Çok korktunuz mu gerçekten?

Sünnet olurken cok korktunuz mu gercekten? Korkudan kaçmayı düşündünüz mü? Ya da kacmayı deneyip de başarısız olanlardan mısınız? :)

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır korkmadım yaparken izledim bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Yok kaçmadım. Korku değil de, tedirgindim yani. Ne olur nasıl olur diye. Bizim sünnetçi eli hafif bir adamdı, hissetmedim bile keserken. İğneleri hissettim sadece.

0|0
    0|0
  • l*n velet sen özelden yazansın :)) halen sünnet olmadın mı sen? Koparacak yavrum. Kocaman atlara vurdukları iğneden vuruyorlar. Baltayla tekme tokat girişiyorlar.8-10 kişi kelepçeliyor yatağa kıpırdayamıyorsun :)

0|0
    0|0
  • ben çok korkardım hepsını kesecek dıye , iş bittikten sonra kalanını görünce uzun kısa farketmeksızın çok sevinmiştim

0|0
    0|0
  • korktum ve kactim.. 4. katta oturuyorduk daha 2. katta iken amcam yakaladi kurban koyun gibi getirip kasabin önüne koydu.. aslinda ben sacma görüyorum sünneti. ne o öyle ya.. birakin cocuk büyüdügü zaman kendi versin kararini..

0|0
    0|0
  • Kendimi tuvalete kitlemisdim, millet beni bekledi sonra kapiyi girip iceri girdiler düsün nasil korkmusdum

0|0
    0|0
  • korkulur tabi nereye iğne vuruyorlar biliyor musun :D dikkat et sünnet edilecek çocuğa söylenmez sünneti yapılacağı yani en azından bizde öyle.

0|0
    0|0
  • Masaya yatana kadar korku falan yoktu, masaya yatarken makasları ve o bıçağı görünce çok korkmuştum. Kaçmayı denemdim zira pek kaçılabilecek gibi değildi ortam :-))

0|0
    0|0
  • Ben sünnetçiyi dövmekle tehdit etmiştim. d. d

0|0
    0|0
    • Hahaha sonuç :)

• Seni obur :) kacsan zaten eninde sonunda gidicek kurtuluşun yok ;)

• Yani yani :D hiç unutmam yerde ufak Paslı bir Çakı bulmuştum kesilirken babamdan onu istemiştimde vermemişti :D :D :D

• O zaman pek Aklın ermediği inçin herkes oldu da bitti derken "ne oluyo l*n ne diyorsunuz siz diye düşünüyorsun" sonra bir bakmışsın aaa gitmiş :)

0|0
    0|0
  • Sunnetciye ana avrat kfredip kalemini kirmistim sonrada bisikletle kacmaya calistim ama hazin sondan kacamadim 5 kisi zor tutmustu hey gidi gunler hey. :)

0|0
    0|0
    • Oyle bir ortamdan kacman mucize olurdu zaten ;)

• ben hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • yoo kesilirken öyle baktım resmim de var :D

0|0
    0|0
  • Benimki ameliyatli operasyondu 2.30 saat sürdü korkmak ne kelime içe doğru sictim bildiğin :/

0|0
    0|0
  • Ben korkmadn taki kesildikden sonra acısına dayanamadm sadece

0|1
    0|0
  • Sünnetten korksaydık erkek doğmazdık..

0|0
    0|1
  • gerçekten merak ettiğim için soracam, niye böyle bişeyi merak ediyosun

0|0
    0|0
  • iğneyi vurunca hiçbir şey hissetmiyosun zaten ama iğne vurulurken ecel terleri döktüğüm doğrudur

0|0
    0|0
  • 6 aylıktım sarhoştum hatırlamıyorummm

0|1
    0|0
  • 6 iğne yemiştim hissetmedim :)

0|0
    0|0
  • BN çok küçüktüm hatirlamiom ama çiş problemim varmis doktorun yüzüne işedigim söyleniyor;D

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum da POLİKLİNİĞİ yikmistim :)

0|0
    0|0
    • Cok mu acidi ya kiyamam :)

• Acimadi hatta hic acimadi sadece korkmustum :) kurbanlık koyun psikolojisi :)

• Sünnet olmak korkutmadı ama sonrası acılıydı gece uyuması işemesi dahası

0|0
    0|0
  • Hey Allahım yaa :D

0|0
    0|0
  • Beni bir limonatayla kandırdılar ://

0|0
    0|0
  • Evet geriye bişi kalmamasından korktum ben hep şakalarında sünnet günü söylcem hepsini aldıracam diyodu millet bence gerçekten inanmıştım.. :)

0|0
    0|0
    • Hahaha kıyamam güzel kandırmışlar seni ;)

• Sorma ya

• Ertesi gunde gerdege sokmuslardi birde o rda kan akmisti

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşim kendini odaya kitledi baba uçan bir tekmeyle kapıyı geçti ve sonuç pipi gitti.. d

0|0
    0|0
    • Haha kıyamam kaç yasında oldu :)

• Abim tam sünet esnasında işiğ kapatıyordum yaklaşık 2 3 kere kapttım en sonunda annem tutmuştu beni senin Yüzünden oğlum hadım mı olsun diye doktorda babama dediki az kalsın Nur topu gibi kızınız oluyordu dedi

0|0
    0|1
  • Abim cama çıkıp kendini atmakla tehdit etmiş ailemi :D

0|0
    0|0
    • Sonucun pek değistiğini sanmıyorum ;)

• Aynen öyle

Yükleniyor...