Kızlar ve erkekler, hadi itiraf edelim..

Kızlara burada arasıra soruyorlar, çok çekici biri ile tek gecelik de olsa seks yaparmısınız veya yapmak istermisiniz diye..Genelde de buna bazı erkekler ve kızlar "ben aşık olduğumla yaparım, evlenmeden önce yapmam" gibi cevaplar veriliyor..

Ben itiraf edeyim, aşık olduğum biri de olsa, bana çok seksi ve çekici geldiyse ve o da istiyorsa ben yaparım arkadaş...Erkeğim ben, yumuşak değil...aşık olduğum kız arkadaşıma hala aşığımdır ama o çok seksi gelen kızla da eğer oda isterse vücudunu tanımak, seks yapmak bir kerelik isterim...

Peki kızlar, asansörde, metroda, cafelerde v.s. gibi yerlerde çok çekici, seksi bir erkekle karşılaştığında, daha sonra aklından gitmeyen bir erkek bile olsa, neden çok çok istese bile seks yapmaz? eve gittiğinde hala o erkek aklından çıkmıyorsa, onunla bir gece de olsa şu şekilde sevişirdim, şöyle oral yapardım yatakta demiyor mu? ve bunları diyorsa neden yapmıyor? ben erkek olarak diyorum, o gün gördüğüm kızla yatakta olsam neler yapardım, nasıl sevişirdim diye? Peki kızlarda durum ne? mahalle başkısı mı? evlenirken bekaret korkusu mu? hiç tanınmadığınız bir ülkede olsa yaparmıydınız?

• Kesinlikle tek gece yaparım
    40% (4)62% (8)52% (12)Oy Ver
  • Başka bir ülkede olsam yaparım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yapmam ama eve gidince seviştiğimi düşünürüm
    10% (1)8% (1)9% (2)Oy Ver
  • Beraber olduğum biri olduğu için yapmam
    40% (4)30% (4)35% (8)Oy Ver
  • Beraber olduğum da olsa tek gece kaçamak yaparım
    10% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç tanımadığım ülkeyi bırakın paralel evrenlerde bile olsam yatmazdım.Bu tanınma , tanınmamamayla alakalı değilki, hayat duruşuyla alakalı.Demişsiizki, ''ben yumşak değilim'' o halde yumşak olmamanın yolu her önüne gelen çekici kızla yatmaksa, tersinden düşünelim aynı durumda yatmayan kızlarında vajinasımı yokda yatmıyorlar bu kriiterde erkeklerle.Çok manasız bir benzetme.Evlisiniz eşiniz birini beğendi diyelim yatmasınımı beklerdiniz?

0|1
    0|0
    • Güzel bir cevap teşekkürler..ama zaten benim öğrenmek istediğim de sonda yazdığınız..kızarkadaşınız veya eşiniz yatsa kabul edermisiniz? olayın bam teli de bu...evet istemeyiz ama ibiz isteriz malesef...erkekler ve kızlar arasında ki fark da sanırım bu...

peki cevaplamadığınız sizin şu: tamam yatmazsınız peki yatmayı arzularmıydınız...sonuçta biz erkekler de her durumda her şartta birazcık sinyal de alsak penisimiz var diye herkesle yatmıyoruz. çok çok çekici biri olacak, şartlar müsait olacak.

• hayır arzulamazdım, algım kapalı x bir erkeğe.

Kızlar Ne Diyor 1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

0|0
    0|0
  • İStekler olur muhakkak ama yapmamak gerek bence

0|0
    0|0
    • illaki...ama arasıra kaçamak olmuyor mu..oluyor...olmasa keşke...

cevap için teşekkürler...

• Rica ederim keşke olmasa evet

• müslüman oldugunu unuosun heralde.ne baskısı olacak ar duygun varsa zatn dememen lazım.

0|1
    0|0
    • arkadaş müslümanlıkla ne alakası var bunun burada?

sana 50 tane tanıdık göstereyim hacca gitmiş iki hanımı olan...?!

bir gün onun evinde, diğer gün öbürünün evinde...

nikah falan yok...ar duygusu nerede?

ha, tek gece değil, her gece hem de...

• vallaha müslümanlıklayı bilemem 10 tane karısı olanıda bilemem.ama dogru olan bu.müslümansın yanlışmı gerisi sana kalmış.istedigini yap.bişey diyene yok.

Yükleniyor...