Uzun süreli ilişkilerde bekaret konusu hakkında görüşleriniz?

Yaşadığınız uzun süreli ilişkilerde erkek arkadaşınızla cinsel anlamda birşeyler yaşamanıza rağmen, bekaretinizi hala koruyor olmanız, daha doğrusu karşınızdaki insanın sizi bu konuda birşeylere zorlamaması, herşeyi sizin istediğiniz kadar yaşamanız, o kişinin size gerçekten değer verdiği anlamına gelmez mi?

Yani siz bu durumda olsaydınız ve sonrasında ilişkiniz bitseydi hangi duygular içinde olurdunuz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• var mı öle bi erkek ya bravo doğrusu evet kızlar için bekaret önemlidir her kız gerçekten istediği insanla paylaşmak ister bunu...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabiki değer veren erkek evleneceği güne kadar sevdiğine dokunmaz.Çünkü olur ya ayrılmak zorunda kalırlar.Ya da olur da başıma bir şey gelirse sevdiğim rezil olmasın,ilerde irdelemesinler,ailesine mahcup olmasın diye düşünmeli.Gelin ata binmiş ya nasip demiş...

1|0
    0|0
    • Ben böyle düşündüğüm için dokunmadım.Sabrımın karşılığındada ölüm acısıyla eş değer acılar yaşadım.İyi mi yaptım kötü mü yaptım karar veremiyorum açıkçası...

• Sen hala seni bir başkası için bırakıp giden kızı mı düşünüyosun.İçim şişti valla.Gidip biraz ortalığı kazıp rahatlayayım en iyisi...

• Bir ilişki uzun süreli ya da tek gecelik olsun, önemli değil. Önemli olan onunla geçen güzel anların.

Onunla evliymiş gibi cinsel ilişki yaşamadığın için pişmanlık hissetme. Birbirinizi sevmişsiniz, güzel birliktelikler yaşamışsınız ve bitmiş. Kendini suçlama. Onu da suçlama.

0|0
    0|0
  • Ben bu işe karşıyım arkadaş madem böyle yapıyorsun krallar gibi aslını yap ikiside namus böylesi dahada namussuzluğa giriyor gizli kalan herşey herkeze göre namussuzluk olmuyor... eğer bir şey yaşayacaksan dibine kadar yaşa!

0|0
    0|0
  • Erkek olarak bilemem de, eger birisi benim icin bu konuda taviz gosteriyorsa hosuma gider.Ama mesele iliskinin bitmesi ise bunun cinsellikle ne ilgisi var ki bu nedendden bitmiyorsa.Konunun tam ilgisini cozemedim aslinda.

1|0
    0|0
    • Yani o bahsettiğiniz tavizi ben kız arkadaşım için gösterdim.Tam bir birleşme olmadı aramızda cinsellik anlamında.İlişkinin bitme nedenlerinden biride bu olabilir diye düşündüğüm için paylaştım sizlerle

• şuann aynısını yaşıyorumm.. benim istediğim yere kadar gidiyor. ona dokunmam oda benim ama dokunmam evlendiğimzde acısını çıkartıcam diyo. böylede kıyamıyorum ona ama bekaretin benim için ne kadar önemli oldugunu biliyo.. bence değer vermese alır bırakırdı seni öylece.

0|0
    0|0
    • ben bir erkek olarak sormuştum bu soruyu :))) yani benimde başımdan geçti.Dokunmadım :))) ama sonu hüsran oldu orası ayrı mesele.

• ben sevgilime hayranım. bana değer verdiğini düşünüyorum senin iyi yaptığını söylüyorum .. aklında derin izler bırakmamışsın kötüye giden

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınlar senin düşündüğün kadar ince düşünmüyorlar aslında. Ona sorsak şimdi " oh bu ilişkiyi de atlattım zaten bu adamdan hayır gelmezdi hem bekaretimi de vermedim gerçi versem de ne olacak diktirirdim kimse de anlamazdı ama sağolsun enayi bu zahmete sokmadı beni" diye de düşünüyor olabilir. Veya düşünmüyor da olabilir ama aranızda gerçek anlamda bir cinsel ilişki olmadığı için seni çok ileride hatırlasa bile gerçek bir sevgili olarak hatırlamayacak bir ara hoşlanmıştım sanırım yoksa sadece arkadaş mıydık emin değilim diyecek belki de adını bile hatırlamayacak. Üzgünüm ama hayat böyle işte...

1|1
    2|0
  • İlk adımı ondan beklemişsin,saygılı davranmışsın bu güzel ama şu an böyle düşündüğüne göre keşke yapsaydım ya da yapma girşiminde bulunsaydım diye bir pişmanlık yaşadığını hissediyorum.Ama şu da var ki eski kız arkadaşın seninle böyle birşey yaşamak isteseydi açıkça söyleyemese bile bir şekilde sana hissettirirdi.O nedenle bitme nedenini bu nedene bağlama derim...

1|0
    0|0
  • Kızın bekareti , onun tırnak boyasının rengi kadar önemlidir benim icin. hatta b. olmaması daha iyidir. sevmem kan revan işleri.

0|0
    0|0
  • işi bitirseydin bitmezdi ilişki derim :)

1|0
    2|0
    • senin görüşün saygı duyuyorum.Onu birşeylere zorlamak istemedim sanırım.Belkide böyle olması daha iyi.Evet ilişkim bitti , acılarda çektim ama en azından vicdan azabı duymuyorum.

• Aynen kardeşim.Benim sorunum buydu sanırım ilişkimde.Hakettiğinden fazla değer verdim. Sonundada üzülen ben oldum.

• boşver geride kalan kaldı... geleceteki ilişkilerinde yapmazsın bu hatayı... karşındaki kim olursa olsun her konuda en fazla senin kadar hakkı var... daha fazla değil... verdiğin değer çok fazla olmamalı... sonuçta ilişki iki kişiliktir ve bundan mutlu olan sadece sen değilsin... o da mutlu oluyor...

Yükleniyor...