Kızlık dikimi ücretleri ne kadar? Nişanlıyım evlenmeyi düşünüyorum kızlığımı diktimem lazım bana kaça mal olur?

Kızlık dikimi ücretleri ne kadar? Nişanlıyım evlenmeyi düşünüyorum kızlığımı diktimem lazım bana kaça mal olur ?

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Buyrun... Erkekler sizin eseriniz...😪

6|3
    0|8
    • Tek suç erkeklerde mi yani.. kızın hiç mi suçu yok.. bu zihniyete yazıklar olsun

• @dumencihaydar bence sen dümeni iyi tut
      Kız hayır derse erkek zorla yapar ona da TECAVÜZ denir

• Ortada zorlama olduğunu iddaa edenmi var? Kandırılmak ile zorlamak arasındaki farkı ayırt edecek yaştasınız sanırım? @güldürbeni

Ayrıca kız neden hayır demiyor birdaha düşün? Evlilik vaadi veren kim? Bırakmayacapım diye yeminler eden kim? Bu sözleri basitleştiren bir erkek modern tecavüzcüdür... Açık ve mert olmak çok zor değil. Diyebilir ben sevişmek istiyorum diye... Niyetim arasında evlenmek ya da çocuk sahibi olmak yok diye... Kadınlar aptal değil sevildiğini hissederse (kandırılmak başka birşey) herşeyini feda eder. İşte bu tip erkeklerin kavrayamadığı nokta şu hayat mahvetmekte üstüne yok...

Erkekler Ne Diyor 27

• Hesabın bir kısmını burada geri kalanını ahirette ödüyorsunuz burdaki faturası 3000 civarı tutar şimdi yırtık ne kadar buda önemli

5|6
    0|0
    • Ağzına sağlık kardeşim VICDAN diktirmenin fiyatindan daha pahalıdır..

• Valla paça dikimi 5tl paça boyu kisaltma 15 komple tadilat 30 tl
    senin sökük dikiş tutmaz ancak yapıştırırlar oda 5000 tl en ucuz yolludan

6|1
    1|0
  • Namussuzluk başa bela. Ruhunuda diktir meyi unutma

4|3
    1|0
  • Çok yazık o nişanlım olacak insana. Allah yardımcısı olsun.

1|2
    1|0
  • Diktirsen nolcak namuslumu olucaksn?

2|3
    2|0
  • Nişanlına tüm doğruları anlatmalısın bence. Anlattıklarından son derece tahrik olabilir. Cinsel dünyanız rengarenk olabilir. Anlat bence.

0|0
    1|0
  • wwaaaayyy ciklet patlamış.. dikiş tutmaz artık orası...

1|2
    0|0
  • Zarı diktirmeye uğraşacağına bence nişanlına dürüstçe gerçekleri anlatmayı denemelisin kandırsan için rahat olacak mı? Bu da bir kul hakkıdır insan hata da yapar ama en azından hatanı anlat af dile kabul ederse evlen

0|0
    0|0
  • ücretini bilmem ama en fazla 40 saat geçerli oluyo eğer akıllı biriyse zaten ilk bir hafta ilişkiye girmez

0|1
    0|0
  • Zamanında yediğin hurmalar şimdi tirmaliyo galiba..

2|0
    0|0
  • Ruhunuda diktirebilecekmisin peki?

0|2
    0|1
  • 7milyar, Falan; )

0|0
    0|0
  • kızlığınla birlikte kaybettiğin diğer şeyleri nasıl diktireceksin ve evlenince kocana bakireyim diye nasıl bakacaksın.

0|0
    0|0
  • kolayamı kaçıyorsun

0|0
    0|0
  • 1999.99 TL

0|0
    0|0
  • 2 bini gözden çıkart

1|0
    0|0
  • Hanımefendi operasyonu yapacak hekim hastane muhit fiyatı belirler

0|0
    0|0
  • kendini kandırmış olursun bence anlat nişanlına

0|0
    0|0
  • 2012 yılında türkiye çinden en fazla sahte bakirelik kanı ithal etmiş.

saygılarımı sunarım ülkemin namuslu kızları.

1|1
    0|0
    • Pek yalnız değilim demek ;)

• evet yanlız değilsin. bu arada namustan kastım biriyle yatıp yatmadığınız değildi yalanlarınızdı. sırf bu yüzden iyikide yabancı biriyle evlenmişim diyorum.

• bence diktirme nisanlına yazık doğruyu söylemelisin yoksa ömür boyu sürer vicdanın sızısı

0|0
    0|0
  • Neden sevdiğin adamla paylaşmıyorsun bunu?

0|0
    0|0
  • Dumencihaydar beyefendi beni engellemis :) ben memolea nasil olsa görürsün bu yorumu aslanim bu kafadan vazgecc.. kafandaki örümcek ağlarını temizle.. engellemeyle olmaz o is.. kendine ceki düzen ver diyecem ama hic ümidim yok...

