Kızlar, arkadaslar sadece adet?

2gundur adet olmuyorum arti adet olmama yakin goguslerimde agribolirdu simdi olmadi evliyim hamilemiyim acaba test alsam belli olurmu

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Kan testi yaptir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adete yakın benimde göğüs ağrılarım oluyor bazen bunda kötü bişey yok. Adetin hep düzenli geliyorsa aslında ve bu ay ilk kez düzensizlik oluyorsa hamile ola bilme imkanin var evet. Bir kaç gün daha bekle bazen stresli günler falan olunca gecikmeli gele bilir. Baktın ki adet olmadın en iyisi test yapmak. Testi sabahları yap en iyisi çünki hamilelikte gelişen bir hormon var ve sabahlari ilk lavaboya gittiğinde en güçlü belli olur o hormon.

0|0
    0|0
    • Baktın ki teste güvenmiyorsun ve hamileliğe uygun semptomlar fark ediyorsun kan testi yap ozmn kesin bir sonuç alırsın çünkü.

• Hayir adetimi duzenliyen hap

• Valla ilk Kez duyuyorum. Benim bildiğim adeti düzenlemek için koruma hapı kullanılır. Türkiyede demekki farklı ilaçlarda varmış, kendim almanyadanim çünkü. Her neyse bazen doğal olarak gecike bilir adet bende koruma hapı kullanıyorum düzenli adet olayım diye nadir olur ama bazı aylar 2-3 gün gecike bilir. iki gün çok erken ama bir sonuç elde edilemez sen bir kaç gün daha bekle baktın ki adetin hiç gelmicek ozmn test yap.

• 2 gün biraz erken gibi

0|0
    0|0
  • Gebelik Testi al bir bak regl olmazsanda kan testi yaptir

0|0
    0|0
  • 2 günlük gecikme bir şey değil biraz daha bekle.. Her zaman ağrı olmaz bide

0|0
    0|0
  • İki günde hamile olunmaz 15 gün sonra belli olur o

0|0
    0|0