Prezervatif paketini cigara mı? diye soran adam

arkadaşlar migrosa girdik arkadaşla adamın teki elli yaşlarında prezervatif paketini almış çalışanlara cigaramı bu ya içiliyomu ya diye sora sora geziyodu gülmekten karnımıza agrılar girdi çalışanlar falanda çok güldü krizim bi türlü geçmedi öndede adamlar vardı güle güle öldüm sizinde böyle kriz giren anlarınız oluyormu?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Antalyadaydım. Markete gitmiştim. Baktık ön sıralarda bülent ersoy alışverş yapmış,aldıkalrını kasadan geçiriyo falan. Neyse kredi kartını uzattı, kasiyer kız tutturdu kimliğinizi görebilr myiim diye. Bülent ersoy diyor; sen beni tanımadın mı ben koskoca sanatçıyım,bülent ersoyum.Kasiyer kız diyor ben anlamam kimlik görmem gerek. Neyse daha yetkili biri geldi tamam falan dedi, kıza da işine bak bu tür hadiseler istemiyorum dedi. Sonra kız ne var yahu merak ettim diyor pembe nüfus cüzdanımı yoksa mavi mi kullanıyor :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sonunu ne güzel bağlamışsın öyle,soruya çevirmek için

2|0
    0|0
  • Yaklaşık bir 6 yıl önce kardeşim 9 yaşlarında iken,markette sakız alıcam diye gidip bir kutu prezervatifle eve dönmesi,bizimkilerin şaşkın bakışları ve benim gülme krizim hala aklımdan çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • bizim hastanede bi genel cerrahı, onun ameliyat ettiği kadının kocası arıyo. hocam biz ilişkiye giriyoduk karım ölücek gibi oldu çok korktum diyo. bizim hoca kaç yaşındasın diyo. adam 60 diyo. hoca siz boşa yaşamışsınız ya diyo. biz yıkılıyoruz orda zaten...

0|0
    0|0
  • Oluyor arkadas cevrem çok i*ne her sey beklenir onlardan da.

0|0
    0|0
  • Benim basıma daha fenası gelmişti. annemle alışveriş yaparken çikolata sanıp anne bunuda alıyorum diyip 2 tane atmıştım sepete annemin tepkisi ilginçti tabi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet biz arkadasla alısverıs merkezıne gitmiştik 4-5 kişi arkadaşa prezervatif paketini gösterdim arkadaşta diğer arkadaşları çağırdı buraya gelin prezervatif var diye bağırdı kasada kadındı güldü :D

0|1
    0|0
  • okurken kahkaha attım :D ahahah

0|0
    0|0
  • hahahhh

0|0
    0|0
  • benim güleceğim bir durum değil bu, buna benzer ise cevabım hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...