0|1
    0|0
    • Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil..
      Ayrıca seni uyardım üslubundan dolayı ve hala polat alemdar tiplemesiyle konuşuyorsun. Engellememin sebebi bu. Kavrayamadığın şey ise benim bu kızı savunduğum falan yok. Tek taraflı bakmazsan ne demek istediğimi anlarsın...

• 500 diktir istedigin kadar bir daha kan gelmez

0|0
    0|0
  • Yorumları okudum da sana çok güldüm arkadasım. Hem g*tün sıkışıyor insanlara soru soruyorsun ters cevap Alınca da saldırıyorsun. Aslında bir nevi karakterini gösteriyorsun bu şekilde. Kimse burada dikim uzmanı değil. Ve bu sitede genel de gırgır şamata olur. Senin bunun cevabını bulabileceğin tek yer Jinekoloji doktorları veya doğum uzmanları falan herhalde. Burası değil.

3|1
    0|0
  • paradan daha buyuk sorunun var VICDAN mesela

1|1
    2|0
    • yav he he sana ne

• Bana artislik yapcana git nisanlina yap o artisligi

• Bir anala patlar.
    Uyar mi sana?

1|3
    5|2
    • o ne dmk

• Bir kere analdan gireceğim sana ve dikim ücretini ben üstlenecegim...

• Eksi verenler noldu yavrularım?
      İşinize gelmedi mi?
      Ne teklif edecektik Peki?
      Mal ortada
      Kalite ortada...
      Eeee?
      Demire altın parası ödendiği nerede görülmüş?
      Bir akıllı sizsiniz tabi...

• hastaneleri arayabilirsin bu konuda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Umarım nişanlın öğrenirde kendi eliyle diker o zarını terbiyesiz.

7|7
    5|2
  • Ruhun o*ospu olmus onu diktirsen ne yazar apla

3|8
    2|0
  • Bir jinekologa danismak yerine neden burdasin..

2|3
    0|0
  • dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun maıl adresleri ; beyazkardelen122@outlook. com nerdenmı buldum bu adresı :) ben doktorum aksama kadar bır dunya bayan diktireni söktüreni yapay alanı hepsı gelıp bana soru soruyor hepsıyle konuşa konuşa bu adresten yapay alanların baraşıya ulastıgını ve orjınal ürünü burdan bulduklarını öğrendim :)

0|0
    0|0
  • Kimseyi kandırma boşuna.. ne kendini nede başkasını

0|3
    0|0
  • Gercegi soyle. Bu yalanın gunahını nasıl tasırsın. Esinin yuzune nasıl bakarsın.

0|2
    0|0
  • bence diktirme. kan bul o seyi yaptiktan sonra gizlice kani surt bu kadar basit anlayamaz

2|0
    1|2
  • Namus zaten yok, vicdan da kalmamış
    Senle evlenecek adama acıdım.

4|8
    4|1
  • Kizlik zari dikimi diye bisey yok çünkü zar kendini yenileyen bir yapida değil patladiktan sonra prcalanuyo zamanla parcalari vücut atiyor bu yüzden parçalar kopmadan diktirmen gerek yani ilk ilişkiden hemen sonra.
    Ama bir zimbirti cikarmislar onu deliğe yerlestiryosun ilk ilişkide patliyo kan gibi bir sivi birakiyomus ama tecrübeli bir erkek anlar bence.
    Sormadan edemeyeceğim yalanlar üzerine kurulu bir evlilikten mutlu olmayi umid ediyor musun. Ahiret var unutma. Kimseyi kandirip kul hakkina girme seni öyle kabul etmiyorsa sevmiyodur sevmuyosa evlenme. İsin ozunun ne olduğunu bilmediğim için çok sorgulamak istemiyorum haddim de değil gerçekten kabul görür yanin vardır umarim

7|4
    1|0
    • Bu bilince sahip olsa, bu soruyu sorar mi be bacım?

• Allah yardimcisi olsun bilemeyiz insallah ihtiyaci kalmaz soyler durustlukten kaybedilmez ben bunu bilir bunu soylerim ben de bakire degilim ama bir insani da kandiramam bunlari da bu yuzden bliyirum arastirmistim ama sonra hic gerrk okmadigini dusurt olunva kabul girdugne defalarca sahit oldum. Yalanla dolanla olmaz. Gayette bakire degilim muhafazakar bir ailedeyim muhafazakar bir cevredeyim bunu bilen ve buna ragmen seven isteyen okdr cok kisi va rki. Yeterki iyi ol durust ol.

• Jinekoloğa sorsan ya.2bin falandır heralde aşağı yukarı.

1|2
    1|0
  • Terziye göre değişiyor.

7|13
    3|1
Yükleniyor...