Nedir bu Türk erkeklerindeki yabancı kız hayranlığı?

Bir türlü anlam veremiyorum yabancı kız hayranlığının nedenine. Yabancılara bakacak olursak son derece rahat davranıp rahat giyenen insanlar, evli dahi olsalar eşlerini kıskanmayan bir yapıları var kadınları nerelerini açarlarsa açsınlar erkekler asla ses çıkarmıyorlar. Peki ya bizim erkeklerimiz küçücük dekolteyi kabul etmezler ve son derece kıskançlardır. Eeeee nerden geliyor bu yabancı hayranlığı neden hayransınız siz bunlara?

Bu soru aklıma şuan hayatıma girmeye çalışan uzun süre yurt dışında yaşamış bir insan sayesinde geldi. Bir türlü ortak bir karar veremiyoruz o benim çok soğuk olduğumu düşünüyor ve sıcak davranmam gerektiğini savunuyor. Cinsellik konusunda çok rahat ve benimde öyle davranmamı istiyor. Bunun yanında kişiliğimin karakterimin çok iyi olduğundan dürüst olduğumdan bahsediyor ve bu devirde senin gibi kız kalmadı diyebiliyor ama bunları söylerkende isteklerini dile getirebiliyor. Çıkmazdayım anlayacağınız...

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay yakalanan yemler kolay elden kaçar zahmet olmadığı için yakalama heyecanından sonra bir heyecanı kalmaz artık. Derlerya havadan gelen havaya gider, haydan gelen huya gider o hesap. Yabancılarda Türk erkeklerininde işine geliyor tabi kolay yemi kim sevmez. Asıl marifet olan hiç yakalanmamış ve zor yakalanını bulup kandırıp yakalabilmektir. O zorluğu çektikten sonra yakalamak için (birde yakalayan öküz de kıymetini bilirse tabi) birdaha kaçırmak istemezler.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için söylenecek pek birşey bırakmamışsın

Erkekler Ne Diyor 14

• Türk erkeklerindeki yabancı hayranlığı bastırılmış cinsellik güdülerini ancak onlara karşı açığa vurabilmelerinden kaynaklanıyor... Hani derler ya helal süt emmiş aile kızı diye... Sıkıysa öyle birisine açılsınlar bu konuda... Yabancılarda aile kızı kavramı yok bu yüzden gayet rahatlar... Kültür meselesi... Avrupa'da bir yerde de doğabilirdik ve bu bize gayet normal gelirdi onlara geldiği gibi.

1|0
    0|0
  • ne yapsın bızım erkeklerın sozu parasına gecıyor sadece:))

1|0
    0|0
  • Ana sayfayı açtım 10 tane soru çıktı ve 9'u ''Gizli Kullanıcı'' hepsi de bayan. Aynı anda bütün sayfa Gizli Kullanıcıysa burada bir sorun vardır.

Başlıklar:

''Nasıl 8-9-10 level oldunuz arkadaşlar ?

Sevgilim benimle hiç ugrasmıyor

Flört ederken herşey bitiyor

Şişko yanakların çözümü nedir?

Erkek arkadaşların daha iyi cevaplayacağını düşünüyorum bu bi misilleme mi?

Hangi dala el atsam kuruyor. var mıdır bir sebebi?

Nedir bu Türk erkeklerindeki yabancı kız hayranlığı

Acaba onu düşünmesem unutsam karşıma çıkar mı?''

Gizli sorunca ne oluyor? Bu başlıkların içeriğine de üşenmedim baktım ve şimdi hepsine de bu mesajı kopyalayacağım. Hiçbiriniz gizli sormasını gerektirecek bir durum yok. Bu ne kendine güvensizliktir, bu ne ezilmişlik hissidir? Gizlemeseniz dahi orada TC Kimlik No yok, merak etmeyin yasa dışı bir şey de yok. Kimse peşinize düşmeyecek. Ama insanları bıktırıyorsunuz. Yeter bir şeyin de bir şeyini çıkarmayın artık.

0|0
    0|0
    • vardır bir nedeni belki niye merak ediyorsun bu kadar anlayamadım gizli kullanıcı kullanıcı adım öyle farzet

• Merak değil tam olarak. Bu gerekli değil ki bu kadar olsun. Sanki hep sahte yazılarmış gibi geliyor biliyor musun insana. Keyif sizin keyfiniz en nihayetinde.

• sorun yok o zaman var ki bir nedeni gizli yazıyormuş sahte olsa bu kadar şeye cevap yazmam değil mi soruyu sorar bırakırım

• Evlenmeden olmaz de. Niyet ciddiyse sabretsin. Yabacı hayranlığı aklını karıştırmak içindir.

1|0
    0|0
    • tabiki olmazda aklımı neden karıştırmaya çalışsın ki :(

• Yinede şansını denemiş.

