Erkekler, sabah ereksiyonu tam olarak nedir?

Sabah ereksiyonu tam olarak nedir neden olur her erkekte olur mu sabahları ve sabah ereksiyonu sırasında seks yapmak zevk verir mi?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• sabah ereksiyonu her erkekde olmaz cinsel sağlığı sağlıklı olan bireyler yaşar bunu coğu erkek sabah ereksiyonunu yaşamak zorundadır yaşamayanlar sağlıksızmı hayır değil ama ordada şu durum var o gecenın yoğun veya bol alkol alınması bu tarz faalıyetlerın ardından ereksıyon olamaz kışı ama gecıcı bır durumdur tabıkı yanı uzun lafın kısası her erkek sabah ereksıyonu olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunun ana sebebi seks hormonlarının sabah 6 ile 8 arasında en yüksek seviye olmasıdır. İkinci bir sebebi ise idrardır. hatta idrar ile ilgili halk tabiride vardır , sidik zoru ile seks yapmak diye.

2|0
    0|0
  • Her erkekte olur sebebo sexuel hormon artisi oldugu gibi idrar damarlariyla kan damarlarinin yakin olmasida olabilir. yani cisin gelmesindemde dikelme olabilir. sabah seks yapmak zevklide olur

1|0
    0|0
  • Sabah ereksiyonu erkeklerle has bir özellik değil, kadınlarda da klitoris büyümesi gözleniyor, sanırım rem uykusuna ait bir özellik, cinsellikten bağımsız birşeydir, sebebi tam olarak bilinmiyor

1|0
    0|0
  • Her erkekte olur her gün olamasa da evet zevk verir çünkü libidonun ve performansın en yüksekte olduğu zamandır sabahlar

1|0
    0|0
  • sabahları erkekler daha çok istekli azgın olur. ondan uyanınca erkeklik organı ereksiyon halindedir.

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum atkadaşı o zamanlar teyze =/

0|0
    0|0
  • Fazla merak iyi değildir,

Birşeyleri öğrenmeyin be.. Biz sana soruyoruzmu kuş ötüyormu sabahları diye!

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • öyle bişi yok.. uyandığında bazen çadır kurarsın o kadar

0|0
    0|0
  • Tıpkı benimkinin şu anki dik başlı hali gibi kazık gibi öyle duruyorum :/

0|0
    0|0
  • İşeme ihtiyacından dolayı

0|0
    0|0
  • Hemen hemen her erkekte olur. Beni uyandıran da o istek oluyo bazen sabahları.. Seks yapmak elbette zevk verir o an ancak yalnız olduğum için :// :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...