Hamile kalmak için denediğiniz özel bir yöntem var mı?

Mesela boşalma gerçekleştikten sonra kadının bacaklarını havaya doğru kaldırıp bir müddet beklemesi gibi?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle kadının altta erkeğin üstte olması gerekiyor spermlerin içerde kalması için kadının yatay konumda olması gerek ve ilişkiden sonra kadın kalçayı hafifçe yukarıya kaldırmalı,ilişkiden hemen sonra ayağa kalkmamalı ve vajinal duş asla yapmamalı.

ayrıca , hamile kalmayı kolaylaştıran yiyecek içecek vs yoktur , he sperm arttıran vardır o ayrı.kendi başınıza kulaktan dolma bilgilerle yanlış ilaçları kullanmayın sakın..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• regl bittince 14 düncü gününde sonra 20 si ne kadar hamile kalma olanagi daha yüksek oluyo yumurta atlama dönemi oluyo ayda bir hafta önemli diyer haftalar genelde fos cikiyo

0|1
    0|0
  • evet yumurtlama dönemleri tercihim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne yaptıysam işe yaramadı, kalamadım bi türlü :((

1|0
    0|0
  • 3-4 gün cinsel perhiz yap sonra sabah uyandığında kadının altta olmak şartıyla ilişkiye gir kadın 10-15 dk kalkmadan yatsın %90 hamile kalma oranı

0|0
    0|0
  • partnerim yatırdı çamdibine batırdı tam dibine, 3 aylık hamileyim :((

1|0
    0|1
  • deniz atlarını inceliyorum, bir yöntem bulursam yazarım buraya, üzerinde deneriz olmam mı

0|0
    0|0
    • benim için mahsuru yok bu seferde denizatıyla deneriz.

• deniz kızı ve deniz kestaneside var deneysel tıbbi. klinik araştırmalarınız için :)) gen leriyle oynarsanız nasıl . kaçlık bir sütgen cıkar :)))

• doktora gittinizmi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...