• :))

• sıfır tolerans

pardon kapris diyecektim

1|0
    0|0
    • peki oralarda erkekler nasıllardır sence burdaki gibi mi:)

• burdaki gibi değil

çok nazik ve çıtkırıldımlar

sana gitmez

• işim olmaz benim zaten

• turk kızlarının karaktesı tam oturmamıs oluyor ondan

1|0
    0|0
    • yabancıların karakteri oturuyor mu yani:)

• senin yaptığın genelleme ile benim ki çok farklı farkındaysanız beyfendi

• hıcde farklı degıll ıkısıde genelleme sonucta

• yurtdışında havuza gitmek için hazırlık yaparken balkondan bakan yabancı bi kıza istersen sen de gel dediğimizde gereksiz tribe girip yok ya ne işim var yerine gerçekten davet mi ediyorsunuz , arkadaşım var o da gelse sorun olur mu ? diye sorup geldiğinde de beklettim özür dilerim demişti.

sen karar ver şimdi .

0|0
    0|0
    • triple ne alakası var bunun ama peki burda havuza giderken tanımadığın seninle birlikte gelen bir kız hakkında ne düşünürsün

• yahu ne alakası var evlilikle. kafa dengi iyi vakit geçirebildiğin biriyle evlenmek, sürekli beraber olmak neden gereksiz olsun.

• yargılayamam düşüncelerini. yapı meselesi işte. sen ve karşındaki kabullendikten sonra sorun yok demektir. Ama bende fikrimi söylüyüm sormuşsun madem evet bence absürd.

• yok öyle bişi kim demiş :/

0|0
    0|0
  • cidden bunun cevabını bilemeyeceğin kadar ülkeden uzak mı yaşıyorsun

0|1
    0|0
    • bunun cevabını biliyorum tabiki ama neden acaba her kızı elleyip sonra namuslu kız arıyorsunuz bunun cevabını bulamıyorum bu nasıl bir bencillik

• şahsıma sormuşsun...

öyle bişi aramadım...

arayana da, kendi yapmışsa hangi hakla aradığını hep sordum...

buradan, özgürlüğün bu kadar fazlasına inandığın fikri de ortaya çıkmasın

• evet şahsına sordum teşekkür ederim

• cinsellik açıkçası çok belirleyici sebep değil bu konuda. türk kızlarının paranoyak tripcan ve entrikacı olmaları. türk kızlarının söyledikleri şey genelde söylemek istedikleri şey olmuyor, davranışları da öyle.

0|0
    0|0
    • enteresan geldi söylediğin şeyler sanki biran karşımda arkadaşım konuşuyor sandım:)yalan ve entrika konusuna girince:)

• sevgiliden gerçekleri öğrenmek için ayrılmak gerekir :D

en acısı da bu .

• işte onu bir türlü yapamıyoruz tartışıyoruz sen yoluna ben yoluma diyoruz ama ertesi günü ya da iki gün sonra hiç bişey olmamış gibi davranabiliyoruz

• Sizleri sevdiğimiz için başkalarına bakıyoruz ya :)

0|0
    0|0
    • sen çok akıllısın

• senin yanındadamı rahat davranmamalı

• rahat derken giyim konuşma felan ondan bahsediyorum. ama evde yalnızken tabi ki rahat davranıcak

• "Senin gibi Kezban kalmadı" demeye çalışmıştır o.

0|0
    0|0
  • Türk kızları ruslara fark atar. ,her yonden

mesela Turk kızı rustan daha akıllıdır

Ruslar gibi alayına degil balayına gitmek isterler.

Ama seven veya sevmeyi bilem Türk kızı kaldı mı?

Bu durumda da erkek sadece yabancılarla alayına gtmek ister.

1|0
    0|0
    • :) rus kızları deme sinirleniiyorum:)

• kıskanma bosver. onlar gereksiz

• yoo tam aksine bendeniz türk kızlarına hayranım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendiyle çelişmiş bence :D

0|0
    0|0
    • değil mi aynen öyle söyledim bende kendisine şu içindeki çelişkiden kurtul öyle gel dedim:)

• lafta onlar.mesela benim okuumda bir rus kızı vardı bu gün yabancı öğrenciler malum.kız klasiktarif edilen rus tipi fakat etrafta ne kadar erkek varsa hepsinin gözü bendeydi çünkü ben daha güzeldim.kim güzelse ona bakıyorlar.

0|0
    0|2
    • güzellik değil aslında burda anlatmak istediğim şey canım. Güzele herkes bakıyor haklısın :)

• anlıyorum canım seni lafta ama dedikleri işte eksilemişler bir de beni ama herhalde benim bir rusdan daha alımlı olmamı kaldıramadılar.

• Şimdi, doğruya doğru; eğriye eğri. Tipik Türk kızları gerçekten çok çirkin.

0|0
    0|0
  • Kime hayranlık duyarlarsa duysunlar, sonunda yine Türk kızı ile evleniyorlar, sorun ne ki?

0|1
    0|0
Yükleniyor...