Evli kadınlar ev işinde eşlerine nasıl olmalı ki o eşin gözü dışarı kaymasın?

Bu sorum erkeklere genellikle siz erkekler :):):):) evlendiğiniz zamn evin içinde ne gibi şeylere dikkat edersiniz eşinizin size yaklaşımı nasıl olmalı en çok neye sinir olabilirsiniz yani sorum su evli kadınlar ev işinde eşlerine nasıl olmalıki o eşin gözü dışarı kaymasın sadece cinsellik olarak algılamayın genel olarak

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Neye önem verdiğini öğrenin. Konuşulmuş hususları tekrar tekrar gündeme getirmeyin. gelen meyve tabağınna daha çok uzanan eli bulma gayretinde olmayın ki; evde adalet eşitlikte değildir. Bazı hususlar vardır ki Kadın öndedir. Bazı hususlarda erkek. Her ne kadar Yeni medeni kanun evin reisi hususunu ortadan kaldırdı isede evinizde söylediği yerde durulan biri olsun.

Hatalara örtü gibi örtün, zerafeti elden bırakmayın. Kocanızı kümese tıkılmış horoz zannetmeyin. Zamane kızlarının dışarıda herşeyleri hemde cilalamış vaziyette gezdiğini unutmayın.

Birbirinizi en doğal halinizle göreceksiniz. Dışarı çıkarken maskenmiş insanlarla eşinizi kıyaslamayın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ayağamı yıkasın yeter ya. başka bir şey istemem. efendi sessiz sakin olsun karakteri düzgün olsun. güzel olmasa da olur

1|0
    0|0
  • sevgi ve şavkatini her hareketinde belli edebilmeli bu sesinden tutunda hareketlerine kadar . erkekler . genelde güçsüz olan insanlara karşı hep koruma güdüleri ile yaklaşır . kadınlar bunu denerse inanın hep sevilecek ve kollanacaktır . ama anti olarak kadınlarında 4 yaşında konuşmaya başlamalrı da iç güdüsel olarak bu alışkanlıklarından zor gecebilecekleri bir duygu olduğu için ev içi çatışmalar . hasıl olmakla birlikde evin içi soguk bir hava yerler buz tutuyor e haliyle evin beyide ayakları dışarı dogru kayıyor . hele birde kaymayı ögrenince uludagda mübarekler profösyenel slalom dalında kayakçı olup. çıkıveriyorlar ..

0|1
    0|0
    • yapraksu nerden aklınızda geldi . su ile ilgili mesela tiremuSU . SUböregi, SUçiçegi,derken aklımıza sadece bahse konuya odaklanırken . neden yapraksuda . tali yollara yöneliyor akıl :)) gelde şimdi takıl :))

• :):):):) sakin ol

• sende sinirlerine hakim ol :)))

• herkes üstüne düşen görevi bilir evllik hayatında da bi aksilik olmazsa en iyi şekilde yapmak mecburiyetindedir. ben üstüme düşen herşeyi fazlasıyla yaparım evli olsam kendime güvenim tam bu konuda.. karşımdakininde evlilik öncesi en az benim kadar kendine güvenmesini beklerim sağşam olsun diye

0|0
    0|0
  • netin başına çökmiyick elini telefondan uzak tutucak bakımlı olucak salaş takılmıyıcak taabi ev halleri olucaak ama genede erkege özel olduqunu hissetiricek dışarı cıkıcaqı zaman haber verick özel olduqunu hissetiricek vs vs.. erkek başkada bişi istemez

0|0
    0|0
  • sadece bakımlı ve güzel olsun ev işleri aksasa da olur...saçı başı dağılmış yüzü asık kadına asla dayanamam hatta yemekleri ben yaparım yeterki bakımlı,albenili olsun yüzü gülsün

1|1
    0|1
  • kardeşim ben boşanmak üzereyim yasım 24 ev işini aksatmıcaksın temiz ve titi olacaksın işten gelen eşi güleryüzle karşılayacaksın afedersin kendi evinin o... olacaksın bizde kendi üstümüze düşenleir yapıcaz eve gitmek için can atıcaz acaba eve gittimde neyle karsılascam die heycanlanıcaz öbürtürlü benim gibi olur işte

1|0
    0|0
    • hımm haklsın sana katılıyorum çok üzüldüm senin için :(

• içimde hiç şüpe yok sevgisinden saygısından aşkından hiç süpem yok onunda yok ama günümüz malum boşanmalar aldı başını gidiyor dikkatli olmamaız lazım

• evet . bizim köyde bir laf vardır cok özlü . tattmıyanın tadacagı . tadanın kusacagı gelir derlermiş. evlilik için . bu felsefeden hareketle canlı tutabilmek yemekse algılanan . çeşitli baharatlarla çeşniyi kuvevetlendirmek ve tatlandırmak önemi aslolan :)))

• Ben sabah işe giderken hala yatıyorsa, kalkıp bir kahvaltı hazırlamayıp, iyi dileklerde bulunmuyorsa o kadından olmaz.

1|0
    0|0
  • ne yaparsan yap gozu disari kayar ama futbol playstation 3 ten hoslanip eslik edersen ickisine. sigarasina karismazsan en onemlisi dirdir yapmazsan ve cinsel acidan mutlu edersen ve isteklerini karsilarsan gozunun disari kaymasini en aza indirirsin bence

0|0
    0|0
  • cok konusmasın, sınırlı olmasın , inek gibi uyumasın 7/24 guzel yemek yapsın habıre trıp atıpta adamın canını sıkmasın cok temız olsun

1|0
    0|0
  • mutfakta tam bir aşçı,

evinde hizmetkar bir kadın,

yatak odasında tam bir fahişe olursan, o adamın gözü dışarıya kaymaz.

tam aksine işten çıkıp evine gelmek için can atar.

0|0
    0|0
  • Beyler siz yazın siparişleri ben hatırlatıyorum :) Kaçınız evli merak ettim. Kendi olsun yeter bence. Zaten evlendiysen onu her hali ile kabul etmişsin demektir.

0|0
    0|0
  • mutfaka aşçı sokakta hanımefendi yatakta ... deyimi yalan değil o kadar evlenmişiz birde benim kişisel eşyalaarımı nerye koyduysam orda dursun isterim acayip gıcık oluyorum ben onu orya koydum yerini değiştirirler ya fıttırıyorum

0|0
    0|0
  • Ben bekarım. Ama kadın ve erkek birbirini seviyorsa.. Beklentiler karşılanıyorsa daha ne istenir ki ?

0|0
    0|0
  • formunu korusun yeter

1|0
    0|0
  • Güleryüz Tatli dil anlayiş...:)

1|0
    0|0
  • En azından dışarda olduğu kadar ,bakımlı olmalı.

0|0
    0|0
  • yaprak beni neden sildin ya ekliyorum seni kabul edermisin lütfen. kızacağın bişey yaptımsa bunu bilmeye hakkım var ok. kim olduğumu biliyorsun. tekrar kabeul edermisin lütfen bekliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...