Doğum kontrol hapı kullancam güvenemiyorum?

sevgilimle ilişkiye giriyoruz ama et etee deysin istediğimz için przervtf kullanmıyoruz yalnız boşalmak için içimden cıkmak zorunda kalıyor doğum kontrol hapı kullan diyo ama ya etkisini göstermezzse diye korkuyorum ya hamile kalırsam daha önce kalan oldumu ya mucizevi bir şekilde hapa direncliysem hıhı ? ne yapıcam ben

Güncellemeler:
arkadşlar ilişkiden önce doğum kontrl hapı sonrada ertesü gün hapı alsam dabl etki olur mu? birde lütfen bana marka önerin ilaclar

0|1
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• çocukta zevkinden ödün vermiyor yalnız

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kısır olursun sonra #D

1|0
    0|0
  • Konu hakkında iyice bilgilenmen lazım önce. Sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • bunu sürekli kullanacan yoksa faydası yok

1|0
    0|0
  • Güven birsey olmaz faydaları bile var

1|0
    0|1
  • doğum kontrol haplarını kullanma şayet senin hormonlarını bozar ve ilerde anne olmana mani olur bunu bil _?

0|0
    0|0
    • Doğum kontrol hapları içerisinde bulunan hormonlar dışarıdan verildiği için vücudun hormon kontrolünü ele geçirerek yumurtalıklardan yumurtlama olmasını engellemektedir. Böylece spermin dölleyebileceği yumurta olmadığından hamilelik meydana gelememektedir. ve %100 engeller ama uzun süreli kullanma ve düzenli kullan

• Aylık iğneler var haplara güvenmiyorsan eğer

0|0
    0|0
  • en guvenilir prezervatifler onlar bile ;%90 bir guven oranına sahip. doğum kontrol haplarında %60 civarı falan biliyorum guvenilirliklerini

0|0
    0|0
  • İğneler oluyor. İstersen iğne ol.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı al bence benim şu an çocuğum vardı yoksa :O hatun iyiki kullanmış :) zor kurtuldum gerci tanıdıktı :O

0|0
    0|1
  • o dikkat etsin

0|0
    0|0
  • O haplara guvenme, hamile kalma riskin hertürlü var

0|0
    0|0
  • haplardan emin olamıyorsan, içine boşalmaması konusunda ikna et

0|0
    0|0
  • İnsallah hamile kalirsin diyicem de dogacak cocuga yazik nasil insanlarsiniz yapmayacagin yere yapiyim ama hamile kalmayim derdindesin Allah insallah affetmez sizi

0|0
    0|0
  • kullan kalmassın güvenilir happ

1|0
    0|0
  • İçime ılık ılık boşalsın diyosun yani :)

1|0
    0|0
  • çıksın içinden uğraşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• d. kontrol hapı yeterli dr. gitmen faydalı olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...