Sanki anne olamayacak misim gibi hissediyorum neden ki?

Neden bilmiyorum belkide olmasini cok istedigimden sanki anne olamayacakmisim kisirmisim ya da esim kisirmis ya da tedavi bile olsak tup bebek falan denesek etsek hic birisi tutmayacakmis yani her kosulda benim hayaller yalan olacakmis gibi geliyor kendi kendimi neden bu tribe sokuyorum kizlar sizde bazen bu dusunceye istemeden kapilabiliyormusunuz ya da beyler siz??

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Felaket tellalı hahhhh ishallah olur diyelim de diyelim :))))

3|1
    0|1
    • Felaket tellaliyim degil mi hep kotuyu dusunurum :) insallah hepimizin olur aminn :)

• @nefretedilenkadın yanlış anlamışım biliyorum kızgınsın bana ama istemeden oldu ben yanlış anladım özür dilerim yapma ne olur mahkemelerde uğraşamam

• @nefretedilenkadın gerçekten benim için değmez mahkemeye vermeye ukalalık yaptım özürü kabul et haklısın ben hatalıyım bilmeden konuştum sevgilimden ayrıldım bu sitede herkese olur olmadık saçma sapan yorumlar yapıyor psikolojim bozuldu sevgilimden ayrıldığım için sinirden ne dediğimi bilmiyorum özür dilerim bir daha olmaz kusura bakma ne olursun benim başımı yakma lütfen

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana da öyle geliyor bebeleri çok çok severim sırf bu yüzden baba olamayacakmışım gibi geliyor :/

2|0
    0|0
    • Ne kadar kotu bir duygu degil mi aslinda sanirim sorunumuz cok istiyor olmamiz.. Allah nasip eder insallah herkes hak ediyor anne baba olmayi.. sadece bazen umutsuzluga kapiliyorum cunku cok isteyenler hep cok ugras veriyor ama kimi tek gecede hamile kaliyor.. kafamda deli sorular :)

• Aynen öyle ya neyse inşallah istediğimize kavuşuruz der ve selametle yoluma bakarım :))

• Insallahh tesekkurler guzel dilekler icin :))

• bende sanki bazen beni gercekten sevip benimle evlenip anne olacak birisi yok diye düşünüyorum ama sonra zamanla aşınıp kayboluyor bu düşünceler bilmiyorum zaman zaman böyle şeyler hissediiliyor ama annelik bambaşka bir his sanırım

1|0
    0|0
    • Sanirim en cok istediklerimiz hayallerimiz olduklari icin korkuyoruz ondan bu endise.. Insallah gonlumuzdekini verir allahim :)

• Ruyalarimda her gun evlendigimi goruyorum bu aralar biktim zaten her ruyamda evlene evlene evlilikten sogudum bir sure dusunmuyorum eheheh :D

• :D bence 5 vakte kadar evlenecek kadar cok sevecegin birisini bulucaksın :P

• Mucize gibi birşey ya ondan

1|0
    0|0
  • aklını böyle kötü düşüncelerden uzak tut yoksa hastalanırsın insanın kaderidir ne olacağı bilinmez ama sen her daim Allah a dua et hayır ve şerde ondandır

0|0
    0|0
  • Normal hayatta detaycı birisin, ince eleyip sık dokuyorsun değil mi?

1|0
    0|0
  • Profil ismin ve yazdiklarina bakilirsa bkyle psikolojilere dusmen cok normal ama cok dusunme olumsuz seyleri cunku yaydigin enerjiyle gerceklesme olasiligimi atttirirsin dikkat et olumlu dusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...