Arkadsim in penisin in ucundan zewk suyu geliyodu bn başta elimde sildim ama sonra sarilirken onun zewk suyu benim penısime degerse aids olurmu?

ciddi cevap verecekler yazsin lütfen ilk defa oldu cinsel temas im korktum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• HIV virüsünün bulaşmış olabilir tabi partnerinizin HIV (+) olduğuna eminmisiniz? bu arada bulaşmış olabilir diyorum çünkü buradan sadece yorum yapabilirim en kesin sonuç kan testi ile anlaşılabilir.

ayrıca HIV gibi hastalıkların eşcinsel ilişkilerde bulaşma olasılığı çok daha fazla.

0|0
    0|0
    • karsidakinin bilmiyorum olup olmadığını ayrıca bir hayat kadınına da kapilabilir homofobik olmayin

• bunun homofobi ile alakası yok. Bilim adamlarının yaptığı araştırmalarda HIV virüsunun yani daha bilinen adı ile aids hastalığının eşcinsel ilişkilerle bulaşma olasılığı kadın erkek arası ilişkilerdeki bulaşma olasılığından çok daha fazla olduğu görülmüştür. buna ister homofobi de ister başka birşey ama araştırmanı öneririm. zaten seni yargılamıyorum zaten yargılamakta ne bana düşer nede başkasına bu senin tercihin sadece durumu açıklamak istedim. aslına bakarsan sana verebileceğim tek tavsiye korunman olur onuda ister yaparsın ister yapmazsın orasıda beni çok fazla alakadar etmiyor.

bu arada yapılan yorumları okursan sanırım birtek benim yorumum seni aşağılamayan ve homofobi içermeyen yorum ama artık nasıl istersen öyle algıla.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• siz zaten toplumu zehirleyen iki topsunuz inşallah ikinizde aids olur geberirsiniz

1|0
    0|1
    • Köpeğin duası kabul olsaydı salak

• topa ggeeeel

• Siz hayirdir gencler?

1|0
    0|0
    • sanane

• Konuya istinaden yazmistim zaten onu. Elbette ki cinsel tercihin ben dahil kimseyi ilgilendirmez. Keyfine bak guzel kardesim, bu kadar gergin olma.

• yani bu durumda bulaşma olmaz dimi onun sıvısı bana dgdimi demedimi bilmiyorum ama degerse bişey olurmu kafayı yiycem hayatımda ilk kez böyle bişey oldu daha ilerisi olmadi

• Tukurukle bile bu mumkun kilcal damarlardan vucut onu iceriya alirsa durum sikinti

0|0
    0|0
    • O zaman kimse ne opusuyo ne seks yapiyo sanırım bunda bile risk varsa

• S. i. k mi tokusturuyorsunuz

1|0
    0|0
Yükleniyor...