Vajinadan sonra ne gelir?

bugün gazeteden bir haber okudum vajinadan böbrek çıkartmış doktor neden ameliyatla değilde vajina? vajina nerde biter bittiği yerde hangi organ başlar bu organla arasında bir set varmı? varsa bu doğalmı yoksa kasılmayla açılıp kapanıyor? vajinadan nasıl endoskopi yapılır? eğer vajinadan sonra rahim ( çocuk yeri ) geliyosa endoskopi ona bir zarar verir mi? sadece bilgi amacıyla soruyorum saçmalayacağınıza hiç yazmayın küfür edene yüz misli karşılık veririm

Güncellemeler:
ulan vucüdünüzü bile tanımıyosunuz cahiller sizi harbi site kezban dolu bir bilen yok bide sağlıkçı yazmış çoğu profiline sağlıkçı bilmiyosa ee normali hiç bilmez googleden baktım ordada bişey yok

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kafanda deli sorular :D

0|1
    0|0
    • üff yaa ne alaka sadece öğrenmek istiyorum insan hakları evrensel bildirgesindeki bilgilenme hakkımı kullanıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajina ve böbrek.
    Enterasan.

0|0
    0|0
    • evet öyle asıl cevabı biliyomusunuz?
      www.hurriyet.com.tr/.../27181435.asp

• Bu doktoru biliyor pankreas kanseri için araştırma yaparken buldum bu doktoru işinde ehli biri.

Kimseye zarar gelmeden yapılıyorsa ne mutlu.

• sorumun cevabını hala alamadım ben vajinadan sonra hangi organın geldiğini ve bu organla arasında bir setin olup olmadığını sordum siz 23 yaşındasınız ve hala bilmiyosanız diyecek bişey bulamadım daha vucüdünüzü tanımıyosunuz heralde...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende cok merak ettim bu burada dursun cevap veren olunca okurum

0|1
    0|0
Yükleniyor...