Nemfomanyak mıyım?

Sürekli seks yapmak istiyorum ama bir türlü doyuma ulaşamıyorum ve doyuma ulaşma isteği beni daha fazlasına itiyor
bugüne kadar seks tanrısı denilebilecek kadar iyi çok sayıda erkekle birlikte oldum ancak kendimi duduramıyorum
nemfomanyak mı oluyorum bu durumda?

1|1
2|39

En İyi Erkek Görüşü

• hayatın zevklerini sonuna kadar yaşıyosun işte ne güzel. zaten bissüürü sıkıntı var hayatta. salt kendi vücudumuzu kullanarak zevk alabileceğimiz tek şey cinsellik ve bu bize verilmiş olan bir ödül. neden kullanmayalım ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Birçok açıdan değerlendirmek lazım konuyu bence.

0|0
    0|0
  • böyle söyleyince daha bir mantıklı geliyo, azmış, kudurmuş diyince kaba oluyo

1|1
    1|0
  • Fakeromanyaksın

1|1
    0|0
  • Sen aşık olmamışsın bacı, sorun burada.

0|1
    0|0
    • evet bunu ilk söyleyen sen değilsin

• Bir kız arkadaş duygusal olarak birşey hissetmeden orgazm olamazsın, sadece hoşuna gider ıslanırsın demişti. Gerisi taklit sanırım. Senin durumunda tam olarak böyle. Aç olduğunda cinsellik değil sevgi sanırım.

• seks kadar güzel bir şey var mı ya boşver doya doya yaşa vücudunun dirilipini iyi kullan umarım seçicisindir birlikte olduğun insanlarda

0|0
    0|0
    • o güzelliği ben göremiyorum işte sorunda orada bağımlı olmamın sebebi zevke ulaşamamam

• sen sadece ilişki yaşayıp bırakıyosun bir öncen yok program yok düz ilişki yaşarsan hiçbir zaman zevk alamassın neyse sustum

• seks tanrısı nedir yav. :)

0|0
    0|0
  • Yok artık :O
    Sen çizmeyi aşmışsın arkadaş :S

0|0
    0|0
  • Nemfomanyak sadece filmlerde olur sanıyordum gerçekte de varmış hemde buralı vatanımdan :D

1|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../q2789047-sevgiliniz-boyle-yapsa-ne-yapardiniz
    Bende Nemfomanyağım Ozaman Benim Yorumu Oku Ahahah

0|0
    0|0
  • Terapi uygulamam lazım sana :)

0|0
    0|0
  • ben bilmem

0|0
    0|0
  • O zaman sana göre seks tanrısı olan erkekler sadece normal düzeyde sevişen erkeklermiş. Sonuçta doyuma ulaşamamak ya da diğer değişle seni doyuramamak seks tanrısı olmadığına işarettir.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle normal düzeyde değillerdi

• tatmin edemiyorlar işte sorun orada yoksa çoğu p*rno yıldızlarından daha iyiydi

• Seksi ne için yapıyorsun sen? Sadece istediğin için mi yoksa birine karşı tutkuyla ve sevgiyle arzuladığın için mi?

• iyi oldugunu sandıklarınla olmuşsun dogru düzgün birine denk gelsen artık yeter diye yazardın

0|0
    0|0
    • emin ol iyi olduklarını sanan tek kişi ben değilim

• neyse ısrar etmeyeceğim dediğin dogru olsun. ki zaten beni ilgilendiren tarafı o değil ben sadece sorunun kaynagını söyledim o kadar. seks sevişmek oldukça göreceli bir kavramdır ancak eğer bir kadın doyuma ermiyorsa sabaha kadar aralıksız seks yapsan da bir işe yaramaz yani mevzu zamanın uzunlugu değil geçen zaman içerisinde almış oldugun haz zevkin doruga ulaşması ve orgazm eger bunu saglayamıyorsan ki saglasan bu soruyu sormazdın. sorun emin ol karşıdaki tanrı çakmalarında :)

• ben bilmem eşim bilir

0|0
    0|0
  • Nemfomani misin bilemiyorum ama, bu durum senin çocukluğunda alamadığın sevgi ve güvensizlik açığını kapatma girişimin hissettiğin Boşluğu bu şekilde kapatmaya çalışıyorsun.

0|0
    0|0
    • psikolog musun

• Ters cevap vermek için mi soruyorsun soruları? Yardım almak gibi bir niyet göremedim

• ters cevap vermedim sordumsadece. psikolog değilsen sallamışsın

• kendine seks tanrısı diyen erkeklerde sıkıntı bence yoksa tabikide doyuma ulaşabilirsim ama şu an bile insanın canını çektiriyorsun :)

0|0
    0|0
    • Aslında kendileri dışında herkes onlara seks tanrısı diyor

• Eksiği bedeninde değil,

*Zihninde, ruhunda aramalısın..

0|0
    0|0
  • kac kısı ıle beraber oldun sımdıye kadar ? saglam bır vurcuya denk gelseydın onu bırakmazdın

0|0
    0|0
  • yalama olmuş artık sinirler addaa olmuş

0|0
    0|0
  • Erkek dese abaza kız deynce nemfomanyak yok öyle birşey sen orul orul orrrrrrrganisin :D

0|0
    0|0
    • tam tersi erkek gerçek hayata dökünce çapkın kız yapınca kaşar oluyo

• tipinle bir nefromanyakla dünya kalan son insan olsan bile sana bakmaz komiksin :D

• Bakan bakıyor merak etme fake :D

• Sen bana denk gelmemisin :D

0|0
    0|0
    • şu asılsız özgüveninizi bir yerinize sokup alakalı cevap verseniz çok şey kaybetmezsiniz

• ciddi şeyleri basite indirgemeye çalışıyorsun

• 2. ek psikolojik tedavi al ya da haplar ama ben halimden gayet memnunum

• durum öyle görünüyor..

1|0
    0|0
  • Selam aahdjgkglh

0|0
    0|0
  • Nemfomanyak ilk defa duydum :)

0|0
    0|0
  • hayalperest olduğun kesin gerisi belirsiz

0|0
    0|0
  • Bence öylesin işi baya abartmışsın bu bir hastalık.

0|0
    0|0
  • sanırım öylesin

0|0
    0|0
  • senden bir tanede bana lazım

0|0
    0|0
  • demekki sen erkek giibi erkege denk gelmemissin

0|0
    0|0
  • Tıp diliyle nemfoman... Bizim mahalledeki hacer teyzeme göre ırıspı...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 2

• Bnce nemfo memfo hikaye. srn bildigin manyaksin gardaş

0|0
    0|0
  • ne oldugunu anlamadim ama bende deli derecede istekliyim.. sekste cok iyi bir cok kisiyle birlikte oldum.. ama olmadi.. doktora gittim dedim canim cok istiyo napcam deliriorum dedim. bana sakinlestirici gibi bisey verdi ama o da ise yaramadi.. simdi sadece bir kisiyle birlikte oluyorum... yetio bana gayet rahatim :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...