bildirecek konumda da değil !

Bana gelince gay ya da travestiye hoşlanma gözüyle hiç bakmadım ama bir erkekteki yumuşak huy,kendi cinsleriyle iyi geçinmesi ve uysallık cezbedicidir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben nefret ederim Gaylerden, dogaya karsi birsey hic hoslanmam görsem bile icimden küfür ederim.. Modern düsünen bir insanin ama es cinsellige karsiyim herseyi kabul ederim ama bunu asla kabul etmem resmen pislik öyle insanlarla isim olsun istemem. Bunlar sadece skilmis kendine baska heycanlar arayan insanlar..

0|0
    1|0
  • Dün kadıköyde bi tro gördüm o ne bacaktı be bildiğin daş

konuşmasa anlaşılmıyo erkek olduğu telefonda birine öpüyorum seni tatlı dedi çok yoğun işi var amcamın..

1|0
    0|0
  • Benim en iyi arkadaslarimda birtanesi, erkekdi simdi ise bayan oldu :D ve cok tatli ve güzel bir kadin :) Kendini hep kadin olarak görüyordu, erkek olarak dogmus olsada, ameliyat falan oldu, simdi ise komple kadin :D Bizatt yasadigim icin bu durumu onunla birlikte, igrenc falan bulmuyorum, herkez istedigi gibi yasamali hayati, nasil mutlu oluyorsa.. AMa genelde tip olarak begendiklerim hep gay cikiyor :D niye bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Gay ile travesti arasında binlerce fark var. Gay lerden hoşlanıyorum diye bişey yok, insan olsun yeter. Ama gayler sürekli kendi cinsine ilgi duyduğu için her kadında değişik bi güven oluşur. Normal bi erkekte sürekli şu soruları sorarız çünkü ''Ya beni sırf cinsellik için istiyorsa'', ''Ya beni kullanıyorsa''. Ama gayde öyle şeyler olmaz. Travestilerin görünüşü itici geliyor sanırım bana. Yoksa problem yok, dediğim gibi insan olması önemli.

1|0
    0|0
  • valla biçoğumuzdan daha kaliteli insanlar onlar. trcihleri yaşantıları önemli değil herkes istediği hayatı yaşayamıyo sonuçta.

1|0
    0|0
  • Çok genel konuşmuşsun. Ben hiç sevmem etrafımda da seven görmedim. Kendi seçimleri deyip geçemiyorum ister istemez yargılıyorum çünkü gerçekten iğrençler.

0|0
    1|0
  • ben gaylerden de travestilerden de nefret etmiyorum aksine onlara saygı duyuyorum çünkü bu onların tercihleri yargılamak bize düşmez

1|0
    0|1
  • nefret edilecek bir şey göremiyorum.

gay, lezbiyen, travesti, transeksüel hiç bir şey farketmez

homofobik değilim. insanları da cinsel kimlikleriyle yargılamak haddim değil.

kimsenin değil.

1|0
    0|1
  • ben o tiplerden hoşlanmam uzak dururum saten cevremde de görmedim görsem yanınndan bile gecmem onlar gibi sanarlar yanındakileri

0|0
    1|1
  • ikisindende hoşlanmam..yadırgamam ama ilgimide çekmezler.

1|0
    1|0
  • kim demis hoslaniyoruz ? ben sahsen hoslanmiyorum her ikisindende. onemsiyormuyum, onemsemiyorum, beni ilgilendirmiyor cinsel tercihleri. sonucta isteyerek olmuyorlar, ellerinden gelen birsey degil, oyle hisediyorlar.

bu benimde, seninde basina gelebilirdi. yeterki insan duygusunu kaybetmesin, gozumde herkes birdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...