Bir erkek neden aşık olamam yapım böyle der?

1 sene önce tesadüfen internette tanıştık. Başlarda arkadaştık fakat daha sonra aramızda çok garip bir elektrik oluşmaya başladı. O 30 bense 23 yaşındayım. O cinselliğe çok düşkün biri.Bense sevdiğim biriyle bunları yaşamak istiyorum fakat o geçenlerde ben aşık olamıyorum yapım böyle ama senden hoşlanıyorum,etkileniyorum ve hayatı paylaşmak istiyorum dedi.Kendisinin bu konu dışında kötü bir huyuna raslamadım.Fakat sizce bu durum normal mi neden aşık olamaz 30 yaşına gelmiş bir erkek?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Numaratör bir insan. :P

Aşık olamam demek seninle duygusal bir ilişkiye girmem demek. Ama bunun dışında cinsellik dahil seninle her bi şey paylaşırım, gezerim tozarım demeye çalışıyor. İleriye yönelik ciddi bir ilişki, evlilik gibi şeyler düşünüyorsan bu adam için bunu kesinlikle unut. :)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ölümüne aşkı yaşamış aşk uğruna herşeyi yapmıştır fakat bu kadar çabanın ardından tekmeyi yemiştir. Bende aynı dertten müzdaripim o kadarki aşık olduğum kıza seni evinden beyazlar içinde alıcam demiştim bu kadar aşıktım ki tekmeyi yedim büyük ihtimal oda benim gibi bişey yaşamıştır.

0|0
    0|0
    • Fakat daha önce hiç aşık olmadığını söylüyor. Yalan mı söylüyor yani

• Çok garip bir durum bu. Belki de en doğrusu hiç başlamadan bitmesi.Yoksa üzülen ben olacakmışım gibi geliyor. Vakit ayırdığın için teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• Olur ama adam hayvanca yasamak istiyor kullanmak istiyor seni anlamiyormusun yatacak gonul egendirecek sonra mendil gibi atacak baskasina gidecek hicbir erkek kendisiyle yatan kizi ciddi gormez hataya dusme yazik olur gencligine ilerde kafani duvara vurursun evlenecegin insani bekle

0|1
    0|0
  • Dostum seni yemiş vatandaş:) Eğer çok fazla kişiyle birlikte olduğunu falan da söylüyosa sana hava atmaya çalışıyodur:) Tam olarak benim altımdan neleri geçiyo sen de geçersin demek istemiştir. Fakat bu zat'ın hayatında en fazla birkaç kişi olmuş bir eziktir :) onlardan da muhtemelen tekme yemiştir ve arsızlıkla zaman zaman arıyodur onları da:) Ayrıca 30yaş grubu sakattır şeker biraz daha yaşına uygun birilerini seç:=) 23-26arası falan:) Sağlıcakla kal kendini ezdirme:=)

0|0
    0|0
  • Aşkın tanımını herkes bildiğini sanır fakat aşk genel bir kavramdır sadece bir kadına aşık olunmaz başka varlıklarada aşık olunabilir.Senin erkek arkadaşın acaba aşkı nasıl tanımlıyor.bu herkesin tanımlamasına göre değişir.

Cinsellik konusu ise her erkekte bazen tahrik unsurları oluşabilir ve istem dışıda olabilir çoğu zaman önemli olan bu konularda kendini frenleyebilmesidir.

0|0
    0|0
  • sanalda babana bile gübvenmiyeceksin :) isterse 10 sene geçsede

0|1
    0|0
  • seninle vakit geçirmek istiyorum demiş. fazla bişey bekleme. sen uzun soluklu bişi düşünüyosan hemen tası toprağı al kaç. yok eylenmeme bakarım ben diyosan tam adamını bulmuşsun :)

0|0
    0|0
  • bu cınsellgını arka planda tutmak ıstemesının farklı bır yolu aslında cok isteyıp ama ıstememesı gibi kısaca numara ...

0|0
    0|0
  • çünkü seks onun için ön planda. doymus biri olmadıgı için. birde yası itibari ile kendine aşık olmayı uygun görmüyor olabilir.

0|0
    0|0
    • çok fazla kişiyle biriyle beraber olduğundan bahsediyor. doymuş olmazsa eğer bu acaba bi kişilik bozukluğu mudur uzak mı durmam gerekir?

• bnce uzak dur. çünkü senin sevilmeye ihtiyacın var. herkesin var. seks her şey degildir. senin sadece seks olarak gördüğünü düşünüyorum.

• Ben başlarda onu değiştirebilirim belki yüreğini yumuşatabilirim sandım ama belkl de karakteri böyle o değişmeyecek ben de kendimden taviz vermeyeceğim. Vakit ayırdığın için teşekkür ederim.

• Duygularından uzak durmaya çalısıyor. Sevmeme seni deyin yanına nasıl bir mantıkla gelebılır ki ? Fizyolojik ihtiyacları karşılmak içinse aşık olamaycagı başkaları da var.

0|0
    0|0
  • yemek yapmasını sevmem yemesini severim gibi bişey... yapılmasından haz almayan hazırcı oluyor dğeil mi?

0|0
    0|0
  • Ha bir şey daha ; evli veya nışanlı veya ciddi bir ilişkisi olması da muhtemeldir:)

0|0
    0|0
  • aşık olmaya değer kimseyi henüz bulamamıştır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ona bağlanma diye palavra atıyor işte anlasana..

Aşık olamıyorum ----> Benden bir şey bekleme bana sakın bağlanma

Ama senden hoşlanıyorum -----> Takılalım işte bir süre ama ben istediğimde yakamdan düş yapışma

1|0
    0|0
  • eğer sana aşık olursa ne değişecek ? aşık biriyle sevişmek, hoşlanan biriyle sevişmekten neden daha fazla tercih edilesi mesela.. ayrıca bence dürüstmüş.. aşıkmış gibi yapmıyormuş en azından ; )

0|1
    0|0
  • anlasilan sen bi odunla karsilasmissin, daha fazla uzulmeden uzak dur...neeymis asik olamazmis ama hoslanmis :D o ne yaa, fark ne ki? ? ? cinsellige duskunse senden istedigini alinca kapiyi gosterir.. ben boyle yorumluyorum

0|0
    0|0
  • 1 sene bir insanin kötü huyuna rastlamak icin cok kisa bir süre. bu sürede kimse kimseyi gerektigi kadar taniyamaz.

0|0
    0|0
  • yada bende asigim ama belli edemiyorum disa vuramiyorum senin gibide der o erkekler :D Sende asik olamiyorsan istegin ne diceksen oda buyuk ihtimal free takilacagim bi kiz asik olmayalim ama seks hayatimiz super olsun diyecek.

0|0
    0|0
    • her free takılmak isteyen erkek bir zamanların kelepçeli mahkumudur hemcinslerinize kızmalısınız =)

• samimiyetsiz geldi bana.hayat sizin.

0|0
    0|0
  • bana kendini aşık et demek istemiş ama cinsellikle o iş bittikten sonrada yaptık olmadı der.

0|0
    0|0
  • Çünkü derdi cevız kırmaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...