İlişki esnasında kuruluk yaşayan ve kayganlaştırıcı tarzı ürünler kullanan varmı?

Benim hiç nemlenmiyor canım acıyor bu konuna çok sıkıntılıyım. Kayganlaştırıcı gibi şeyler kullanıyorum ama bilmiyorum yapay geliyor hiç zevk almıyorum.
Ne yapmalıyım sizce doktoramı gitmeliyim ?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kayganlaştırıcılar pek hoş bir şey değil kullanman gerekirse bebek yağı veya nemlendirici krem kullan.
    Belki sorun sende değil partnerinde seni yeterince heyecanlandıramıyor.

0|0
    0|0
    • Bebe yağıda kullanıyoruz arada zaten. partnerim yani eşim benim sorunlu olduğumu düşünüyor nemlenmediğimi biliyor bu yüzden artık uğraşmak yerine direk kayganlaştırıcı kullanıyor.

• sende onu öyle kabul ediyorsun :(( sorun gerçekten sende ise Doktora gitmeni tavsiye ederim yoksa eşinle biraz fantezi yapın

Erkekler Ne Diyor 16

• Sanırım biraz takıntılı ve titiz birisin. Bu senin zevk almanı engeller elbette. Acaba mikrop bulaşır mı, acaba izlenimidir diye düşünüp durdukça asla zevk alamazsın. Kayganlaştırıcı da anca seninle birlikte olan dam için fayda sağlar.

0|0
    0|0
    • İğrenç midir diyecektim, izlenimidir olmuş, pardon.

• Evet galiba takıntılıyım ama elimde olan bişey değil böyleyim ben napabilirim. Kayganlaştıcı bana zevk vermiyor zaten girişler kolay olsun diye sadece işte. Bana yapay geliyor hazır direk hallet bitsin kafasındaymış gibi oluyor. Benim nemlenmediğimi bilen eşim hiç uğraşmıyor bile üzerimde , sende sorun var ben napayım diyip direk kayganlaştırıcıyı sürüyor. alıştı bu gidişata ona kolay grliyor artık. Benim zevk alıp almamam umrunda değilmiş gibi hissetmeye başşadım.

• Umursamıyor görünüyor şu durumda. Ben olsam uğraşmaktan vaz geçmezdim.

• BENCE gitmelisin

0|0
    0|0
    • Çekinmessem gidicem mutlaka bigün

• çekinme bence baya normal ben çok gittim hem orada gidiyor hepsi

• doktora git jinekoloğa düzelecektir burada ne diye sağlık arıyorsun ki durumunu daha kötü yapacaksın

0|0
    0|0
    • Kadın doğumamı gidip anlatıcam ben ıslanmıyorum diye :/ çok zor gidip anlatmak biliyomusun

• tamam örnekleme yapacağım
      sana işinin ehli olmayan bişi sorsalar cevaplayamazsın ama o insanların işi bu senin seks hayatını en iyi hale sokmak sağlık açısından git anlat işe yaramazsa bitkisel çözümler var onları yaparsın saf olmaz

• Teşekkürler

• On sevişme yi uzun tutun. Iyi beslen in. Konsantre olun. hala düzelme yoksa tip olaya el atmali

0|0
    0|0
  • Olay beyinde bitiyo sen havadan nem kapiyosun anlasilan biraz oluruna birak

0|0
    0|0
    • Nasıl oluruna bırakayım ya olmuyorsa olmuyordur.

Nemlenmiyor işte

• Kasıntımıyım acaba. Belkide öyleyimdir

• Icki icmiyosanda az bisey ic gevsetiyo

• Sulananda değil , sulatandadir marifet

0|0
    0|0
  • benim sıvım ikimizede yeter

0|0
    1|0
  • Partneri değiş
    tam bir odun belli ki

0|0
    0|0
  • arkadaşın tükürüğüne kuvvet

0|0
    0|0
    • Tükürükmü? İğrenç

• Off o zaman benim ciddi takıntılarım var desene..

• Hiç yalatmıyor musun? Ön sevişme yok mu?

0|0
    0|0
    • yok gibi

• Ön sevişme olmadan zevk bekleyemezsin ki :) Zevk olmazsa da tabi ki sulanmaz :) Dildo sokarken bile öncesinde bir okşama yapıyor insanlar.. Boşuna mı bunlar? :)

• Git doktora

0|0
    0|0
  • kadının erkegıne oral yapması zaten kayganlastırıcıdır oyleleıkle rahatca yapılabılrrr

0|0
    0|0
  • Kisa yolunu anlatim. Bayanin partnerine oral seks yapmasi penisin yeterince kayganlasmasina yetiyor

0|0
    0|0
    • bilemiyorum bende olmuyor girse bile kuruyor hemen canım yanıyor mrcburen kayganlaştırıcı kullanıyorum

• Böyle şeyleri sağlıktan saymayan çekinen bir milletiz işte. İlla biyerimiz kesilecek vs o zaman konu sağlık olcak..

• Aynen oyle.

• Tükürük

0|0
    0|0
  • Eşin g noktalarına dokunsun sonra ıslanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstediğin halde ıslanıyorsan eğer sorun var demektir doktora git

0|0
    0|0
  • benim de öyleydi
    mantar kuruluk yapar
    önce jinekologa görün sorun yoksa
    cinsel terapiste git
    ben ikisine giderek çözdüm
    kayganlaştırıcı asla çözüm değil

0|0
    0|0
    • Sana ne önerdiler ya da ne verdi doktorlar peki? Artık nemleniyomusun Kolayca?

• Artık hayal bile yeterli dokunmadan ıslanıyorum korkunca asla olmuyo
      esim de cok ugrastı
      artık cok kolay

• ben korkuyomuyum acaba? kesinlikle bir doktora görünmem lazım.

Yükleniyor...