Ileri duzey sadistim kole iliskilerinden yararlaniyorum ama istediğimi bulamıyorum. Kurtulmayı denedim olmuyor ne yapmalıyım?

Sadistlikten kurtulamiyorum.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çözümü sende... sana kölelikden cok daha fazla seyler verebilecek erkekleri tani.

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Seni var eden degerleri sonradan ogrenirsin. senin bagliligina gore kolay alisilirsin zor vazgecersin ama vazgecebilirsin. Beynine hukmetmen gerekir bir kere soz gecirdigin zaman artik bambaska birisi olmussundur insanin kurtulamiyacagi bagimlilik ya da aliskanlik yoktur. Sadece ufak capli beyninden karalamalar yapman lazim asla tam olarak silinmez cunki. Seni buna iten sebep leri dusun öncelikle onlardan kurtul. Hayatta neyin zevk verdigini ya da aslinda neden zevk alman gerektigini dusun. Once doğruyu bul. Sonra bu dusunceler her aklina geldiginde kendini sustur ciddi anlamda sustur baska seyler yap tam olmasada yarim olsun de kanaatkar ol Beyninin senin onune gecmesine izin verme yoksa alir basini gider kendi bildigini istedigini yapar. Gerekirse ortamini degistir farkli insanlar tani insanlara yaklasimini degistir. Daha farklı dusun onlari duygusal davran gerekirse. Cozumun sende gercekden sarjim cok az ozur dilerim. .

Erkekler Ne Diyor 17

• burayı daha fazla kirletme

0|4
    1|1
  • Dinsizin hakkından imansız gelir. Sağlam bir sadist denk gelip de canından belirirse ancak kendine gelirsin.

1|0
    0|0
  • defolarak başlayabilirsin...

0|2
    1|0
  • ne halin varsa gör

0|1
    0|0
  • Kurtulamazsın istediğini bulana kadar arayacaksın

0|0
    0|0
  • nasıl istediğimi bulamıyorum? internette gördüğüm kadarıyla çok fazla var senin gibisini arayan

0|0
    0|0
  • aradığını bulmana yardımcı olalım

0|0
    0|0
  • Kulaga hos geliyor denemek lazim

0|0
    0|0
  • Benim kölem ol :D

0|0
    0|0
  • neler yapıyorsun peki. en çok yaptığın şey nedr

0|0
    0|0
  • Kolem ol kurtul

0|0
    0|0
  • sınırını bilmelisin. beceremiyorsan sana değer veren bir erkekle ol o sana zarar verecek şeyler yapmadan istediğini verir :)

0|0
    0|0
  • Benim gibi başka bir köle alıp kullanın Efendim kurtulmanıza ne gerek var alan razı veren razı...

1|0
    0|0
  • Dünyayı terket.

0|0
    0|0
  • böyle bir heyecandan ve zevkten kim kendini mahrum etmek ister ki. ^*^

1|0
    0|3
  • Köle ilişkilerde derken hakimiyetçi tarafmısın

0|0
    0|1
  • Sen bağlanmadan seninle sevişilmez

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de sadistim. Boşver kurtulma güzel bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...